Přejít na obsah

Konektor žárovky u předního světla


TOTTI

Doporučené příspěvky

Dnes mi přestalo svítit pravé přední světlo, inu chtěl jsem vyměnit žárovku, ale jako překvapení pro mě bylo, když jsem sundal zadní kryt předního světla a uviděl jsem, že ta umělohmotná část konektoru, co se zapojuje do žárovky je spálená na uhel a pod jedním menším ohmatu se mi úplně rozpadla.... Kovové plíšky žárovky byly seškvařené s kouskem té umělo hmoty a bylo velice těžké vůbe tu žárovku a konektor rozpojit, nakonec se to povedlo, ale když dám novou žárovku, světlo nesvítí, kontakty jsou asi zasrané tou spálenou umělou hmotou, stalo se to někomu z Vás??? Nevím, jestli to s tím souvisí, ale mám přední světla hella xenon look... doufám, že v servisu nebudou chtít ranec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi přestalo svítit pravé přední světlo, inu chtěl jsem vyměnit žárovku, ale jako překvapení pro mě bylo, když jsem sundal zadní kryt předního světla a uviděl jsem, že ta umělohmotná část konektoru, co se zapojuje do žárovky je spálená na uhel a pod jedním menším ohmatu se mi úplně rozpadla.... Kovové plíšky žárovky byly seškvařené s kouskem té umělo hmoty a bylo velice těžké vůbe tu žárovku a konektor rozpojit, nakonec se to povedlo, ale když dám novou žárovku, světlo nesvítí, kontakty jsou asi zasrané tou spálenou umělou hmotou, stalo se to někomu z Vás??? Nevím, jestli to s tím souvisí, ale mám přední světla hella xenon look... doufám, že v servisu nebudou chtít ranec...

jake mas ty zarovky?Jaka wataž?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi přestalo svítit pravé přední světlo, inu chtěl jsem vyměnit žárovku, ale jako překvapení pro mě bylo, když jsem sundal zadní kryt předního světla a uviděl jsem, že ta umělohmotná část konektoru, co se zapojuje do žárovky je spálená na uhel a pod jedním menším ohmatu se mi úplně rozpadla.... Kovové plíšky žárovky byly seškvařené s kouskem té umělo hmoty a bylo velice těžké vůbe tu žárovku a konektor rozpojit, nakonec se to povedlo, ale když dám novou žárovku, světlo nesvítí, kontakty jsou asi zasrané tou spálenou umělou hmotou, stalo se to někomu z Vás??? Nevím, jestli to s tím souvisí, ale mám přední světla hella xenon look... doufám, že v servisu nebudou chtít ranec...

jake mas ty zarovky?Jaka wataž?

Byly to obyčejné 55, pokud se nemýlím tak osram... Uvažoval jsem, jestli tam nejde moc velké horko od alternátoru, který je kousek pod světlem, ale na starých světlech se mi to nikdy nestalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

horko od alternátoru tam určite nieje...by som to povedal tak, mal si tam prechodový odpor medzi kontaktami žiarovky a konektoru a to ho zohrialo natolko že sa ako píšeš skoro roztopil...

ešte otázka: boli to iné žiarovky alebo celé svetlá?

Jak jsem psal, světla mám hella xenon look, ale žárovka tam byla normální, obyčejná 55 watovka, která se dává i do klasických předních světel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom Hellaci nepoužívajú dobré kontakty resp to mohol byť kazový kúsok keď to druhé svetlo neurobilo...

Ak to máš v záruke bež s tým do oobchodu a ak nie, kúp lomené fastony a daj ich na kábliky a pripoj tú žiarovku tak. Ale pájkuj kontakty nie lisuj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom Hellaci nepoužívajú dobré kontakty resp to mohol byť kazový kúsok keď to druhé svetlo neurobilo...

Ak to máš v záruke bež s tým do oobchodu a ak nie, kúp lomené fastony a daj ich na kábliky a pripoj tú žiarovku tak. Ale pájkuj kontakty nie lisuj...

V záruce to mám, ale koupil jsem to přes i-obchod někde z Hodonína a představa, že budu muset vymontovat světlo, jet někam do tramtárie a být bez světla, tak to raději zajedu do škodovky a snad mi pomohou.... Pájku do ruky neberu, ublížil bych si :-) Ale díky za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...