Přejít na obsah

Jen co si o tom myslíte


Doporučené příspěvky

..dobrý dárek... ;) ale bude nutné ho dobře nakrmit.Aby jsme zůstali stylový tak bych použil zesilovač Tribal X ONE ten má 350W/RMS s DO nastavení úrovně basů.

takže hodnocení:good jo.To sem rád...Zatím je to krmeno starým zesíkem, který tam zbyl po sterém sw.Je to Raveland XA 600.Ten to moc nerozpohybuje lol

ten zesík,co píšeš by k tomu měl tak akorát co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..dobrý dárek... ;) ale bude nutné ho dobře nakrmit.Aby jsme zůstali stylový tak bych použil zesilovač Tribal X ONE ten má 350W/RMS s DO nastavení úrovně basů.

takže hodnocení:good jo.To sem rád...Zatím je to krmeno starým zesíkem, který tam zbyl po sterém sw.Je to Raveland XA 600.Ten to moc nerozpohybuje lol

ten zesík,co píšeš by k tomu měl tak akorát co.

...ano ten by byl akorát, ale cena je tam okolo 6tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..dobrý dárek... ;) ale bude nutné ho dobře nakrmit.Aby jsme zůstali stylový tak bych použil zesilovač Tribal X ONE ten má 350W/RMS s DO nastavení úrovně basů.

takže hodnocení:good jo.To sem rád...Zatím je to krmeno starým zesíkem, který tam zbyl po sterém sw.Je to Raveland XA 600.Ten to moc nerozpohybuje lol

ten zesík,co píšeš by k tomu měl tak akorát co.

...ano ten by byl akorát, ale cena je tam okolo 6tis.

na cenu už sem koukal.Njn za krmení se musí platit.Ale až pak to teprv bude hrát....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..dobrý dárek... ;) ale bude nutné ho dobře nakrmit.Aby jsme zůstali stylový tak bych použil zesilovač Tribal X ONE ten má 350W/RMS s DO nastavení úrovně basů.

takže hodnocení:good jo.To sem rád...Zatím je to krmeno starým zesíkem, který tam zbyl po sterém sw.Je to Raveland XA 600.Ten to moc nerozpohybuje lol

ten zesík,co píšeš by k tomu měl tak akorát co.

...ano ten by byl akorát, ale cena je tam okolo 6tis.

no kámoš,co dělá audio mi řikal že by měl zesík míň než sw.tenhle má 350 a sw má 300.Jako zas takovej znalec audia nejsem,proto se ptam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, pri silnejsom zosiku das menej gainu a mas mensie skreslenie

přesně tak. Já jsem opravdu prdlajs znalec, ale kdysi jsem někde četl, že zesik by se měl kupovat 2-3x výkonnější než kolik budeš používat hlasitost... Protože v 1/3 - 1/2 má nejnižší zkreslení... To byl nějaký časopis o Highend audio sestavách, tak počítám, že to je trošku vyhnané ad absurdum, ale to pravidlo, které fancarhifi zmiňuje výše, jsem si z toho odnesl a pamatuju to do dneška... Jinak časák to byl dobrý. hihi v angličtině, značky o kterých jsem v životě ani neslyšel, při zmínce o něčem jiném než o stereu se tam pomalu křižovali atd... no prostě audiofilní časák nejtěžšího kalibru... Ještě ho někde musim mít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...