Přejít na obsah

Co poslouchate za muziku?


Kokeš

Doporučené příspěvky

no to je neco.... a vite co je nejhorsi?.... ze tuhle slast pro usi jsem poslouchal taky.... :wallbash::doh

Tak to nas bylo víc ale naštěstí jsem se vratil k poctivymu českymu rocku zrovna teď mi ježdění zpřijemnují kaťáci axtra band jenom ty citrony nemužu nějak sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je vzpomínání, vzpomínám na ty své hudební začátky, nahrávalo se na kazety, Maxellka stála za totáče 120 Kč, velké zahraniční LP taky, pokud ho člověk sehnal, pro hudbu jsme jezdili k Pardubicím na tajné burzy, dvakrát nás tam rozháněla VB a Bravo se pašovalo z Němec. :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je neco.... a vite co je nejhorsi?.... ze tuhle slast pro usi jsem poslouchal taky.... :wallbash:  :doh

Tak to nas bylo víc ale naštěstí jsem se vratil k poctivymu českymu rocku zrovna teď mi ježdění zpřijemnují kaťáci axtra band jenom ty citrony nemužu nějak sehnat.

jo tak citrony bych taky potreboval :-) to ja muzu obvzlaste "Plni energie" a "Radegasta"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amogh: Měl jsem obě desky, myslím černý, zkusím se podívat, myslím že pendluješ mezi Prahou a KV, mám v KV příbuzné a o prázdninách tam bude také práce, tak budu jezdit na kontrolní dny.

Budu hledat, přeci jenom to je už dlouho a proběhlo u mě stěhování a dělení majetku ...

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tublatanku mi nedavno prinesl ¨slovensky kolega, naky vyberu + par alb (bohuzel ne vsechno) a je to pecka :-)))

kdyz sem pred peti lety bydlel chvili v ostrave tak vedle naseho baraku mel Standa Hranicky kramek z autodoplnkama, sem se sel podivat co to je za kramek a rikal jsem si ze ten clovek je mi nakej povedomej a furt sem nevedel, pak sem si precet na dverich jmeno a uz mi bylo jasny

no neveril bych kdyz sem nekdy ve 13ti varil citrony, ze mi jejich zpevak jednou proda potah na volant :-))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě bylo 17, ale vařili jsme je stejně :D

zkusím pohledat i Tublatanku, taky jsem měl, myslím dvě alba, no na něčem to přehrajem, jen se modlím, aby to bylo v té správné - mojí půlce, ikdyž jsem tenkrát prohlásil, okřídlené vem si co chceš a ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše mládí z r. 84 a taky ještě Tublatanka.

Citron - metal z Ostravy, Radim Pařízek, Vlasák a spol., koncerty pod dohledem VB, sakra dodnes mám šrám na klíční kosti od pendreku.

Jo jo Tublatanka,Titanic,Arakain taky jsem tu zmiňoval Vitacit pomatujete někdo na ten film o jejich koncertech a o pobuřujíci mládeži 80tych let myslím že se jmenoval Metalová kaše ale nevím to jistě.V te době skoro 12ti letej.Kurňa to mi připomělo že mam letos kristovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, jak to tady tak ctu, tak Dj Boba, 247, Kelly Family, apod. mi teda nemate proc vycitat :smich: Prej Citron, Vitacit, Duvenblejt :smich: Co treba jeste "Suchejhadrnadnemorskym" nebo "Koupalasevziletkach"?? :smich:;)

No, dneska preferuju krapet jinou muziku, o ktere metalaci nemaji ani sajnu, stejne, jako my nemame ani sajnu o mentalu ;)-_-

Na stredni desne frceli Orlici. Nikdy jsem tu muziku nechapal, hlavne ty texty. Nerozumel jsem jak nekdo muze mit podobny nahled na svet. Vzdyt to byly vyplachy mozku :) No, dneska na to koukam jinak, at si lidi nechaj mozky vyplachovat cim chtej ;) Jaaaaaa miluju piaaaaano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, jak to tady tak ctu, tak Dj Boba, 247, Kelly Family, apod. mi teda nemate proc vycitat :smich: Prej Citron, Vitacit, Duvenblejt :smich: Co treba jeste "Suchejhadrnadnemorskym" nebo "Koupalasevziletkach"?? :smich:;)

No, dneska preferuju krapet jinou muziku, o ktere metalaci nemaji ani sajnu, stejne, jako my nemame ani sajnu o mentalu ;)-_-

Na stredni desne frceli Orlici. Nikdy jsem tu muziku nechapal, hlavne ty texty. Nerozumel jsem jak nekdo muze mit podobny nahled na svet. Vzdyt to byly vyplachy mozku :) No, dneska na to koukam jinak, at si lidi nechaj mozky vyplachovat cim chtej ;) Jaaaaaa miluju piaaaaano :)

ty jóóó, taky mi už je dvakrát tolik od tý doby, ale hezky se vzpomíná, dnes nemám nic vyhraněného, myslím konkrétně, ale Roxette je u mě první.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...