Přejít na obsah

FOTO - Besídka


Hensel

Doporučené příspěvky

no to sem rad ze sme tolik lidi nalakali, aspon priste naplnime hotel :D

letos to bylo opravdu super...pristi bude bud jeste jedna v lete...ale to bude tezky

ale spis to nechame zase na prosinec :)

uz jsem desne moc premyslel ted jak jsem cetl jak jste si planovaly kdy kde budete,ale neslo to

je teda pravda ze bych radsi kdyz bude teplo ale i zime to pujde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdite jako prasata !!!

EDIT : Ja jel domu pres hradec a s lehkym prekracovanim rychlostnich limitu jsem jel za 5,9l/100km ;-) Paradicka :D

To se ti zda.. To byla jen takova kratka "fofrvlozka"... :) Jinak jsme jeli celou dobu 120,jak si Kochtik pral...

Tak to ses dobrej..Ja nevim,ale me se tohle asi nikdy nepovede.. :( Ja bych to jel tak za 8,3L kdyby to slo dobre..Teda svym tempem..

No ja mam normalne taky pres 8 litriku na 100km, ale todle nebyla dalnice takze rychlost okolo 100km/h a pohodickova jizda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to rikam porad ze kdo nejede dela blbost a pak vsichni rikaj jak udelali chybu

Jojo klasika, nejdriv se hlasi milion lidi a nakonec skutek utek !!! Kazdopadne jeste jednou SUPER akcicka :D Mazu spat a snizovat deficit naspanych hodin :D

dulezity ze si to umime udelat pekny lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to rikam porad ze kdo nejede dela blbost a pak vsichni rikaj jak udelali chybu

Jojo klasika, nejdriv se hlasi milion lidi a nakonec skutek utek !!! Kazdopadne jeste jednou SUPER akcicka :D Mazu spat a snizovat deficit naspanych hodin :D

dulezity ze si to umime udelat pekny lollol

Ja bych rekl lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...