Jump to content

Co poslouchate za muziku?

Kokeš

Recommended Posts

Ráááádio, protože už mám lidi ráááááááth :D

Když jedu po naší matičce vlasti tak většinou Impuls nebo F1, když jezdím doma, tedy po Brně a okolí, tak hlavně i spoustu regionálních stanic. V praxi to vypadá asi tak, že poslouchám všechny možné žánry, podle nálady. Někdy tak třeba neustále překlapávám předvolby z jedné na druhou, protože třeba zrovna na všech stanicích kecají a já zrovna chci poslouchat muuuusic, jindy si rád poslechnu i zprávy, protože nemám čas sledovat doma zprávy večer ;)

Na kazeťák moc nejsem, pouze při cestování po Chorvatsku si velice dobře pamatuju, že tam mají stanic jak nasr..., ale poslouchat se nedá vůbec nic. To je jen samé jejich místní umbala humbala, ale žádné normální skladby, jako u nás, tam snad ani nikdy nevysílají. Tak tam přijdou k duhu i kazety, zvlášť když jede člověk takovou dlouhou trasu, to by bez hudby opravdu nešlo :D-_-

Ja som prestal počúvať rádiá kvôli tým rádoby vtipným kecom, čo často predvádzajú. Jediná výnimka sú dopravné správy na Exprese B)

Takže 90% u mňa fičia cdčka. Nejaký preferovaný žáner nemám, akurát to nesmie byť dychovka :wacko: Momentálne sa najväčšej obľube teší koncert Simply Red v Havane :band

nenavidim radio. hrajou tam furt to stejny!!!! aspon tady v germansku, kazdou hodinu stejnou pisnicku, a furt stejny keci.

Jinak v CD-Prehravacu: Stary Bravo Hity, Cesky Country a Tramp (neny mi 50let, nebojte) a Freestyle.

(ted zrovna mi hrajou Nedvedi)

no nak ted nestiham chodit do pujcovny cd takze casto pustim radio a je to priserny

jen Beat me obcas uspokoji

jinak vda se rict vyhradne Metal, predevsim ten starej dobrej (konec 70tych a cela 80ta leta) a neco malo i s novejch kapel