Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

A o rezonanci mi ani nepiš, jak mi měnili to boční prasklé, vrže mi do té doby madlo :(

A Tobě to kuchali v těch autosklech?

Jo, spatne ho utesnili, tak to museli delat znova! Coz znamena pokozdy sundat celej tapecirunk atd.

Bojím bojím, taky nepotřebuju několikrát kuchat dveře :feve: To už můžu nechat pokovit, pokud by se sundávalo těsnění z toho trojúhelníku, prt. to byl jeden ze dvou problémů mluvící proti pokovení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojím bojím, taky nepotřebuju několikrát kuchat dveře :feve: To už můžu nechat pokovit, pokud by se sundávalo těsnění z toho trojúhelníku, prt. to byl jeden ze dvou problémů mluvící proti pokovení...

Fakt nechci kecat, je to jen moje domnenka!! Jestli chces tak muzem zajet (az budes v CB) do ty firmy co delali mne folie! Taky tam delaji pokoveni...a muzem se zeptat proc se to sundava atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojím bojím, taky nepotřebuju několikrát kuchat dveře :feve: To už můžu nechat pokovit, pokud by se sundávalo těsnění z toho trojúhelníku, prt. to byl jeden ze dvou problémů mluvící proti pokovení...

Fakt nechci kecat, je to jen moje domnenka!! Jestli chces tak muzem zajet (az budes v CB) do ty firmy co delali mne folie! Taky tam delaji pokoveni...a muzem se zeptat proc se to sundava atd....

Podle mně se na ty skla nanese něco, co nejde na autě..navíc jestli se to pak nějak musí vytvrdit, tak to asi taky neudělají na autě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojím bojím, taky nepotřebuju několikrát kuchat dveře :feve: To už můžu nechat pokovit, pokud by se sundávalo těsnění z toho trojúhelníku, prt. to byl jeden ze dvou problémů mluvící proti pokovení...

Fakt nechci kecat, je to jen moje domnenka!! Jestli chces tak muzem zajet (az budes v CB) do ty firmy co delali mne folie! Taky tam delaji pokoveni...a muzem se zeptat proc se to sundava atd....

Podle mně se na ty skla nanese něco, co nejde na autě..navíc jestli se to pak nějak musí vytvrdit, tak to asi taky neudělají na autě..

Jasně, u pokovení to je jasné - skla jdou ven, dá se ta vrstva a pak se to asi při 80° vypaluje, ale špekulujeme proč mu to sundávali při fóliích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nechci kecat, je to jen moje domnenka!! Jestli chces tak muzem zajet (az budes v CB) do ty firmy co delali mne folie! Taky tam delaji pokoveni...a muzem se zeptat proc se to sundava atd....

Možná by to nebylo vůbec špatné, jestli myslíš, že to je solidní firma, možná bych to nechal udělat u nich...

Ty ses neptal jestli už dělali pokovení na OII?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojím bojím, taky nepotřebuju několikrát kuchat dveře :feve: To už můžu nechat pokovit, pokud by se sundávalo těsnění z toho trojúhelníku, prt. to byl jeden ze dvou problémů mluvící proti pokovení...

Fakt nechci kecat, je to jen moje domnenka!! Jestli chces tak muzem zajet (az budes v CB) do ty firmy co delali mne folie! Taky tam delaji pokoveni...a muzem se zeptat proc se to sundava atd....

Podle mně se na ty skla nanese něco, co nejde na autě..navíc jestli se to pak nějak musí vytvrdit, tak to asi taky neudělají na autě..

Jasně, u pokovení to je jasné - skla jdou ven, dá se ta vrstva a pak se to asi při 80° vypaluje, ale špekulujeme proč mu to sundávali při fóliích...

Me ten trojuhelnik v Origu nesundavali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Se trochu zapojím do debaty. Pardon. Většina lidí co dělá fólie tak vyndává z auta stahovačky. Dělá se to proto, že při vyndaném okně se fólie dá úplně do stran a nechá se nějakou chvíli doschnout u zářiče nebo topení. A je to jednodušší. Pak se namontuje zpět do auta a může se hned stahovat. Existují i firmy co mají školení na montáž fólií bez vyndávání oken. Je to sice pracnější, fólie není až úplně do stran ale není to poznat protože se zastrčí kousek za sametku. Pak 2 dny nebo podle počasí se nesmí stahovat okna aby se fólie někde nestrhla. Než úplně přilne ke sklu. Osobně vyzkoušeno a zatím bez problémů. Už jsem tak pár aut nalepil a OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ten trojuhelnik v Origu nesundavali

Casto slysim, ze ho vyndavali...asi zalezi na "technice" montaze... :)

Jj, dneska jsem se ptal v nejmenovaném K+M autosklu v Budějkách a říkali, že krom lepených skel u OII demontujou a že s tím mají spoustu zkušeností, i s utěsněním dveří kvůli čidlům na boční bagy, ale nějak nevím jestli věřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, dneska jsem se ptal v nejmenovaném K+M autosklu v Budějkách a říkali, že krom lepených skel u OII demontujou a že s tím mají spoustu zkušeností, i s utěsněním dveří kvůli čidlům na boční bagy, ale nějak nevím jestli věřit...

Ty si tam chces nechat namontovat folie? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

K tomu názoru se připojuju, skla se dají určitě líp očistit a určitě se dají zajistit i lepší podmínky pro lepení a hlavně následné vytvrzení.

K čidlům bočního airbagu..nejsou čidla na boční airbag náhodou v prazích auta? Dveře ani nějaké jejich utěsnění na ně nemůžou přece mít vliv..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu názoru se připojuju, skla se dají určitě líp očistit a určitě se dají zajistit i lepší podmínky pro lepení a hlavně následné vytvrzení.

K čidlům bočního airbagu..nejsou čidla na boční airbag náhodou v prazích auta? Dveře ani nějaké jejich utěsnění na ně nemůžou přece mít vliv..

Nevím, ale i návodu píšou, že do tapeců se nsmí vrtat a neodborně demontovat, právě kvůli utěsnění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

utěsnění čeho? bočních oken? s tim snad ještě nikdo problem neměl, akorat s těma pevnýma zadníma trojuhelnikama. nebal bych se toho, jen to nesmíš dát nějakýmu troubovy

Nene, utěsnění tapeců - prostoru ve dveřích, kvůli čidlům na bagy...

aha, tak to nevim a žiju v tom, že utěsněno mam dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

utěsnění čeho? bočních oken? s tim snad ještě nikdo problem neměl, akorat s těma pevnýma zadníma trojuhelnikama. nebal bych se toho, jen to nesmíš dát nějakýmu troubovy

Nene, utěsnění tapeců - prostoru ve dveřích, kvůli čidlům na bagy...

aha, tak to nevim a žiju v tom, že utěsněno mam dobře

Viz. tady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,ahoj...tak jsem plnej informaci z dnesni navstevy servisu, vzpomnel jsem si na Tebe Mischicko, jak jsi rikal o tom tapecu ze tam jsou ty cidla. Tak cidla na airbagy jsou dole na bocnich sloupcich nekde za bezpecnostnima pasama. Ve dverich to neni kvuli caste demontazi tapecu (Audio montaz-vytlumeni dveri,montaz folii, atd.), ze uz s tim ve Skodovce takhle pocitali. Takze neni ceho se bat, jediny co se na tom da asi zkazit je spravne slicovani, muzou vylomit ty spunty co drzi tapec, jinak asi nic!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...