Přejít na obsah

Vrní volant


gi..gi

Doporučené příspěvky

:help: Nazdar kluci,poslední dobou jsem si všimnul,že při otáčením volantem do stran,dochází ve volantu k vrnění ,vibracim,nevím,jak to přesně popsat...... Mám pocit,joko by to vrnění vytvářel posilovač..... Je to možný ? Je v něm něco v nepořádku ? Setkal se s tím nědo ? Nechci něco zanedbat...... Prosím o pomoc,radu........ Dik. Zapoměl jsem dodat,že si toho všímam hlavně při parkovaní a manevrování na místě...... Editováno: , autor: gi..gi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: Nazdar kluci,poslední dobou jsem si všimnul,že při otáčením volantem do stran,dochází ve volantu k vrnění ,vibracim,nevím,jak to přesně popsat...... Mám pocit,joko by to vrnění vytvářel posilovač..... Je to možný ? Je v něm něco v nepořádku ? Setkal se s tím nědo ? Nechci něco zanedbat...... Prosím o pomoc,radu........ Dik. Zapoměl jsem dodat,že si toho všímam hlavně při parkovaní a manevrování na místě......

A nevytačíš nahodou volant až uplně na doraz a držíš ho tam v té poloze? Pak to totiž dělá takové zvuky je hodně namahane servo. Pak jinak v horším případě maš buď něco ze servem a nebo přicpané hadice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...