Přejít na obsah

FOTO - Besídka


Hensel

Doporučené příspěvky

By me zajimalo s kym sem tam co mel, ze se mi snad po druhy v zivote udelal opar :D;)

Jeste taky zalezi na tom,kde ten opar mas.. :smich::smich::smich:

No ja nevim kde vsude opar byva pac tim netrpim, ale ja ho mam na drzce :D

Vy ste se to neucili? :) To ja tim taky netrpim...Nastesti.. :palec2: Tak pokud ho mas na drzce,tak je to v klidu.. To je urco z blbe umyty sklenicky.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajimalo s kym sem tam co mel, ze se mi snad po druhy v zivote udelal opar :D;)

to se zeptej te slecny z recepce :D

Nene ta s tim urcite nema co do cineni, te sem ukazoval nase forum :D a navic to nebyl muj typ. Ale to, ze nemela pod tema satama vubec nic se mi zamlouvalo :D

A to nemela nic jen v hornich partiich nebo dokonce i na tech spodnich ? :-)

Ani dole ani nahore :D

Ji byl oasi teplo,no..Co si pamatuju,tak odpoledne byla tako sezenuta od slunicka mi pripadalo... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si delas prdel, ze jo ? Snad jeste budu litovat, ze jsme tam nezustal :-)

No zeptej se ostatnich, myslim to naprosto vazne ;)

no musim ti dat za pravdu ;)

sakra...sakra...sakra... fotku nemate ? treba ji poznam :-)

No ja ji urcite nemam, ale Verce sem daval adresu a ukazoval sem ji forum tak treba se sem dostavi :D a foto ti sem da :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajimalo s kym sem tam co mel, ze se mi snad po druhy v zivote udelal opar :D;)

Jeste taky zalezi na tom,kde ten opar mas.. :smich::smich::smich:

No ja nevim kde vsude opar byva pac tim netrpim, ale ja ho mam na drzce :D

Vy ste se to neucili? :) To ja tim taky netrpim...Nastesti.. :palec2: Tak pokud ho mas na drzce,tak je to v klidu.. To je urco z blbe umyty sklenicky.. ;)

Ale vysvetluj to pritelkyni :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vysvetluj to pritelkyni :-)))

Ja myslim, ze nekteri slyseli co sem pritulkyni rikal kdyz sem s ni mluvil po telefonu. Ze tu s nama na hotelu je skolni vylet ze "zdravky", takze pro to preci musi mit pochopeni ;)

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vysvetluj to pritelkyni :-)))

Ja myslim, ze nekteri slyseli co sem pritulkyni rikal kdyz sem s ni mluvil po telefonu. Ze tu s nama na hotelu je skolni vylet ze "zdravky", takze pro to preci musi mit pochopeni ;)

:-) Drsny... :-) jen doufam, ze se mi neco podobneho nestane na SkodaHome srazu :-) Ze budu tehotnej a rano se k tomu nikdo neprizna :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vysvetluj to pritelkyni :-)))

Ja myslim, ze nekteri slyseli co sem pritulkyni rikal kdyz sem s ni mluvil po telefonu. Ze tu s nama na hotelu je skolni vylet ze "zdravky", takze pro to preci musi mit pochopeni ;)

:-) Drsny... :-) jen doufam, ze se mi neco podobneho nestane na SkodaHome srazu :-) Ze budu tehotnej a rano se k tomu nikdo neprizna :-)))

No tehotnej snad nejsem :D Ale to poznam az na me pride perioda ne ? Sakra ... jeste nikdy neprisla ... tzn ze uz sem asi dlouho tehotnej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vysvetluj to pritelkyni :-)))

Ja myslim, ze nekteri slyseli co sem pritulkyni rikal kdyz sem s ni mluvil po telefonu. Ze tu s nama na hotelu je skolni vylet ze "zdravky", takze pro to preci musi mit pochopeni ;)

:-) Drsny... :-) jen doufam, ze se mi neco podobneho nestane na SkodaHome srazu :-) Ze budu tehotnej a rano se k tomu nikdo neprizna :-)))

No tehotnej snad nejsem :D Ale to poznam az na me pride perioda ne ? Sakra ... jeste nikdy neprisla ... tzn ze uz sem asi dlouho tehotnej :D

Neboj...kup si jako ja ten test....nejvetsi problem jsem mel s nacuranim na ten tenkej pasek :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj...kup si jako ja ten test....nejvetsi problem jsem mel s nacuranim na ten tenkej pasek :-)))

Bych to zkusil hned v nedeli rano, no ono to nebylo tak uplne rano kdyz ste me vzbudili, by se ten prouzek asi ztratil nebo nevim jak reaguje na LIH :D ... kazdopadne sem v nedeli vypil asi 6 litru vody nez sem vyrazil smerem domu a nebyl sem ani jednou s piskem ... kam se ta voda podela kdo vi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj...kup si jako ja ten test....nejvetsi problem jsem mel s nacuranim na ten tenkej pasek :-)))

ty si curas na pasek??

A ty snad ne ? :-(

ja mam pasek v kalhotech ale ze bych si na nej vykovanal potrebu to fakt ne :help:

Ale s Michalem jsme mysleli ten tehotenskej :-))) Preci jsme velci kluci a na pasky si necurame :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...