Přejít na obsah

Podvozek Supersport


li.ška

Doporučené příspěvky

no jo, ale zase je to kvalitka(ověřená) a dá se nechat zrepásnout, a prípadný problémy se daj řešit(když je to naše firma ;)  -_- )

prostě sem se rozhodl radši pro tohle než něco cizího, co já třeba za 1až 2 sezony dorajtuju ;)  -_-

No jo, tomu Cartechu nějak nevěřím, ta cena a hlavně to nerzdělení motorizací, do toho bych nešel, ale o HP přemýšlím a přemýšlím a přemýšlím :unsure:

cartech je vpoho firma!, mám sní jen dobré zkušenosti!!! :)

holt si bajdik koupil asi nějakej zmetkovej kus, to se prostě muže stát, nemusí se kolem toho dělat takovej bugr, si myslim, akorát to háže na firmu cartech špatnej stín, což mi docela vadí <_<:disgust:

tak to pozor Klaco .. ja zadnou spinu na CARTECH nehazim .. to bych si nikdy nedovolil ..

to,ze jsem si koupil neco a chci aby mi to fungovalo je snad normalni vec .. jak jiz jsem psal nekolikrat - CARTECH to resi a tim to zatim uzaviram ..

nikde neni ani aminka o tom,ze jim neverim nebo podobne .. kdybych jim neveril tak bych od nich nic nekoupil ..

BUGR se kolem toho nedela .. jen se tady na foru snazim ziskat nejake informace celkove o ulozeni tlumice v tehlici .. tot vse .. -_-

pozor pozor :doh , sklidni to, reagoval sem nato co všechno se tu napsalo, ne jen na to co píšeš ty ;)

hod sem ještě nějaký fotky toho včem je problém, páč s tamtoho nic vidět nebylo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, ale zase je to kvalitka(ověřená) a dá se nechat zrepásnout, a prípadný problémy se daj řešit(když je to naše firma ;)  -_- )

prostě sem se rozhodl radši pro tohle než něco cizího, co já třeba za 1až 2 sezony dorajtuju ;)  -_-

No jo, tomu Cartechu nějak nevěřím, ta cena a hlavně to nerzdělení motorizací, do toho bych nešel, ale o HP přemýšlím a přemýšlím a přemýšlím :unsure:

cartech je vpoho firma!, mám sní jen dobré zkušenosti!!! :)

holt si bajdik koupil asi nějakej zmetkovej kus, to se prostě muže stát, nemusí se kolem toho dělat takovej bugr, si myslim, akorát to háže na firmu cartech špatnej stín, což mi docela vadí <_<:disgust:

tak to pozor Klaco .. ja zadnou spinu na CARTECH nehazim .. to bych si nikdy nedovolil ..

to,ze jsem si koupil neco a chci aby mi to fungovalo je snad normalni vec .. jak jiz jsem psal nekolikrat - CARTECH to resi a tim to zatim uzaviram ..

nikde neni ani aminka o tom,ze jim neverim nebo podobne .. kdybych jim neveril tak bych od nich nic nekoupil ..

BUGR se kolem toho nedela .. jen se tady na foru snazim ziskat nejake informace celkove o ulozeni tlumice v tehlici .. tot vse .. -_-

pozor pozor :doh , sklidni to, reagoval sem nato co všechno se tu napsalo, ne jen na to co píšeš ty ;)

hod sem ještě nějaký fotky toho včem je problém, páč s tamtoho nic vidět nebylo ;)

-_- to ja jen aby bylo jasno .. co na tom chces fotit .. ?? proste a jednoduse tam ten tlumic nejde .. ;) je o 0.8 mm sirsi .. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic, jen sem byl zvědavej vo co de, to je jedno..

je to popsane v tom Lugove tematu .. je tam toho trosku moc .. :) priznavam .. ale jde proste a jednoduse o to,ze tam ten tlumic nevleze .. a ted resime ,zda je tech 0.8 mm moc nebo malo .. kdyz ty jsi montoval ten svuj podvozek tak bylo vse ok .. ??

dikec .. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem jen vyndal origo a dal sport., mě právě příde že by nějakejch 0,8mm nemělo hrát roli, zkus vyčistit bordel v těhlici a pak tam třeba vklouzne dobře(nebo to lehce vzít slaboučkym šmirglem-pak trošku roztáhnout-v místě kde je šroub), právě by se to muselo vidět na vlastní oči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem jen vyndal origo a dal sport., mě právě příde že by nějakejch 0,8mm nemělo hrát roli, zkus vyčistit bordel v těhlici a pak tam třeba vklouzne dobře(nebo to lehce vzít slaboučkym šmirglem-pak trošku roztáhnout-v místě kde je šroub), právě by se to muselo vidět na vlastní oči

jj .. je mi to jasne .. takhle neco vysvetlit je tezke no .. to chapu .. ale nemam ani dilnu,kde bych se v tom mohl po vecerch nebo pres vikend stourat .. :(

ale jako sr*li jsem se s tim s Lugem celkem dlouho .. tak nevim no .. je pravda,ze jsme nezkouseli ten roztahovak ..

myslis Klaco,ze 0.8 mm neni moc na ten prumer cca 5 cm .. ?? a nebude to pak v te tehlici nejak pnout .. ?? nerad bych se nekde prizabil .. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj .. presne .. ted mi z CARTECHU volali znovu,ze kontaktovali nejakeho zakaznika a ten jim potvrdil,ze ta montaz byla co se tech prednich tlumicu tyce slozitejsi,ale ze to tam dostal .. a ze s tim jezdi uz skoro mesic a pul a no problem .. :unsure:

tak jeste pockam na vyjadreni primo z Nemecka .. :)

jinak diky za nabidku - mozna ji vyuziji .. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj .. presne .. ted mi z CARTECHU volali znovu,ze kontaktovali nejakeho zakaznika a ten jim potvrdil,ze ta montaz byla co se tech prednich tlumicu tyce slozitejsi,ale ze to tam dostal .. a ze s tim jezdi uz skoro mesic a pul a no problem .. :unsure:

tak jeste pockam na vyjadreni primo z Nemecka .. :)

jinak diky za nabidku - mozna ji vyuziji .. -_-

tak v pátek u Klácy na dvoře, vám přijedu pomoct -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj .. presne .. ted mi z CARTECHU volali znovu,ze kontaktovali nejakeho zakaznika a ten jim potvrdil,ze ta montaz byla co se tech prednich tlumicu tyce slozitejsi,ale ze to tam dostal .. a ze s tim jezdi uz skoro mesic a pul a no problem ..  :unsure:

tak jeste pockam na vyjadreni primo z Nemecka ..  :)

jinak diky za nabidku - mozna ji vyuziji ..  -_-

tak v pátek u Klácy na dvoře, vám přijedu pomoct -_-

Jardo .. akce se nakonec kona v Brne u Luga .. -_- takze doufam,ze se akce podari .. a konecne tu svou bestii poslu poradne k zemi .. :)

P.S. budu informovat ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...