Přejít na obsah

Bryle do auta


ReWegar

Doporučené příspěvky

Nazdarek

shanim informace o moznostech sluencních brylich, ktere maji zaroven dioprtickou korekci. (ne zatemnovaci skla)

Ma s tim nekdo nejake zkusenosti?

Docela bych je vyuzil (nez mit klips nebo tak) ale zase za to nechci davat 5000.-

Pripadne zna nekdo v Praze nejakou optiku kde tohle delají?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám sice konkrétní doporučení co se Prahy týče, ale myslím že je to běžná záležitost. Normálně přijdeš do jakýkoliv optiky, řekneš že chceš tmavý dioptrický brejle, vybereš obroučky, odstín skel a za pár dní deš vyzvednout (pokud nemají skladem a neudělají to na počkání). Ceny budou dost podobný jak když si necháváš dělat normální čirý skla. Tzn. za tisícovku asi nepořídíš, ale dvojka je myslím celkem reálný číslo. Je to sice nějakej čas co sem něco podobnýho sháněl, ale už tenkrát nebyl žádnej problém (zhruba 5 let zpátky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, se zahnutejma brejlema je problém. Měl sem vybraný těžce sportovní model obrouček co přesně kopíroval ksicht. Leč optik mě hned na začátku varoval že mě tam dioptrický skla sice dá, ale že se to cím celý narovná. A nekecal :)

Napadá mě ještě jedno řešení a to sluneční brejle s dioptrickejma vložkama. Vypadat to může třeba takhle nějak:

at011b.jpg

Mrkni na http://www.r2.cz/. Určitě to dělá i kupa jinejch výrobců, tahle značka mě ani nevím proč nějak utkvěla v paměti. Osobní zkušenost nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sluneční dioptrické brýle jsem si nechal dělat na Lazarský, ale klasika obroučky a 70% zatmavení (koukali blbě že to už jsou slepecký :) ) Ale udělali je dobře byl jsem spokojenej a platil jsem něco kolem 2500 - 3000,-.

Jinak před rokem jsem přešel na čočky a absolutní spokojenost, vrátilo se plné zorné pole (s brejlema jsem nevěděl, že vidím blbě do stran, až s čočkama jsem si to uvědomil) a můžu používat jakékoliv sluneční brejle což je paráda. Nechceš zkusit? za první návštěvu v optice s vyšetřením a aplikací dáš kolem 600 - 800,- dostaneš čočky na měsíc, když budeš spokojenej tak si je koupíš dál, mě to stojí na půl roku 2000,- a vlastně mám každý měsíc nové brýle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sluneční dioptrické brýle jsem si nechal dělat na Lazarský, ale klasika obroučky a 70% zatmavení (koukali blbě že to už jsou slepecký :) ) Ale udělali je dobře byl jsem spokojenej a platil jsem něco kolem 2500 - 3000,-.

Jinak před rokem jsem přešel na čočky a absolutní spokojenost, vrátilo se plné zorné pole (s brejlema jsem nevěděl, že vidím blbě do stran, až s čočkama jsem si to uvědomil) a můžu používat jakékoliv sluneční brejle což je paráda. Nechceš zkusit? za první návštěvu v optice s vyšetřením a aplikací dáš kolem 600 - 800,- dostaneš čočky na měsíc, když budeš spokojenej tak si je koupíš dál, mě to stojí na půl roku 2000,- a vlastně mám každý měsíc nové brýle ;)

čočky jsem zkoušel... nevim proč, ale prostě mi vadi, ale asi by se dalo zvyknout... největší problém je v tom, že bez brejlí vypadám jako totální debil :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prosim te napis jak jsi dopadl, protoze uz se na to taky najky cas chystam :-)

jeste sem se tam nedostal (prace) ale uz to bude :)

zatim mam zase dopre zkusenosti s tim vaclavakem od znamejch tak uvidim ale asi to bude muset bejt klasika obruba no holt snad nejakou poradnou najdu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sluneční dioptrické brýle jsem si nechal dělat na Lazarský, ale klasika obroučky a 70% zatmavení (koukali blbě že to už jsou slepecký :) ) Ale udělali je dobře byl jsem spokojenej a platil jsem něco kolem 2500 - 3000,-.

Jinak před rokem jsem přešel na čočky a absolutní spokojenost, vrátilo se plné zorné pole (s brejlema jsem nevěděl, že vidím blbě do stran, až s čočkama jsem si to uvědomil) a můžu používat jakékoliv sluneční brejle což je paráda. Nechceš zkusit? za první návštěvu v optice s vyšetřením a aplikací dáš kolem 600 - 800,- dostaneš čočky na měsíc, když budeš spokojenej tak si je koupíš dál, mě to stojí na půl roku 2000,- a vlastně mám každý měsíc nové brýle ;)

o cockach sem tez uvazoval ale kdo se ma furt o to starat? :D me brejle nevadej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...