Přejít na obsah

Loučení s autem


Pepe DeLuxe

Doporučené příspěvky

Stalo se tomu v pátek - po nějakém času rozmýšlení a hledání náhrady jsem Fábku zradil a ponechal jí napospas jistému autobazaru, odkud už jsem odjížděl v její následovnici. Ale to měla za to, jak mě jednou cestou dolů z klikatého kopce znenadání odmítla brzdit :aggressive: Byla to 1.4 MPI, 44kW, RV 2000, najeto při koupi 160 000, při prodeji 175 000. Vozil jsem se v ní asi půl roku. Představená tady nebyla, ono nebylo moc na co koukat. Kupoval jsem jí v časové i finanční tísni, moc na výběr nebylo. Bylo to takové holátko, ani toho centrálu se jí nedostalo. Ale zato měla xenony :-)

post-6580-1185688328_thumb.jpg

A teď k následovnici. Je jižanského původu, konkrétně Francie. Narodila se roku 2001, od té doby urazila vzdálenost 65 000km. Pod kapotou jí tepe srdce o objemu 2 litry a výkonu rovných 100kW. Je sice "trochu" nepraktická, ale zato krásná kol5 . No však posuďte sami.

Co na ní říkáte? :)

post-6580-1185688360_thumb.jpg

post-6580-1185688419_thumb.jpg

Editováno: , autor: Miressek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...