Přejít na obsah

FOTO - Besídka


Hensel

Doporučené příspěvky

je bejdy je tu :) ty si byl taky dobrej :)

co ti na to mám říct :smich:

nemusis rikat nic :)

ja byl taky dobrej :smich:

jeste ze ste me vzbudili :) ja si pamatuju jak mi verka rika ze z apartmenu se musi vypadnout brzo :) ja rek ze v devet sme na snidani : no to jo :)

Jo tak to si taky pamatuju ... a kdyz mi v 10:40 zazvonil telefon tak sem doufal at to je jen sen at muzu spat dal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusis rikat nic :)

ja byl taky dobrej :smich:

jeste ze ste me vzbudili :) ja si pamatuju jak mi verka rika ze z apartmenu se musi vypadnout brzo :) ja rek ze v devet sme na snidani : no to jo :)

no ja tě šel se spidákem vzbudit poklepáním na dveře a ozvalo je akorat prdnutí, takže jsme se schodli, žije, ale ještě to chce tak 2 hodky spaní lol lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusis rikat nic :)

ja byl taky dobrej :smich:

jeste ze ste me vzbudili :) ja si pamatuju jak mi verka rika ze z apartmenu se musi vypadnout brzo :) ja rek ze v devet sme na snidani : no to jo :)

no ja tě šel se spidákem vzbudit poklepáním na dveře a ozvalo je akorat prdnutí, takže jsme se schodli, žije, ale ještě to chce tak 2 hodky spaní lol lol lol lol lol

no to me poser :) to asi bratr mel vetry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kucí ;)

No ty ve nazdar, fotáku je potřeba přikupit baterku nahradni, večer byl už kakao, navíc se mě nebo někomu podařilo mě vymazat všechny fotky od 17h :( :( to bych blil

me ne a baterku mam dobrou to mas radost co ;) fesacek kol5

nova tvar czech models :D

ty voe to je lazensky stramak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusis rikat nic :)

ja byl taky dobrej :smich:

jeste ze ste me vzbudili :) ja si pamatuju jak mi verka rika ze z apartmenu se musi vypadnout brzo :) ja rek ze v devet sme na snidani : no to jo :)

no ja tě šel se spidákem vzbudit poklepáním na dveře a ozvalo je akorat prdnutí, takže jsme se schodli, žije, ale ještě to chce tak 2 hodky spaní lol lol lol lol lol

no to me poser :) to asi bratr mel vetry :D

tak to te asi posral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kucí ;)

No ty ve nazdar, fotáku je potřeba přikupit baterku nahradni, večer byl už kakao, navíc se mě nebo někomu podařilo mě vymazat všechny fotky od 17h :( :( to bych blil

me ne a baterku mam dobrou to mas radost co ;) fesacek kol5

ten člověk vypadá, že byl taky někde nakupovat lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kucí ;)

No ty ve nazdar, fotáku je potřeba přikupit baterku nahradni, večer byl už kakao, navíc se mě nebo někomu podařilo mě vymazat všechny fotky od 17h :( :( to bych blil

me ne a baterku mam dobrou to mas radost co ;) fesacek kol5

ten člověk vypadá, že byl taky někde nakupovat lol lol

voe a co sis z toho nakupu domu privez?wopici? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zas byla jizda hosi...ja a moje 2 hodiny spanku na zemi

no jo jirko co nadelas kdyz ses pako

PS - jinak v nedeli se mnou pocitej, v kolik sraz?

ja jsem pako jo...ten kun z moravy se zamknul...

v nedeli nejak pred 12hodinou a kdyz budes moc nekoho vzit tak muzes...zitra ti zavolam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...