Přejít na obsah

Taky už jste odřeli Rumíka?


Václav Š.

Doporučené příspěvky

Tak to neodneslo jen sklo, mám i bílý flek velikosti desetníku uprostřed kapoty... :help:

ajaj to je dost spatny. vztahuje se na to taky pojistka ??? jinak ja sem vcera pri umejvani zjistil ze mam dirku na svetle. taky od kaminku.ale neni skrz plastove sklo a v ppaprsku cocky.tak to asi nebudu resit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Tak já už mám taky "odřenýho" Rumíka...Brzdil jsem za autem a jeden kuliferda za mnou to nezabrzdil. Naštěstí to odnes "jen" rozflákaný nárazník + parkovací čidla, no. Tak hlavně že to netrefilo plechy, že jo...

Ty kráso, tak to je něco. Ani trochu ti to nezávidím. Ten kuliferda asi nepočítal s tím, že Rumík zastaví tak brzo, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jel jsem po cestě z dlažebních kostek a v zatáčce doleva jsem najednou ucítil, že jsem něco velkého přejel levým předním kolem. Až mě z toho ruplo v levém rameni. Pak jsem se ohlédl a uviděl jsem, že to byla velká dlažební kostka. Závadu na kole nevidím, zdá se, že se autu nic nestalo. Když jsem jednou s Favoritem nevybral zatáčku a najel jsem předním kolem na obrubník asi tak stejně vysokej, totálně jsem zničil ráfek a ohnul rameno. Jestli se tedy Roomsteru opravdu nic nestalo vydrži docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jel jsem po cestě z dlažebních kostek a v zatáčce doleva jsem najednou ucítil, že jsem něco velkého přejel levým předním kolem. Až mě z toho ruplo v levém rameni. Pak jsem se ohlédl a uviděl jsem, že to byla velká dlažební kostka. Závadu na kole nevidím, zdá se, že se autu nic nestalo. Když jsem jednou s Favoritem nevybral zatáčku a najel jsem předním kolem na obrubník asi tak stejně vysokej, totálně jsem zničil ráfek a ohnul rameno. Jestli se tedy Roomsteru opravdu nic nestalo vydrži docela dost.

no radsi vic sleduj gumu, jeslti zacne mizet, tka si rozhodil geometrii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Děkuji za odpověď. Je možné mít 1 cm tlustou vrstvu kytu? Neodpadne to pak? Já myslel, jstli by ten plech nešel nejdřív nějak vytáhnout.

no pises ze je to prah, do toho se nedostanes, abys ho vyklepal. a tusim, ze je to i v blbym miste, aby to skodovaci umeli vytahnout. Do toho bych se sam radsi nepoustel, ale proste se vyvrta dira, to ktere se vsune takovej bazmek a promacklina se vytahne., pak se to zavari vykytuje a prelakuje. pokud to neni videt na prvni pohled, tak bych to jen preliznul a nejak zamaskoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem promáčkl a odřel až na kov v zadní části práh auta v délce 30 cm a hloubka do 1 cm. Mám po náledě, nevím co s tím. Dá se to vůbec jednoduše opravit, aby to nebylo poznat?

Tak já bych na to radši ani nešahal, zatřel bych to základem aby to nerezlo a sehnal nějaký plastový prahy a dal je na to.

Koukni třeba na tohle:http://www.topplast.cz/?p=productsMore&iProduct=195&sName=343-100--Kryty-prahů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za odpovědi. Zatím jsem to přetřel nějakým základem a na to jsem dal tu barvu z lakové tužkyl. Barva je naprosto identická, ale špatně chytla k tomu základu a bez problému bych jí nehtem seškrábal. Budu to muset předělat, koupit něco kompatibilního. Ten umělý práh se mi moc nelíbí. Nevadilo by, že by nebyl v kontaktu po celé ploše, protože když je to promáčklé vznikla by tam dutina? Máte někdo zkušenosti s tmelem, který by se mohl nanášet na karoserii, i třeba do 1 cm tlouštky? Myslím ty dvousložkové, které vytvrdnou, že jsou jako kámen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jednou se vracim z práce domů a co to nevidim na mým roomstříku škrábanec jako svina , teda pokud se to dá považovat ještě za škrábanec (pochopitelně sem pojištěn), z toho plyne dávat si pozor na svý auto pokud parkujete jen tak na nehlídaným parkovišti.

PS: jo a pro ty kre..ny naučne se řídit a když to neumíte nelezte za volant :aggressive:

post-10010-1184270944_thumb.jpg

post-10010-1184270966_thumb.jpg

post-10010-1184270978_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufff....tak ten musel byt slepy, hluchy a s kamenom na plyne. To nie ze bolo citom potlacene...to bolo naburane!!! To su teda hovada. Uz sa necudujem preco niektori na veeelikanskom Tesco parkovisku parkuju az skoro na konci kde nik nie je. Proste radsej ten kusok prejdu akoby mali riskovat ze im to nejake slepe hluche a blbe hovado takto nabura. :kol-137:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noooooooooooooooooooo, ty voe, to je síla, přesně toho se bojím taky, kde jakej umělec to takhle naboří a ještě odjede, jako by se nic nestalo. bych ho na místě přejel a ještě couvnul. Přeju dobré pořízení při likvidaci následků.

to Romanko: přesně tak taky parkuju na konci parkoviště, preventivně.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...