Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Ahoj,

a od koho, že to ty folie máš udělaný?

Jinak jsem moc překvapený, jak pěkně je vidět ven z auta..

Asi do těch folií taky skočím.. Už jen vybrat solidní a kvalitní firmu...

U nás v Ústeckém kraji jsem se díval do OKIMu, dealer Škoda v UL a Lovosicích. A Všechna skla krom čelního asi za 7 000,-

Superfatty, nevim jestli jses z Usti nebo Lovosic, ale dostal jsem dobre reference na usteckou firmu Draco. http://www.volny.cz/draco-ul/

Mel jsem moznost na vlastni oci videt vysledek jejich prace na Volvu V70. Pekne udelano a certifikat pro majitele auta byl samozrejmosti. V Usti jenom delam, tak mozna Martinoslav jakozto domaci, byl mel vice informaci a referenci.

Sveho casu tady byly dobre reference na pana Varechu, za kterym se delal i hromadny zajezd zajemcu o folie. Starsi uzivatele fora si vzpomenou. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

a od koho, že to ty folie máš udělaný?

Jinak jsem moc překvapený, jak pěkně je vidět ven z auta..

Asi do těch folií taky skočím.. Už jen vybrat solidní a kvalitní firmu...

U nás v Ústeckém kraji jsem se díval do OKIMu, dealer Škoda v UL a Lovosicích. A Všechna skla krom čelního asi za 7 000,-

Superfatty, nevim jestli jses z Usti nebo Lovosic, ale dostal jsem dobre reference na usteckou firmu Draco. http://www.volny.cz/draco-ul/

Mel jsem moznost na vlastni oci videt vysledek jejich prace na Volvu V70. Pekne udelano a certifikat pro majitele auta byl samozrejmosti. V Usti jenom delam, tak mozna Martinoslav jakozto domaci, byl mel vice informaci a referenci.

Sveho casu tady byly dobre reference na pana Varechu, za kterym se delal i hromadny zajezd zajemcu o folie. Starsi uzivatele fora si vzpomenou. ;-)

Tak kamarad si delal od firmy draco folie na OII sedan vyslo ho to na cca 5500 s tim ze jsem tam nasli ale az po koupi srkabanec tak nevim, jeslti to chteli maskovat nebo co ale zdaji se mi na ul docela drazi, sice je pravda ze cenu snizili asi na 4700 s tim ze enchcem listek ale i tak. ja pujdu v ulu asi do ORIGA, s tim ze mi to udelaj v litomericich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Isquash a Octavian 1: to su Vám rady pánové.. si pak vyber, jeden pohaní..druhý pochválí.. šmankote.. :-)

každopádně děkuju, ještě se pozeptám u známejch... na tyto dvě firmy.. :palec2:

BTW: hromadný zájezdy? jste si vzali skla do teplejch a vyrazili zájezdovým autobusem Karosa do Krásňáku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to superfatty: do krasnaku ne, ale nekam na Moravu. Vice najdes na http://www.varecha.cz/ Toho casu, kdy tahle sekce neexistovala, jsem tam uz uz taky se svoji Fabcou vyrazel.

Poznámka pro ty co už bylo zpět výše popsáno (příspěvky můj z 25.3.ve 13:01).

Natonovaní udělá kde kdo, ale pak možná problémy - špatně udělané, špatně zařezané, škrábancve atd. jak popisovali jiní.

Já to nechal dělat u Cartintu a i další známý a všichni naprostá spokojenost.

Podívejte se na http://www.cartint.cz/cartintweb_czech/index.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak děkuju za tipy.. oba jsou fakt hodně daleko ale když jsem si tak pročetl jejich stránky, spíš mi přijde lepší Vařeka.. (přeci jen má lepší sweb prezentaci) tak to asi doma ošéfuju a vyrazím do Zlína..

Prochy: a ty máš špatné zkušenosti s tím Vařekou? Nějak jsem to uplně z Tvé zprávy nerozpoznal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak děkuju za tipy.. oba jsou fakt hodně daleko ale když jsem si tak pročetl jejich stránky, spíš mi přijde lepší Vařeka.. (přeci jen má lepší sweb prezentaci) tak to asi doma ošéfuju a vyrazím do Zlína..

Prochy: a ty máš špatné zkušenosti s tím Vařekou? Nějak jsem to uplně z Tvé zprávy nerozpoznal..

