Přejít na obsah

Aky bezpečnostný systém?


XXX TOMCAT XXX

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás, chcem sa spýtať aký bezp. systém preferujete. Viem že žiadny neni 100 % bezpečný. Ja keď pôjdem domov na dovolenku tak si dám namontovať toto http://www.zederlock.sk/ Co vy na to? :palec2:

No tiez som na tým uvazoval ale co som si o tom zistil tak som sa toho zlakol,par krat som volal aj s majitelom firmy p.dragas alebo ako sa vola ,co sa týka učinosti proti zlodejom moze to byt dobre aj ked je tam zamok a zamok je vzdy najslabsi clanok vid napr. www.toool.nl ..... zamok je na otvaranie ci uz klucom alebo niecim iným,to je nazor ludi ktorý sa tým zaoberajú,dovod preco som si ho nedal je ze mam moje nohy rad a v pripade nehody to nemusi nic pekne s nohami urobit ...ten zeder sa montuje v takej chulostivej oblasti ...tak som si povedal ze kvoli zlojedom nepridem o nohy ak ma niaky magor zostreli na ceste...ak mas automaticku prevodovku tak moja rada je safetronik..ziadna zamkova vlozka ,pri manuale to uz trochu straca vyznam ale stale lepsie ako klasický zámok r.páky ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...