Přejít na obsah

pískání-fičení


ppfox

Doporučené příspěvky

tak jsem asi hoďku hledal ve starších tématech, ale odpověď jsem nenašel - při jízdě se od cca 85km do nějakých 120km ozývá ze strany od řidiče takový hnusný pískání - jde to z venku (je to podstatně víc slyšet, když stáhnu okýnko) - těsnící gumou to snad nebude (ještě to není ani 2 roky starý??) - neví někdo co s tím? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme s tím taky problém, ale na Octě, která má najeto více jak 200 000 a to MR2001.

Pomohlo vyměnit těsnění dveří 1U6 810958B. Cena asi 380,-.Je to samolepka na karoserii nahoře nad dveřmi. Největší problém je odtranění staré vrstvy lepidla po odtržení původní lišty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme s tím taky problém, ale na Octě, která má najeto více jak 200 000 a to MR2001.

Pomohlo vyměnit těsnění dveří 1U6 810958B. Cena asi 380,-.Je to samolepka na karoserii nahoře nad dveřmi. Největší problém je odtranění staré vrstvy lepidla po odtržení původní lišty.

JJ, to těsnění mi taky napadlo, ale zdá se mi to nějak brzo (necelých 50tis.!) :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme s tím taky problém, ale na Octě, která má najeto více jak 200 000 a to MR2001.

Pomohlo vyměnit těsnění dveří 1U6 810958B. Cena asi 380,-.Je to samolepka na karoserii nahoře nad dveřmi. Největší problém je odtranění staré vrstvy lepidla po odtržení původní lišty.

JJ, to těsnění mi taky napadlo, ale zdá se mi to nějak brzo (necelých 50tis.!) :disgust:

Prepac ze kladiem asi hlupu otazku nemas nahodou motor s turbom , lebo to vydava take pekne sycanie. Ale to asi nebude tvoj pripad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme s tím taky problém, ale na Octě, která má najeto více jak 200 000 a to MR2001.

Pomohlo vyměnit těsnění dveří 1U6 810958B. Cena asi 380,-.Je to samolepka na karoserii nahoře nad dveřmi. Největší problém je odtranění staré vrstvy lepidla po odtržení původní lišty.

JJ, to těsnění mi taky napadlo, ale zdá se mi to nějak brzo (necelých 50tis.!) :disgust:

Prepac ze kladiem asi hlupu otazku nemas nahodou motor s turbom , lebo to vydava take pekne sycanie. Ale to asi nebude tvoj pripad.

DOBRÝ :palec2: jj, turbo tam asi nějaký bude :) ale ten zvuk se mi, na rozdíl od toho o kterým píšu líbí ;) tohle je jen při tý rychlosti cca 90-120 km/hod a jde to od někud od předních dveří :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám problém.

Octa 1,8 po desiatich kilometroch začne nepríjemne pískať v oblasti predných kolies. ??? Za studena kľud!!!

Poraďte pls.

Jestli se ten zvuk mění podle aktuální rychlosti auta a ne otáček motoru tak by to mohlo být s největší pravděpodobností ložisko předního kola, někdy stačí jen dotáhnout ale musíš mít specielní klíč (myslím že snad tisícihran) nebo se musí vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...