Přejít na obsah

Odkiaľ sme všetci?


XXX TOMCAT XXX

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Luke a caps lock = bejk a červenej hadr lol

ale houby, ale je to už jeho třetí příspěvek dneska, kterej je napsanej takhle. já když se prvně dostal k internetu a zjistil, že existuje něco jako diskuzní forum, byl jsem odkázanej na netiketu, kde je tohle braný jako při normální mluvě křik...jednou to člověku ulítne...ale takhle opakovaně...no uvidímě, předpokládám, že budu zas za kokota já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych upřesnil-rovněž studuji,škola Ostrava ;)

tak ty studuješ jako Luke, jo ? Že se pánové nestydíte takhle se tady hádat. To jste elita národa ? lol

To bych chtěl vidět ty indexy, když jste tady pečený vařený a šijete do sebe. Co takhle studium ? Zkoušky, státnice ... nic ? ;)

Já můžu. Já už mám všechno hotovo. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, Jirko, tohle bude trošku jinak, já dost silně pochybuju, že Dennymu je bez měsíce 25 jako mě, takže jeho studim bude trošku jinou formou než tou mojí. to že tu jsem pečenej vařenej je způsobený přesně tím co píšeš, zkoušky, státnice atd...jelikož za měsíc a kousek mám státnice a už budu moct konečně z tý idiotský školy vypadnout, tak musím dotvořit diplomku, takže sedim furt jak tatar u kompu a píšu nesmysly, aby byli profesoři spokojený. a u toho mam puštěnej net. ty doby laškování na foru mi brzo skončí řekl bych ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty studuješ jako Luke, jo ? Že se pánové nestydíte takhle se tady hádat. To jste elita národa ? lol

To bych chtěl vidět ty indexy, když jste tady pečený vařený a šijete do sebe. Co takhle studium ? Zkoušky, státnice ... nic ? ;)

Já můžu. Já už mám všechno hotovo. :D:D:D

Vskutku-jak psal Luke,25 mi není.. :) mi je 19 a půl cca... kol5:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, Jirko, tohle bude trošku jinak, já dost silně pochybuju, že Dennymu je bez měsíce 25 jako mě, takže jeho studim bude trošku jinou formou než tou mojí. to že tu jsem pečenej vařenej je způsobený přesně tím co píšeš, zkoušky, státnice atd...jelikož za měsíc a kousek mám státnice a už budu moct konečně z tý idiotský školy vypadnout, tak musím dotvořit diplomku, takže sedim furt jak tatar u kompu a píšu nesmysly, aby byli profesoři spokojený. a u toho mam puštěnej net. ty doby laškování na foru mi brzo skončí řekl bych ;)

tak dobře tedy, index předlož jen ty :p

a jak řekl soudruh Lenin : 3x učit se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vskutku-jak psal Luke,25 mi není.. :) mi je 19 a půl cca... kol5:palec2:

uf, takže abych si to ujasnil:

těch x desítek tisíc km ročně s OII najezdíš ty? si to nějak nedovedu při studiu školy představit, sám dojíždim do školy z Č.B. do Prahy 2x tejdně a hodí mi to kolem 30tis km ročně

to malé BMW o kterém uvažuješ jako o autě pro ženskou je pro tvojí ženskou?

toho generálního ředitele BMW o kterým jsi psal znáš ty nebo tvuj táta?

těch dotazů je spousta, protože žiju v tom, jak si píšu s kdovíkym se spoustou zkušeností nebo ses tak aspon prezentoval a ted zjistim, že máš řidičák něco přes rok? nějak se ztrácim v tom, jestli si píšu s tebou nebo s tátou nebo s tvým synem nebo s kym. tohle vědět, tak se do žádný debaty nepouštim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uf, takže abych si to ujasnil:

těch x desítek tisíc km ročně s OII najezdíš ty? si to nějak nedovedu při studiu školy představit, sám dojíždim do školy z Č.B. do Prahy 2x tejdně a hodí mi to kolem 30tis km ročně

to malé BMW o kterém uvažuješ jako o autě pro ženskou je pro tvojí ženskou?

toho generálního ředitele BMW o kterým jsi psal znáš ty nebo tvuj táta?

těch dotazů je spousta, protože žiju v tom, jak si píšu s kdovíkym se spoustou zkušeností nebo ses tak aspon prezentoval a ted zjistim, že máš řidičák něco přes rok? nějak se ztrácim v tom, jestli si píšu s tebou nebo s tátou nebo s tvým synem nebo s kym. tohle vědět, tak se do žádný debaty nepouštim...

ale teď už vysloveně zlobíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...