Přejít na obsah

Koberec v kufru


Tamraton

Doporučené příspěvky

Nie som si celkom istý ale myslím že je to súčasť sedačky...máš delenú alebo nie? myslím že nedelené mali len plech a delené už boli s kobercom.

blbost mam delene sedacky a koberec na nich je. asi zalezi aku vybavu ma a ktory rocnik. pokial by mal nejaku social edition teraz tak 2-3 roky dozadu tak v ramci uspor by som sa necudoval ze ho tam nedali ale inak comfort a aj classic okolo roku 2001- 2003 ho tam maju. nech napise aku ma vybavu a rok vyroby.

p.s.: ja som este nevidel fabiu ktora by ho tam nemala a to ma kamarat juniora a aj ten ho tam ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie som si celkom istý ale myslím že je to súčasť sedačky...máš delenú alebo nie? myslím že nedelené mali len plech a delené už boli s kobercom.

blbost mam delene sedacky a koberec na nich je. asi zalezi aku vybavu ma a ktory rocnik. pokial by mal nejaku social edition teraz tak 2-3 roky dozadu tak v ramci uspor by som sa necudoval ze ho tam nedali ale inak comfort a aj classic okolo roku 2001- 2003 ho tam maju. nech napise aku ma vybavu a rok vyroby.

p.s.: ja som este nevidel fabiu ktora by ho tam nemala a to ma kamarat juniora a aj ten ho tam ma.

No já jsem viděl clasika který ho tam neměl.Ale bylo to u nedělených sedaček a výbava holátko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie som si celkom istý ale myslím že je to súčasť sedačky...máš delenú alebo nie? myslím že nedelené mali len plech a delené už boli s kobercom.

Můžu potvrdit, brácha měl nedělené a na zadní straně byl jen plech. Je to nějaký akční model - trošku očesanější classic (fresh nebo easy), rok 2002. Teď už tam má dělené i s koberečkem. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koberec (jak je v kufru na podlaze a na bokách) mi chybí na zadních stranách zadních sedaček. Nevíte někdo jestli je to samostatná část a jestli se to dá dokoupit.

Tak si ho tam dolep.Oblepoval som takým subb a podarilo sa mi kúpiť skoro taký istý.Farba trošilinko svetlejšia,ale povrch rovnaký. A balmeter (4x1m) stál cca 150Sk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Junior má iba plech.Ja som vymenil sedačky za delené s kobercom.

Ramon a kde si ten koberec kupoval? Akú mal hrúbku a bola to samolepka alebo nie?

V Prešove ,v Kobercoch Trend pri Kauflande.Samolepka to nebola,ale mal taký istý povrch a farbu,ako originál na zadnej strane sedačiek.Bol to obyčajný koberec,jeden z najlacnejších.Hrúbku ma asi 3 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...