Přejít na obsah

CENY praktickych doplnkov do Rumika...


RomanKo

Doporučené příspěvky

Takže odpověď ze Škoda Info:

"Vážený pane,

k Vašemu dotazu jsme získali informace od kolegů a dle nich byl tento box v době přípravy návodu k vozu ve zkouškách v technickém oddělení. Tento produkt však nakonec nebyl do sériové výroby ani do příslušenství schválen. V současnosti se připravuje aktualizace návodu, kde již tento box uveden nebude.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne

info@skoda-info.cz

Škoda Info"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mate nekdo zkusenost s neogigo sitemi do kufru? Origo jsou priserne drahe.

Zatim jsem nasel vyrobce ktery dodava pro skoda origo a v jejich nabidce jsou univerzalni (mikra.cz).

A v neposledni rade by mne zajimala mezipodlaha zavazadloveho prostoru. Nalezl jsem cenik http://new.skoda-auto.com/cze/Documents/Ca...ricelist_CZ.pdf, ale mate nekdo a mate praktickou zkusenost?

Jinak mozna zajimavy seznam paketu na:

http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=810&t=1049640.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

pořád jsem řešil, čím alespoň opticky oddělit zavazadlový prostor od kabiny vozu při sklopené středové opěrce, prostě čím přehradit tu "díru" do kufru .... mám tam toto příslušenství od Octavia - je to UNI a pasuje do té díry, jak ..... na hrnec :palec2: ... cena 223,- Kč

post-24234-1230500444_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...

Potřeboval bych zjistit přesné pojmenování nebo objednací číslo z ETky pro plastové přihrádky, nasazené do výřezů ve výplních těsně nad zadními podběhy Rooma - od značkového prodejce/servisu už nechci ani odznáček, protože za samotný plastový panel do středního dílu palubovky pro neorigo 1DIN rádio si řekli 1100,- bez DPH + práce.

Takovou nehoráznou zlodějinu nehodlám podporovat - ten panýlek se dá koupit za 300 i s poštovným, bratru 200,- stojí adaptéry mezi MOST a ISO a napájecí výhybka pro anténu s redukcí na spešl anténní konektor (jako by tam kurva nemohli nechat normální ISO-DIN anténní...). Za ten plastový program do kufru by si taky řekli minimálně litr - a to jsou to jen kusy plastu tak jak vypadnou z lisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...