Přejít na obsah

Co poslouchate za muziku?


Kokeš

Doporučené příspěvky

Pokud chceš něco zlomeného, pak můj šílenědlouhý favorit je Peekay Tayloh

eventuelně Plaid (ti jsou docela známí)

(to je super song se super klipem, začíná nenápadně, ale pak...)

No a neopomenu udělat reklamu Hecq, momentálně na poli elektronicky neznám nic silnějšího (velmi silná každá nová nahrávka)

http://www.youtube.com/watch?v=DN57YIot8AI...feature=related

Eventuelně pro otrlé je tu třeba Murcof

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík flames, proštuduju to po práci bo teď som zavalen :feve:

...pendulum znám a mám doma to jejich nej album "In Silico" , móc dobré kol5kol5kol5 hodně oblíbené při cestách autem :palec2:

ten klip je fakt masaker :kuk::palec2: tobře to rozbalili,

hele flames vypadá to že se tě občas budu ptát na tipy na music, máš móc dobrej vkus :palec2: přesně tohle elektro můžu, máš tip na něco (jak to napsat?) "hutnej zvuk"?

když už tu padlo Pendulum, moje oblíbené

nebo other side Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, já hudbu vnímám emotivně a plnost si vybavím možná trochu jinak. Záleží taky, jestli chceš více , či méně taneční záležitosti. Z těch tanečních se orientuju spíše na psy, darkpsy trance záležitosti (Shpongle, Hallucinogen, Sentinent, Psysex, Dark Nebula, ´další věci v dlouhém seznamu´...).

Z rozbitých rytmů a elektronické dekonstrukce nevím, možná by tě bavil (pakliže neznáš) třeba Aaron Funk a jeho projekt Venetian Snares (dej tomuhle klipu sedm minut života http://www.youtube.com/watch?v=qI4JyTgKgZg a pak když tak zkus jiné..tohle je kurevský diktát!), či klasika Aphex Twin a Amon Tobin. Další věci, nevím, Alva Noto, Squarepusher, jeden z dalších hudebních géniů elektroniky a jeho stejnojmenný projekt - Flint Glass, nebo například jeho co-projekt Tzolk´in a věci jako Empusae atd.). Skvělí jsou Blackfilm, Displacer, eventuelně zas trochu poklidnější Stendeck a když už tak šíleně v tom výčtu přeskakuju žánry, tak třeba jedna z model idm elektroniky - Autechre. Je třeba se chytit se, zatnou dráp a pak třeba dohledat něco, co ti sedne zcela.

Nebo třebas ambientní věci (teď třeba myslím ty chtlavější věci) - něco od This Morn´ Omina, Ah Cama Sotz ....

Svět hudby je v mých uších nekonečný, nejen ten. Hudební vkus je nedůležitá osobní vlastnost, já považuju za výborné, že něco z toho, co jsem vypsal, se ti líbí a že si to třeba poslechneš. Kdybych si nemyslel, že to za to stojí, nedoporučoval bych. O to víc pak mám radost, když to někdo ocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za tipy...

venetian snares - mám celou diskografii :palec2:

apex twin je luxus ale musím eště postahovat víc alb.

tobina sme poslouchali s kamošem na střední docela dost - hodně dobré.

stendeck - du stahovat na 100%, to je parádička.

autechre - sem měl dost alb ale někde sem je vytratil :feve:

Squarepusher - měl sem, vymazal sem - to už bylo moc ;)

...a ty ostatní du projet, využívám last.fm :palec2:

znáš

? např. album TWOISM kol5 trochu psycho, ani nevím proč ale zrovna tohle se mi líbí - hudba je prostě o té náladě... Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O několik dní dříve než bylo plánováno. Se na trh dostalo nové album

Daniela Landy - Nigredo.

Fanoušci jako já na něj museli čekat dlouhých 5let.

CD je k dostání v síti prodejen Bontonland za cca 299Kč, takže dost psaní jedu si pro něj.

01. PROLOG

02. WALTER, TOMMY, UTE & MARRY

03. NAD AFGHÁNISTÁNEM

04. VESELÁ PÍSNIČKA

05. 1968

06. JEN AŤ TO SYPE!

07. MALÁ DÍRA V HLAVĚ

08. EUROSONG

09. ODPLIVNUTÍ

10. NIGREDO

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />

post-873-1244009939_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za tipy...

venetian snares - mám celou diskografii :palec2:

apex twin je luxus ale musím eště postahovat víc alb.

tobina sme poslouchali s kamošem na střední docela dost - hodně dobré.

stendeck - du stahovat na 100%, to je parádička.

autechre - sem měl dost alb ale někde sem je vytratil :feve:

Squarepusher - měl sem, vymazal sem - to už bylo moc ;)

...a ty ostatní du projet, využívám last.fm :palec2:

znáš

? např. album TWOISM kol5 trochu psycho, ani nevím proč ale zrovna tohle se mi líbí - hudba je prostě o té náladě...

kdyzs pred tim nakousl toho Oiza tak coz takhle neco jeho novejsiho... http://www.youtube.com/watch?v=eWLaNd2UJ6Y dost se me to libi, takovej "dirty remix" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar ty kemo :-)

trochu jsem prosel co jste sem hazeli a ty venetian snares to si od tebe vemu... :-)

jinak squarepusher je sice uz dost syrovy ale napr

tohle je s tim klipem super.. btw klip reziroval cunningham coz je ten samej typek kterej udelal klip pro aphexe twina k come to daddy http://www.youtube.com/watch?v=5Az_7U0-cK0 ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff mouse on mars uz je na me asi dost... :-)

ja si ted stahl DVD Justice z turne po USA jeste jsem to nevidel cely ale vypada to na radnou haluz :-) tak nemuzu jinak nez

EDIT: tak ve ctvrtek statnice a pak snad klid na namontovani novych repro do tryskovozu a muzu si tohle konecne poustet i v aute :-)

Editováno: , autor: strby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:specool::rock::punk::band

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z nej slovenskejch kapel. A super klip.

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" /> Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...