Přejít na obsah

FOTO - Besídka


Hensel

Doporučené příspěvky

Jo to abych se to zacal ucit.. :) Chapat bych to mel,ale kdyz me to nejak neda covece..To bylo fakt po dlouhy dobe,co jsem jel po dalnici takhle v klidu..A kdybychom si nedali tu malinkou "spotrebuzvedajici" vlozku,tak bych to asi nezvlad.. :D

no koukal jsem co jsem z toho vymackal lol

Kolik ze si to vlastne dal?Si rikal neco kolem 220,ne?Nebo tak nejak,ne?

jj tacho ukazovalo 220 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to abych se to zacal ucit.. :) Chapat bych to mel,ale kdyz me to nejak neda covece..To bylo fakt po dlouhy dobe,co jsem jel po dalnici takhle v klidu..A kdybychom si nedali tu malinkou "spotrebuzvedajici" vlozku,tak bych to asi nezvlad.. :D

no koukal jsem co jsem z toho vymackal lol

Kolik ze si to vlastne dal?Si rikal neco kolem 220,ne?Nebo tak nejak,ne?

jj tacho ukazovalo 220 ;)

JO jo to je pekny...Ja se na Vmax nedostal..Budu muset zkusit zase nekdy jindy.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to abych se to zacal ucit.. :) Chapat bych to mel,ale kdyz me to nejak neda covece..To bylo fakt po dlouhy dobe,co jsem jel po dalnici takhle v klidu..A kdybychom si nedali tu malinkou "spotrebuzvedajici" vlozku,tak bych to asi nezvlad.. :D

no koukal jsem co jsem z toho vymackal lol

Kolik ze si to vlastne dal?Si rikal neco kolem 220,ne?Nebo tak nejak,ne?

jj tacho ukazovalo 220 ;)

Jo takhle se jezdí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera cestou z Mělníku mezi Liběchovem a Deštnou byli ve všech vesnicích policajti a zátah jako svině asi hlavně na motorkáře. V tý vesnici jak je Kryštof jich bylo asi dvacet a hromada motorek a měřili v Medonosech.

To je celkem zlo.. :angry: Ja po praze vcera taky potkal par "kousku"... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem s tim takz jeste takhle rzchle nejel. V Mimoni se tomu pri 180 uy nejak dal nechtelo,tadz to bzlo heykz trochu y kopecka,tak se to dobre royhejbalo a taky mi to jednu chvili ukazovalo 210,ale to uz jsem se bal :D. Je zase ta posrana am. klavesnice,ale opravovat to uz nebudu,sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem s tim takz jeste takhle rzchle nejel. V Mimoni se tomu pri 180 uy nejak dal nechtelo,tadz to bzlo heykz trochu y kopecka,tak se to dobre royhejbalo a taky mi to jednu chvili ukazovalo 210,ale to uz jsem se bal :D. Je zase ta posrana am. klavesnice,ale opravovat to uz nebudu,sorry

Kochtíku neboj, my té tvojí američtině rozumíme ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem s tim takz jeste takhle rzchle nejel. V Mimoni se tomu pri 180 uy nejak dal nechtelo,tadz to bzlo heykz trochu y kopecka,tak se to dobre royhejbalo a taky mi to jednu chvili ukazovalo 210,ale to uz jsem se bal :D. Je zase ta posrana am. klavesnice,ale opravovat to uz nebudu,sorry

Kochtíku neboj, my té tvojí američtině rozumíme ;):)

to jsem rad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem s tim takz jeste takhle rzchle nejel. V Mimoni se tomu pri 180 uy nejak dal nechtelo,tadz to bzlo heykz trochu y kopecka,tak se to dobre royhejbalo a taky mi to jednu chvili ukazovalo 210,ale to uz jsem se bal :D. Je zase ta posrana am. klavesnice,ale opravovat to uz nebudu,sorry

Kochtíku neboj, my té tvojí američtině rozumíme ;):)

to jsem rad :D

stálej problém v komunikaci :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdite jako prasata !!!

EDIT : Ja jel domu pres hradec a s lehkym prekracovanim rychlostnich limitu jsem jel za 5,9l/100km ;-) Paradicka :D

To se ti zda.. To byla jen takova kratka "fofrvlozka"... :) Jinak jsme jeli celou dobu 120,jak si Kochtik pral...

Tak to ses dobrej..Ja nevim,ale me se tohle asi nikdy nepovede.. :( Ja bych to jel tak za 8,3L kdyby to slo dobre..Teda svym tempem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no po tom jak mu bylo bych se ani nedivil kdyby zapomnel ze ji ma v aute :smich:

Jo to jo a kdyz sme odjizdeli,tak ze prej pojede s nama at pockame..My ze ne,ze on nez se vykeca....Tak sme sli a jeste se chvilku zasekli na parkovisti a najednou Kochtik pribehl,ze teda jede s nama,ze sme na nej mohli pockat ofiko...Skocil do auta a jeli sme...

Jel za mnou a ja cumim do zrcatka a na jeho narazniku vidim... KOCHT... :D Tak sme mu na prvni zastavce u pumpy dali hadanku,co je divnyho na jeho aute,vid Jiriku? :) Chvilku mu to trvalo... :smich:

Jak jsem vás potkával v ZR tak jsem se fakt pobavil!!! :smich: :smich: :smich:

Fak masážní kolonka ještě že byl Kochtík poklizený na chvostu!!! :smich: :smich: :p:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...