Jump to content

signoflife

Uživatel
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

89 Excellent

About signoflife

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,716 profile views
 1. Takže je předpoklad, že když se mi ta samá závada projevuje na Tiguanovi, je také baterie v pánu?
 2. tak, já to sám dělat nebudu.....
 3. To gratuluji, ale to asi nebude úplně běžné? Já bych to chtěl do 2 aut a u mého dodavatele dílů je za 7899,- jeden. Za 2800 by to byla paráda. Po bazarech jsem nekoukal. Dík za odkaz.
 4. Levný ten radar zrovna není. Ještě to zvážím, jestli se mi to vyplatí.
 5. Ferdo, šlo by upřesnit? ACC se musí vždy měnit za jiný typ u Superba3 do 06/2019.......
 6. Pokud to máš aktuálně na mlhovky, tímto postupem změny nedocílíš.....
 7. Mě to přijde takové celé divoké, s těmi tvary palubky a výdechy skoro u země......
 8. Pro auta od MR2019 je treba take novy typ kabelu v2. Nestaci tedy jen upgrade sw. Treba je to tim.....
 9. Akorát se mi nepodařilo najít, zda to není jen pro čisté elektromobily. Ale když jsem to zjišťoval dříve, tak mi tvrdil jeden dotační specialista, že ano. A mělo by to být zastropováno 450 tis. na 1 vozidlo.
 10. Nízkouhlíkové technologie - elektromobilita Cílem programu je podpora konkurenceschopnosti podniků a udržitelnosti české ekonomiky prostřednictvím zaváděním inovativních technologií v oblasti elektromobility. Jaké aktivity můžete z dotace financovat? pořízení elektromobilů ve výzvou podporovaných kategoriích silničních vozidel pořízení neveřejných (rychlo)nabíjecích stanic s možností doplnění o baterii pro elektromobily v rámci podnikatelského areálu pro vlastní potřebu Které náklady dotace pokryje? dlouhodobý hmotný majetek dlouhodobý nehmotný majetek (pokud je nezbytný k řádnému provozování dlouhodobého hmotného majetku) Pro koho je program určen? pro podnikatelské subjekty všech velikostí projekt musí být realizován na území ČR mimo hl. města Prahy Výše dotace Výše dotace na jeden projekt se bude pohybovat v rozmezí 50 tis. Kč – 10 mil. Kč. Míra podpory je odvozena od velikosti podniku: malý podnik (do 49 zaměstnanců) - 75 % způsobilých výdajů střední podnik (50 až 249 zaměstnanců) - 65 % způsobilých výdajů velký podnik (od 250 zaměstnanců) - 55 % způsobilých výdajů
 11. To jsou, ale jen pro firmy a jen mimo Prahu. Proto např. naše firma má smolíka, máme sídlo v Praze. A firmou se myslí PO, nikoli OSVČ. Takže si to na dotace kupuje např. ČEZ, který sídlo v Praze nemá.
 12. Aby se s unikem kapaliny muselo do servisu. Aby si klient nedolival vodu a nezhorsoval tak pripadnou zavadu.
 13. Nemělo by to jít poznat, pokud to nebude dělat vyložený diletant. Měl jsem podobný problém, nezaviněné odření dveří pánem, co přejížděl do mého pruhu a nekoukal se. Proběhla výměna předních dveří a nic poznat není. I barva je naprosto stejná.
 14. Kdo může na IČ, tak dobré slevy jsou na pašíky, mě nabídli 22%. Ale nakonec se mi na něj nechtělo čekat.
 15. Tak jestli chceš 110kW, tak je 6°DSG velmi dobrá volba, možná lepší, než pro 140kW. Jestli chceš 140kW, hledej se 7°DSG. Ty ale byly myslím až od modelového roku 2018. To budou místní matadoři vědět přesněji.
×
×
 • Create New...