NE. To v žádném případě, nechci firmu Vařeka hanit. Rozhodovat se, ale dle prezentace na webu?, Výše jsou příspěvky, že si to někdo nechal někde udělat a potom měl zklamání.

Já jsem pouze nenašel, jestli má certifikaci, kterou uznává ministerstvo dopravy (tzv. Seznam držitelů schválení pro provádění úprav zasklení vozidel bezpečnostními a ztemňovacími fóliemi a ztemňovacími skly). Pokud potom tato firma ti nevydá atest s nálepkami na skle, tak to může být problém. Toť vše co jsem napsal i výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE. To v žádném případě, nechci firmu Vařeka hanit. Rozhodovat se, ale dle prezentace na webu?, Výše jsou příspěvky, že si to někdo nechal někde udělat a potom měl zklamání.

Já jsem pouze nenašel, jestli má certifikaci, kterou uznává ministerstvo dopravy (tzv. Seznam držitelů schválení pro provádění úprav zasklení vozidel bezpečnostními a ztemňovacími fóliemi a ztemňovacími skly). Pokud potom tato firma ti nevydá atest s nálepkami na skle, tak to může být problém. Toť vše co jsem napsal i výše.

aha, tak to jsem si to špatně vyložil.. ještě to promyslim a než dodělám projektík, který mi to zaplatí, tak budu mít jasno :palec2: a mně připadalo na jejich webu, že právě atest mají a jsou vedeni na seznamu MD..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamarad dela folie na auta a rekl ze si mam jen vybrat Znacku folii,muzete nekdo doporucit nejakou znacku??? A jsou lepsi pokoveny nebo je to hloupost??? Ceny 600Kc jedno zadni 500Kc bocni kufr a 1500,- zadni kufrove okno. Ma folie 3M atd jen nevim ktere....Ma i atest a nahlaseni zivnosti, Takze bude i ta karticka...

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fólia LLumar® SunBlocker optimalizuje tepelnú pohodu, je výrobkom firmy CPFilms UK, svetovej jednotky vo výrobe okenných fólií. Je vyrobená zo špeciálneho PVC zaručujúceho vysokú účinnosť, dlhodobú životnosť a jednoduchú údržbu. Fólia je určená na aplikáciu profesionálnymi aplikátormi.

SunBlocker má 2 krycie vrstvy, vrchná 100 mikrónová ochranná vrstva uľahčuje aplikáciu na interiérové horizontálne plochy a po aplikácií sa odstraňuje.

Záruky:

10 rokov z interiéru a 5 rokov z exteriéru, okraje musia byť silikónované pri sklone skla viac ako 20º. Doporučujeme aplikáciu profesionálnymi aplikátormi.

Použitie a výhody:

fólia SunBlocker je ideálna pre aplikáciu na výrobné haly, zimné záhrady, átriá, strešné presklenia ploché alebo oblúkovité,

významne znižuje prehrievanie v interiéri a vnútornú teplotu,

šetrí energetické náklady na vzduchotechniku alebo klimatizáciu,

jednoduché čistenie roztokom saponátu, bez používania abrazívnych čistiacich prostriedkov,

na rozdiel od žalúzií, ktoré nezabraňujú prestupu tepla do interiéru, fólia SunBlocker Vaše problémy s prehrievaním interiéru skutočne rieši a pomáha vytvárať prijemné prostredie a tepelnú pohodu.

Výhody oproti konkurenčným fóliám na polykarbonáty:

UV ochrana a metalizácia je priamo vo fólií a nielen na povrchu, čím je zabezpečená dlhodobá životnosť fólie a záruka až 10 rokov na interiérovú aplikáciu,

ochranná vrstva pri aplikácii zabezpečuje dokonalý vzhľad fólie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokovení, ale pokud se nepletu, bez vyndání skel nelze

Ne, to nejde.

U F to bylo v poho, už to na ní je přes půl roku, ale u OII mě děsí to vyndávání - ta firma co pokovuje prý do OII sahat nebude, a ani bych je nenechal, ve dveřích jsou čidla na boční a hlavové bagy a ve Škoda servisu mi řekli to co jsem psal, takže teď váhám co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj Firmy ktore robia folie na skla vyberaju jednotlive okna okrem lepenych okien.... je to potom ovela krajsie...

Když dělali folie, tak skla nevytahovali. Speco to zastrčí až za gumy. Akorát jeden den se nesmí používat stahování, dokud to neproschne a přilne ke sklu (navlhčená folie kvůli natažení). Od loňska zatím pořád super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...