Přejít na obsah

Co poslouchate za muziku?


Kokeš

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

W aucie słucham tanecznej muzyki np. lata 80's , dance , techno i disco polo :D .

Jak jestem w Czechach to słucham kiss morava, kiss hady, evropa 2, albo hitradio orion albo frekvence 1, którą mam w domu też :) .

V autě jsem se poslouchat taneční hudbu, jako je 80 let, tanec, techno a disco polo : D.

Jak jsem poslouchat v České republice polibku Moravy, polibek Hády, Evropa 2, nebo Hitrádio Orion nebo Frekvence 1, který mám doma taky :)

Nejhorsi hudba v polsku to je slagry slezske .

Nejlepsi je jak Helena Vondrackova zpiva v pols'tine :D

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W aucie słucham tanecznej muzyki np. lata 80's , dance , techno i disco polo :D .

Jak jestem w Czechach to słucham kiss morava, kiss hady, evropa 2, albo hitradio orion albo frekvence 1, którą mam w domu też :) .

V autě jsem se poslouchat taneční hudbu, jako je 80 let, tanec, techno a disco polo : D.

Jak jsem poslouchat v České republice polibku Moravy, polibek Hády, Evropa 2, nebo Hitrádio Orion nebo Frekvence 1, který mám doma taky :)

Nejhorsi hudba v polsku to je slagry slezske .

Nejlepsi je jak Helena Vondrackova zpiva v pols'tine :D

:D :D :D

polibku Moravy a polibek Hády mně fakt dostalo :kol-47:

Strojní překlad má svoje kouzlo.

K věci:

To já zase poslouchám téměř výhradně Radio Zet.

Chytnu ho stejně jak na Třinecku tak i v Ostravě. V Ostravě dokonce hraje líp.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Rmf Fm ma silnejsi vysilac nez Radio Zet.

Wojnar > v horach kazda polska rozhlasova stanice je slaba :( . To je uz take kouzlo :( . U Vas z polskich rozhlasovych stanic je jen Rmf fm a Radio Zet.

U nas v polsku je nekolik rozhlasu np. frekvence 1, hitradio orion, kiss morava, journal, cr 3, olomouc, evropa 2, impuls, cr 1 , nekdy helax, devin, ova. To je vsechno. Nekolik rozhlasu mam s rds :) .

:noot:

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...