Jump to content

Interiér

Dotazy a zkušenosti s interiérem

Subforums

1. Zadní část Roomster

Vše k Roomsteru od B sloupku dozadu

737

Vše týkající se Fabie II od B sloupku dozadu

271
169 topics in this forum

1. Volanty 1 2 3 4 8

• 185 replies
    • 62.2k views
    • 142 replies
    • 67.8k views
    • 116 replies
    • 40.9k views
    • 134 replies
    • 66k views
    • 77 replies
    • 35.5k views
    • 8 replies
    • 5.7k views
    • 0 replies
    • 372 views
  2. Sportovni sedacky 1 2 3 4 7

• 153 replies
    • 52.4k views
    • 1 reply
    • 1k views
    • 3 replies
    • 1k views
    • 1 reply
    • 2.3k views
    • 9 replies
    • 1.5k views
    • 2 replies
    • 1.5k views
    • 5 replies
    • 4.1k views
    • 119 replies
    • 58.5k views
    • 1 reply
    • 1.5k views
    • 4 replies
    • 3.4k views
    • 4 replies
    • 2.5k views
  3. zatekanie do auta

• 1 reply
    • 3.2k views
  4. Sedadla 1 2 3

• 59 replies
    • 23.9k views
  5. LED pásek na nohy

• 1 reply
    • 3k views
    • 6 replies
    • 2.4k views
    • 0 replies
    • 2.8k views
    • 8 replies
    • 7.5k views
    • 41 replies
    • 13.1k views

• Aktuální příspěvky

• Tak taky jsem chytil v neděli kámen. Rána jak z děla. Asi upadl kus betonu z mostu co jsme pod ním jel. Na to že to mám 4 týdny a najeto 1800 km tak je to radost. Ve čtvrtek přistavuji auto do Škoda na výměnu skla. Napřed to byla hvězdička už je tam 15cm prasklina. Mělo by to jít na pojistku. Mám hroznou radost.  Protože to tam mám už podruhé. Po týdnu měnili spodní plast na pravých zadních dveřích - odlepovalo se jim to a byla tam mezera. A po 14 dnech zase přední sklo. No a když to tam bude tak si nechávám ještě doseřídit páté dveře kufru. Mají to křivé a když otevřu kufr tam mi tam vyskakuje plastová krytka z dorazu dveří. Už jsem to měnil jednou a zase to prasklo a vyskočilo. Asi to chce seřídit.
    • Stejně jak píší všichni výše. Přemýšlel jsem o Kamiq a Karoq. Šel jsem do salonu a sedl do Karoqu a bylo jasno. Ještě jsem si zašel sednout do Kamiqu abych si to ujasnil. Ale byl to v Kamiqu pocit jako bych si sedl do své staré Fabie :-) co jsem kdysi měl. Hned jsem se vrátil do Karoqu. Chtěl jsem prostě prostor.
    • Třeba taková Mazda zase nemá ostřik kamery.... Karoq ano.
    • Dobrý deň, zaujímalo by ma prečo práve NIK "PTiCA" - to je z ruštiny alebo to má iný význam? Ešte by ma tiež zaujímalo kto platí administratívne poplatky za udržovanie tejto web. lokality v aktivite? Komu tu máme " říkat  pane". Aby som nebol špatne pochopený svoje otázky  pokladám bez najmenšej tendencie niekoho uraziť alebo provokovať.
    • No nevím ta sada je spíše na praskliny a vyštíplé kousky, tohle máš jako by oděrky. Osobně bych zajel na konzultaci někam do kvalitního Autoskloservis co s tím. 
  • Create New...