Přejít na obsah

Jakou LCD TV nebo Plasma TV?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Tak ja mozna nakonec zavrhnu vsechny Samsung LCD 5kovy rady i plasmu, Panasonic Vieru plasmu taky a zacina me lakat tohle:

http://plazmove-televize.elektromedia.cz/lg-42pg6000/

Cena velmi solidni, pry to ma uzasnej zvuk (vic repro a THX certifikace) a obraz pry (dle recenzi, i uzivatelu) je lepsi nez u Viery. Ale opet, jako u Samsungu, 380W prikon, chjooo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale těch 380W je jen v plným zápřahu v bílém podsvícení (celý obraz bílý) to se skoro nikdy nestane. Většina scén má poměrně dost černé a černá u plazmy = zhasnuté body tudíž žádná spotřeba, neboj se toho to číslo vypadá o hodně hůř než to s ním je ve skutečnosti. Já mám Vieru 106cm a maximální spokojenost, zatím jede rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mozna nakonec zavrhnu vsechny Samsung LCD 5kovy rady i plasmu, Panasonic Vieru plasmu taky a zacina me lakat tohle:

http://plazmove-televize.elektromedia.cz/lg-42pg6000/

Cena velmi solidni, pry to ma uzasnej zvuk (vic repro a THX certifikace) a obraz pry (dle recenzi, i uzivatelu) je lepsi nez u Viery. Ale opet, jako u Samsungu, 380W prikon, chjooo

si děláš srandu s tím zvukem :smich: a tento low entry model s THX :smich:

Plasmu bych vybíral spíše Pioneer,Panasonic,Samsung u LG jen z těch vyšších řad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2murder: no mam trochu strach, aby se mi neprotacely panenky vzdycky, kdyz prijde ucet za elektrinu. Mozna me to konecne donuti nepoustet si TV jako kulisu, kdyz to vubec nesleduju a pustit radsi radio. Ale mas recht, ze to je max prikon, ted jsem nekde cetl, ze to je "max spotreba". Holt to bude hodne zrat kdyz budu cumet na zimni sporty :)

2Spineshank: ja to neslysel, ale recenze uzivatelu to mely :) Pockej, treti nejvyssi plasma od LG je low entry? ;) Proste spotrebni elektronika. I tu ikonku THX to ma :)http://cz.lge.com/prodmodeldetail.do?actTy...000&model=2

To ja bych vybiral taky, ale takovy penize za to davat nehodlam, na tech par serialu a sem neco z disku nepotrebuju hajend. I kdyz Loewe nebo Pioneer bych si klidne dal libit :) Ale zase neziju kvuli koukani na TV, vis jak :)

Tady popis z recenze HDmagu: Nová HDTV televize PG6000 přináší do domácností zážitek jako z návštěvy kina a tím oslovuje diváky, kteří si chtějí posezení před televizí opravdu užít. Náročným požadavkům na kvalitu obrazu a zvuku vyhovují klíčové parametry nové plazmové televize LG. Vysoký kontrast 30000:1 pro ostrý obraz, THX certifikace, zvukový systém od legendárního Marka Levinsona, Super Bright Panel s antireflexní úpravou a AV režim pro sportovní akce (Sport Mode) nebo film (Cinema Mode) – takové jsou silné stránky modelu PG6000.

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo.. Prave ze od te doby, co mam placku na zdi, tak to mam jako kulisu, takze bych rekl, ze je to obracene, nez pises.. Kdyz budes cumet na boby nebo sjezdy na lyzich, budou se ti protacet panenky, kdyz budes cumet na movies typu Saw, kde je vetsinou tma ci sero, bude to ok.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Tomas & Davon: a sakra, a ja tajne doufal, ze to cloveka presvedci :D Diky za upozorneni kluci, tak to musim zvolit fakt neco min zravyho. I kdyz nekdy mi tam fakt jako kulisa bezi nehorazny kraviny, obzvlast vecer. Az dodelam obyvak a prestehuju se tam i s PC z loznice, tak od kompu na TV na zdi nejspis neuvidim, pac bude ve stene, tak snad to by mohlo pomoct :) A na zimni sporty koukam celkem rad, i kdyz posledni roky uz nemam tolik cas cumet na biatlon. Ale na Hahnenkamm se podivam vzdycky rad ;)

2Marchell: jojo, Xelos bych si dal libit, Loewe je muj sen uz kolik let a pritulka pri vysloveni slova Loewe dostava vyrazku a tak nejak se divne trese :) Stejne jako ted posledni tydny, kdyz vyslovim Samsung, plazma nebo lcd :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taxem si s masinkama v nedeli pohral na krame. A vysledky jsou prekvapujici :)

Plasmu Panasonic ee, nepodarilo se mi z toho v zadnym rezimu dostat obraz lepsi, nez na modernich LCD. Ani z th-37px80ea. To samy plasma LG 42pg6000, sice to ma super zvuk, ale obraz docela bida. Nejvic se mi libila z plazmovek pod +-20000 Samsung PS42a417, ale desne to topi a barvy jsou trosku az moc barevny. Z LCD se mi moc libila 37LG5000, ukazuje krasne a kontrast na LCD docela vysokej, 50000:1, je opravdu znat a vypada to krasne. Ale ta TV mela evidentne problemy pri rychle se pohybujicich scenach, jak kdyby to nestihalo, obraz "skakal". Libila se mi Philips 32pfl7403d, ale je to maly :) A na cely care to vyhrala, z tech "nizsich" modelu ta, kterou sem puvodne zvolil, kdyz sem zacal sondovat co koupit, jen ve vetsim, Samsung LE37A559. Naprosto nejplynulejsi obraz, ostrosti samozrejme na plasmy nema, ale obraz ma nejprijemnejsi. Jedina vec, co tomu chybi, je vyssi kontrast, to je znat. Tak leda vyssi model :) Ted si pockam, az to po Vanocich opadne, 32" leti cenove dolu, pac to najednou skoro nikdo nechce, 37" je na rade :)

Koho by to mohlo nekdy zajimat, popisy zde http://www.elektromedia.cz/porovnat/?produ...201,51809,51887

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taxem si s masinkama v nedeli pohral na krame. A vysledky jsou prekvapujici :)

zacal sondovat co koupit, jen ve vetsim, Samsung LE37A559. Naprosto nejplynulejsi obraz, ostrosti samozrejme na plasmy nema, ale obraz ma nejprijemnejsi. Jedina vec, co tomu chybi, je vyssi kontrast

tak jsem nekoupil špatně, jen mám 32A559, jinak ta 37-mička má 30 000:1, to je víc než O.K., naše 32-ojka má 15 000:1, jen jsem ji ještě nevyzkoušel, až budu doma v neděli sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mozna nakonec zavrhnu vsechny Samsung LCD 5kovy rady i plasmu, Panasonic Vieru plasmu taky a zacina me lakat tohle:

http://plazmove-televize.elektromedia.cz/lg-42pg6000/

Cena velmi solidni, pry to ma uzasnej zvuk (vic repro a THX certifikace) a obraz pry (dle recenzi, i uzivatelu) je lepsi nez u Viery. Ale opet, jako u Samsungu, 380W prikon, chjooo

Vzdy je neco za neco.... LG sel posledni dobou hodne nahoru dorovnal samsung a ma agresivni cenovou politiku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...