Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Ovidius: Nedělej zagorku a šoupni sem něco! Mě strašně zajimá ten facelift O2 RS!! Budou změny aji co se motoru týče? myslím teda hlavně 2.0 TFSI jestli ho trošku nepoladí na větší výkon (audi má tu samou jednotku polaďenou na 215 k a 320Nm se mi zda)

Nevím, jak Audi, ale Seat ho má v Cupře s 240 koňmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohledem na sedačky soudím, že tam půjdou nakopat bez problémů :D

AD ovládání climatronicu u faceliftu, překopávat to půjde až od MR07, do MR06 se ještě dávalo 6ks servomotorků, od MR07 je jich už jen 5ks. Ale i ty do MR06 jdou překopat na 5 serv. ;)

Kdo to chce, může si to tam dát bez problémů ze SupII, jen musí oželet rámeček, dokud to nevyjede z linky, tak nebude. A samo musí udělat základní nastavení, jinak to blbne. Dle mě je ten face panel trošku nepřehlednej, vyplatí se až když je origo navigace RNS510 :)

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuzycku bich bral vsema 10... ale uplne by stacilo, aby sedacky mely tvar jako ve F RS 1, z tedlech me bolej zada, a tu sitku nahradil nejakej normalni material, nebo alcantara, nebo kuze. Ta moje sedacka je po 10000 km uz na vyhozeni, vcera jsem ji vzteky malem vykopal z auta skrz zavreny dvere.

No jestli bude facelift na salone v Londyne, tak to uz zbejva jenom necelej tejden. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohledem na sedačky soudím, že tam půjdou nakopat bez problémů :D

AD ovládání climatronicu u faceliftu, překopávat to půjde až od MR07, do MR06 se ještě dávalo 6ks servomotorků, od MR07 je jich už jen 5ks. Ale i ty do MR06 jdou překopat na 5 serv. ;)

Kdo to chce, může si to tam dát bez problémů ze SupII, jen musí oželet rámeček, dokud to nevyjede z linky, tak nebude. A samo musí udělat základní nastavení, jinak to blbne. Dle mě je ten face panel trošku nepřehlednej, vyplatí se až když je origo navigace RNS510 :)

aa pan tomu taky hovi :) taktak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...