Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

XXX TOMCAT XXX: Hele, když Ti sem někdo hodí fotku, tak příště nedostane ani howno, takže asi tak...prostě dneska se všechno hlídá a jakýkoliv únik je dost sledován, není to tak lehký něco říct a přitom nic neprokecnout...IMHO lepší mluvit v otaznících a ostatní si jistě rádi domyslí, než neříct nic :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deny: Ještě tu masku - ve skutečnosti není "SII style" ale uchovává si ten "V" tvar ze současné OII...

ty, já tu masku študoval a dle toho jsem to dělal-má širší okraje (to jsem udělal), vnitřní hrana lišty je klasicky hranatá s rohem (to je taky) a vnější lišta kopíruje "stoupající spáru" kapoty ke světlům.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podľa tej fotky v garazi autorevue, tak tie svetla vyzeraju dost otrasne- prilis uzke ako na starom leone alebo neviem kde, proste tam nepasuju, mohli tam dat radsej tie zo superbu :feve:

dle všech fotek v origo velikosti a editoru, světla budou vypadat prakticky shodně, jako v mé poslední fotomontáži ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze pred by bol, uvidime, mne sa to nie velmi paci, zadny naraznik kombinacia s RS, svetla bez odrazky v strede.... interier neviete co caka??? :help:

to,co jsem tady dělal dříve-volant ze SII, možná i budíky ze SII, bílé podsvícení, nová rádia a navi, nová klimačka (viz. SII) a pár malých detailů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

George Couser: Na jeho posledních fotomontážích jsou sice světla třeba blíže realitě, jenže ty starší vypadají réálnějc a není tam tolik vidět, že se jedná o fotomontáž a proto se taky zdárně šíří světem. :)

Na ty světla jsem zvědavý. Na té spy fotce se mi výraz auta líbí. A zdá se že by mohl vypadat k světu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jenže ty starší vypadají réálnějc a není tam tolik vidět, že se jedná o fotomontáž a proto se taky zdárně šíří světem. :)

A taky se pak bude šířit světem, jak na jistém webu se dušovali že ví podobu nějakého auta, které vypadá úplně jinak. lol

Ta montáž teda nemá s realitou nic společného, a to nemyslím jen svštla, gril, zrcátka, ale i plno jiných detailů, které jsou úplně jinak a docela dost mění výraz auta. :p

Btw Deny moc dobře ví, na základě čích informací to dělal. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...