Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Igor: Ja bych to tak špatně pro facelift a tak růžově pro současné majitele OII neviděl... Sice ten předek z určitých úhlů mi také připomína nějaké taiwany, ale skutečnost si myslím bude mnohem jiná a lepší. Podle jedné fotky se nedá soudit, pač na jedné se mi to celkem nelíbí ten předek a na jiné je to zas hodně pěkný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Um Gottes willen!!! Dúfam, že sa ráno prebudím a táto obluda sa mi len snívala... Ten predok je snáď vtip!! Veď to vyzerá ako Čína, mix medzi Cherry A3, Lifan 710, Dongfend BF, no jednoznačne najviac to pripomína Brilliance BS4... Ak je toto vážne nová OII, tak končím... Garantujem vám, že po súčasných OII na skladoch sa zapráši tak, ako nikdy, sledujte predaje za október... Majitelia súčasných OII, tešte sa, práve vaše autá stúpli na cene...

Som tak šokovaný, že ani neviem, čo mám napísať :kol-129:

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Um Gottes willen!!! Dúfam, že sa ráno prebudím a táto obluda sa mi len snívala... Ten predok je snáď vtip!! Veď to vyzerá ako Čína, mix medzi Cherry A3, Lifan 710, Dongfend BF, no jednoznačne najviac to pripomína Brilliance BS4... Ak je toto vážne nová OII, tak končím... Garantujem vám, že po súčasných OII na skladoch sa zapráši tak, ako nikdy, sledujte predaje za október... Majitelia súčasných OII, tešte sa, práve vaše autá stúpli na cene...

Som tak šokovaný, že ani neviem, čo mám napísať :kol-129:

Igor, neprehanaj! :rolleyes:

Nie je to take zle, myslim ze v reale to bude lepsie. Napr taka FII ked ju uviedli som si pomyslel ze nemozu predat ani kus a predsa sa predava (ako tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty brďo tu je to ako v hypermarkete na vianoce- je tu každý:-)! No tak facelift nedopadol najhoršie - fotomontáže čo sa tu objavovali vyzerali niekedy tragicky ale nakoniec si myslím, že si na novú OII zvykneme - mne sa to začína celkom páčiť :palec2:! Veď keď sa pozrieme na niektoré posledné veci čo škodovka vypustila - taká fII tak si myslím že to naozaj dopadlo dobre! :) Inak sekcia OII - páni je čas začať prerábať na face :) - aspoň v tom niesme v OI sami lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako píše Rolbař, bude problém s elektrikou - zoptimalizovaná kabeláž (inak povedané skrátená a zjednodušená) s iným zapojením, pokiaľ mám dobré info, tak veľa vecí sa z CANu vrátilo na LIN (podobne ako pri FL u Fabie), BSG a komfortka by mala byť spojená do 1 RJ... a kopec ďaľšieho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rekl bych ze vzhledem k tomu co vsechno bude potreba vymenit aby byl z pred FL auto po FL co se tyka exteerieru, tak tyhle predelavky budou hradit hlavne pojistovny, staci se stat clenem nejake jemnejsi retezovky, a nebyt ani prvni ani posledni, a pak uz je to jen jak si to domluvis. Rozhodne se ale do zadne retezovky nepohrnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se menil predek, tak to chce krome narazniku, taky svetla, blatniky a minimalne gril novej, pokud tam teda bude pasovat, jinak by se musela kupovat cela haubna nova kvuli tomu... A doufat, ze uchyceni narazniku je stejne jak toho predchoziho... No ale nicmene stejne se urcite driv nebi pozdeji nejakej blazen najde co to zkusi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boco: To mas auto do vyroby? Podle me by se to melo dat jeste zmenit, kdyz jim reknes ze chces FL, akorat asi pockas o krapet dele...

Ano, do vyroby, lenze vyroba je uz planovana na 43KT...

Mozno by to islo posunut, ale predpokladam iba v pripade ak by nestartoval FL.

Ako to uz na Slovensku chodi, vybavy a ceny budu zname neskor ako v Cechach a ak anvyse ceny aj vybavy budu ine, neda sa ocakavat ze to Skoda akceptuje...

Alebo sa mylim?

Aj tak mi nie je jasne ako sa to bude riesit ked pride klient do predajne po zverejneni FL a ked este nebudu zname ceny a vybavy- co mu ponuknu? Stary model? Bude sa este vyrabat paralelne sucasna OII s FL???

Vie to tu niekto povedat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako píše Rolbař, bude problém s elektrikou - zoptimalizovaná kabeláž (inak povedané skrátená a zjednodušená) s iným zapojením, pokiaľ mám dobré info, tak veľa vecí sa z CANu vrátilo na LIN (podobne ako pri FL u Fabie), BSG a komfortka by mala byť spojená do 1 RJ... a kopec ďaľšieho.

přesně jak píšeš, u MR07 a 08 lítak zadní dveře po LINu a u FL budou i předky LINem, parkovák pojede na motorovém CANu, prostě jednoduše řečeno, lepší přehodit celej svazek.

co se týče plechařiny, tak je i jiná chladičovka, kapota zůstává stejná, změnila se jen maska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lancelot: Me taky se moc nepozdavaj, prijdou mi takove chude bez toho cerveneho prouzku, proste tomu tam neco chybí

Boco: Za optani nic nedas to zkus a nenech se hned odbyt, pokud jde do vyroby az za 3 tydny, tak si myslim ze by to snad slo posoupnout, horsi by bylo, kdyby se melo zacinat vyrabet uz treba pristi tyden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...