Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

tak...řekl bych, že tento vzhled je ten správný (trošku zklamání ze ztráty spodní vlnky), trošku jsem to upravil, zostřil, udělal reálnější :palec2:

(změny oproti předchozí montáži vyniknout "přiložením" obou montáží vedle sebe)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,taky nejsem 2x nadšen..tuto montáž jsem dělal pod dohledem "zkušenějších", jak jsem již psal, a dle všeho tam budou tato světla na 99%..současná Octavia už se mi značně okoukala, je až příliš hranatá a předek je posazený moc vysoko (o nárazníku se radši nebavím, neb ten byl nepovedený hned od počátku)..Ale kdyby tomu dali níže položenou masku na styl např. SII, nárazník podobný stylu SII a pár detailů, bohatě by to stačilo k tomu, aby auto vypadalo pěkně..nejvíc mě na tom štve fakt, že předchozí škodovky měly světla hravá, a když konečně přišel design světel, jenž je srovnatelný s Audi a spol., zase ho chtějí zprznit na styl hravé a nevyspělé FII....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak, co se týče světel apod., může nás trošku uklidňovat fakt, že montáže z časopisu, jenž je aspoň rok starý (obrázky viz. str. 9) jsou velmi podobné tomu, co jsem udělal já, jen mají trošku pěknější tvary (včetně vlnky světel)..Berme v úvahu to, že tuto montáž dělali dle toho, co ve škodovce sami pozjišťovali (viz. článek) a že tenkrát se o tvarech novéhu Superbu nevědělo ještě vůbec nic, proto si to nemohli domýšlet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...