Jump to content

signoflife

Uživatel
 • Content Count

  336
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

83 Excellent

About signoflife

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,581 profile views
 1. Nemělo by to jít poznat, pokud to nebude dělat vyložený diletant. Měl jsem podobný problém, nezaviněné odření dveří pánem, co přejížděl do mého pruhu a nekoukal se. Proběhla výměna předních dveří a nic poznat není. I barva je naprosto stejná.
 2. Kdo může na IČ, tak dobré slevy jsou na pašíky, mě nabídli 22%. Ale nakonec se mi na něj nechtělo čekat.
 3. Tak jestli chceš 110kW, tak je 6°DSG velmi dobrá volba, možná lepší, než pro 140kW. Jestli chceš 140kW, hledej se 7°DSG. Ty ale byly myslím až od modelového roku 2018. To budou místní matadoři vědět přesněji.
 4. tak píšeš v sekci 110kW, tak tě asi zajímá tento.
 5. u 110kW není škrcený, škrcený je u 140kW verze. Někde tady i někdo psal, že se mu 110kW verze pocitově zdá svižnější. Podle mě se kombinace 110kW/DSG 6 zdá nejlepší z doby před nástupem 7°DSG, kde pak je 140kW zřejmě lepší. Nemám zkušenost. Teď mám 7°DSG v Tiguanu se 110kW TDI a svižnější asi nebude. Mám ho 3 dny, tak se rozkoukávám. Ale Tig. je 4kolka a vyšší auto, bude tedy zřejmě těžší.
 6. ano, to bude šestka. Ale ta je výborná s tímto motorem.
 7. Kravina je o něčem psát, že je kravina, když jsem to neviděl. Mě to taky nedává smysl, ale prostě se to tak chovalo. Řešil jsem to při první výměně kol, od té doby letní vyvažuji nadvakrát. Variant je více, může být i méně šikovný technik nebo se pohádá s manželkou, než jde na naše kola.
 8. To jistě, ale nepíši sem nic neověřeného. 2x za sebou jsem přehazoval celou sadu jedněch zimních a jedněch letních pneu z Paegasus na Casiopea a obráceně právě proto, abych věděl, jak se to chová. Na Paegasus nikdy žádný problém, na druhých s se přední kola vždy musela převážit, na zimních i na letních. Pak už mě to nebavilo a zimní zůstaly na Paegasus.
 9. Také se mě líbí a mám je v černé. Ale asi mám špatné kusy, každý rok při přezutí servis zápasí s vyvážením, vyvážit pořádně nejdou. Vždy přezuji, vyjednu, za týden jedu převážit a teprve poté to sezónu jakž takž vydrží. Řešil někdo něco podobného?
 10. A je tam adaptivní nebo prediktivní tempomat, jako má Arteon? Noviny psaly o prediktivním, ale v konfigurátoru jsem jej nenašel. Díky.
 11. Na to jsem právě narážel, že tu bylo něco 6-ti týdnech. Jinak oproti SUV je to celkem dobrý, ale pořád mám v živé paměti těch svých 6 měsíců. U iV to bude určitě také dlouho, tak se budu muset zase obrnit trpělivostí.
 12. dík. No, já jen, co mám očekávat.
 13. Pěkný. A slevu poskytli? Jinak konec srpna nic moc.
 14. Přestavba se určitě nevyplatí, ale je to lákavé.
 15. Mě zaujalo, pokud to není chyba tisku, že by u iV měl být jen šestistupňový automat a dojezd 55km. Všude před oficiálním představením psali okolo 70km. To by bylo tedy možná lepší jít do Passatu GTE, který má interiér rozhodně lepší.
×
×
 • Create New...