Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

Ja myslim ze to vypada hodnedobre.... mam ji cernou a folie vsude 35 od 3M a ani bych vic ani nechtel

Ale to je jasný..na tmavém autě to bude decentní..

Ty mas folie na aute? ;)

Jasně že mám !

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=27683

A nejaky problem se statnimi organy? ;) Jsem mluvil s jednim chlapikem ze Zlina co dela folie a ten rikal ze ma vepredu 70% (30%propustnost) ze pry neni vubec videt... fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze to vypada hodnedobre.... mam ji cernou a folie vsude 35 od 3M a ani bych vic ani nechtel

Ale to je jasný..na tmavém autě to bude decentní..

Ty mas folie na aute? ;)

Jasně že mám !

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=27683

A nejaky problem se statnimi organy? ;) Jsem mluvil s jednim chlapikem ze Zlina co dela folie a ten rikal ze ma vepredu 70% (30%propustnost) ze pry neni vubec videt... fuck

Mám to druhým rokem a no problem a to už mě párkrát soudruzi stavěli. Asi je vhodné vždy ty přední okna stáhnout, minimálně to u řidiče, to samé na hranicích když jedu ven. Jinak bez problémů, myslím že na cestách jezdí 100x víc různých sraček co nebrzdí a mají další podstatně vážnější vady než nějaké folie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje rec!!! :palec2: Kolikrat kdyz vidim nejake ty 105ky, apod. tak si rikam, kde se na STK stala chyba!! :blbec:

Chyba ? Bych ty pacholky co nechají "legalizovat" takový technický stav hnal pak ke každé té bouračce co způsobí jejich slendrián, resp. chamtivost po nějaké té kačce do kapsy. Ale to je diskuse trochu o něčem jiném.

Dej pak vědět jak se autíčko líbí nebo i dej nějaké foto jo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba ? Bych ty pacholky co nechají "legalizovat" takový technický stav hnal pak ke každé té bouračce co způsobí jejich slendrián, resp. chamtivost po nějaké té kačce do kapsy. Ale to je diskuse trochu o něčem jiném.

Dej pak vědět jak se autíčko líbí nebo i dej nějaké foto jo ?

Foto urcite pridam!! -_- Doufam ze to nejak nezkurvi...a bude to v poho!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela bych se organu v souvislosti s foliema zastal. sám je mam taky, ale jenom 33% zatmavená, vypadá to gut a ještě to neni uplně neprůhledný, ale ono, když policajt zastaví někoho, na koho neni pres černou folii videt, tak je to asi dost nahovno, kdyz nevidi, jestli tam vyndavá kvér nebo něco. jo a když už folie, tak na celý auto stejný, ne různý tmavosti, to vypadá strašně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba ? Bych ty pacholky co nechají "legalizovat" takový technický stav hnal pak ke každé té bouračce co způsobí jejich slendrián, resp. chamtivost po nějaké té kačce do kapsy. Ale to je diskuse trochu o něčem jiném.

Dej pak vědět jak se autíčko líbí nebo i dej nějaké foto jo ?

Foto urcite pridam!! -_- Doufam ze to nejak nezkurvi...a bude to v poho!! :)

Škoda že jsi tak daleko, u nás by ti to udělal ten známý tak za 3500 a v perfekt kvalitě.

Luke samozřejmě souhlas proto hned když mě staví okénko stahuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela bych se organu v souvislosti s foliema zastal. sám je mam taky, ale jenom 33% zatmavená, vypadá to gut a ještě to neni uplně neprůhledný, ale ono, když policajt zastaví někoho, na koho neni pres černou folii videt, tak je to asi dost nahovno, kdyz nevidi, jestli tam vyndavá kvér nebo něco. jo a když už folie, tak na celý auto stejný, ne různý tmavosti, to vypadá strašně

Tak ono kdyz se kouknes tak folie ma hodne lidi. Tady v Krumlove je ma dokonce dopravak na svoji soukrome Octavii (myslim predni bocni)!! ;) Jinak me se nelibi kdyz auto ma folie jen vzadu na bocnich a vpredu nic, ale kdyz je ten rozdil minimalni tak je to good!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že jsi tak daleko, u nás by ti to udělal ten známý tak za 3500 a v perfekt kvalitě.

Luke samozřejmě souhlas proto hned když mě staví okénko stahuju.

Skoda no, tak tady v Budejcich delaji taky za 3500 cely auto, ale nakonec jsem se rozhodl pro jinou firmu, takze neco kolem 4500... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja neříkám ne foliim, ale s citem. komu jsi to dal? mě to dělal Pavel z Dolního Třebonína a super a ta cena byla stejná jakou ti nabízí rostama

Jo. na Palcaku jsem byl, ale tam mi rekla ze pokud mam tonovany skla z vyroby tak nic (predni bocni)...tak jsem to dal na Husovku Autoskla k+m a folie jsou 3M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me kdyz delali folie v Origu, tak mi rikali ze delaj zatmaveni i pro policajty takze bych se nebal, jinak jsem chtel puvodne dat 50 ale pak kdyz jsem se v tom projel u kamarada tak v noci bylo videt prdlajs, ja mam radsi rozhled...

Jinaak me ted nedavno staveli policajti a a chteli po me karticku od folii a za boha nemohli pochopit ze ten atest mam primo na skle pod folii, a tvrdili porad ze to tak byt nema, nakonec jsem zavolal jejich veliteli a ten se omlouval , ze to jsou prej novackove tak to nevedeli, takze staci mit ted uz jen malej atestik pod foliema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me kdyz delali folie v Origu, tak mi rikali ze delaj zatmaveni i pro policajty takze bych se nebal, jinak jsem chtel puvodne dat 50 ale pak kdyz jsem se v tom projel u kamarada tak v noci bylo videt prdlajs, ja mam radsi rozhled...

Jinaak me ted nedavno staveli policajti a a chteli po me karticku od folii a za boha nemohli pochopit ze ten atest mam primo na skle pod folii, a tvrdili porad ze to tak byt nema, nakonec jsem zavolal jejich veliteli a ten se omlouval , ze to jsou prej novackove tak to nevedeli, takze staci mit ted uz jen malej atestik pod foliema

To je dobry vedet!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže máš předek tmavší než zadek?

jinak s tim atestem si nejsem moc jistej, ale podle me měli ty nováčkové pravdu...

Me to rikali i v origu, ja rikal a co karticku, ale ze ptrej ted uz nemusi byt zadna karticka a staci jen ten atest pod oknem, pokusim se to sem vyfotit..... prej to maj pod foliema i policejni auta

A jejich velitel to potvrdil, tak verim jemu a ne nejakymu pridrzplacacku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže máš předek tmavší než zadek?

jinak s tim atestem si nejsem moc jistej, ale podle me měli ty nováčkové pravdu...

Tak jsem se kouknul do té kartičky, co mi dali v Origu. Jsou to procenta propustnosti světla tzn. čím méně % tím je to tmavší.

Editováno: , autor: Fan!s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...