Přejít na obsah

Maxidot a Symphony


SAG

Doporučené příspěvky

Symfony C - 3drát

Maxidot T32b (zelená) ---------- Symfony T20b (zelenej oddíl)

30, 31, 32 -------------------------- 8, 9, 10

-----------------------------------------------------------------------

Symfony D - 2 drát

8, 9, -------------------------- --------8, 9,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

prosim o pomoc pri rozchodeni zobrazovania informacii z radia na maxiku.

mam C-ckove radio Symphony nakodovane na 00205, spojene 3 dratom / zeleny systemovy konektor radia pin 8,9,10 / s maxikom na zeleny konektor budikov pin 30,31,32 a napriek tomu sa mi na maxiku nic nepise / horna tretina je zhasnuta /. pozeral som vagom a na jednotke budikov to tusim pise chybu ziadna komunikacia s radiom a ta ista chyba je tusim aj na jednotke gateway. v minulosti som to prepojene nemal, tak ze sa nejedna o nahodny vypadok komunikacie.

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cosby teraz mam na chvilku pokoj. uz ma climatronic /daval som to sam, 1.krat a bola to makacka, ale uz je tam a fici/, radio s maxikom, zadne repraky... uz budem davat len kridlo dozadu a mozno zadny difuzor od milotecu. inak som 100x ocenil tu kabelaz co som od teba kupil. pri tom climatronicu to bolo na nezaplatenie. :palec2: keby som zohnal este CD mechaniku do Symphony tak by som bol spokojny. teraz to mam len ako radio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...