Přejít na obsah

Jaký je podle Vás adekvátní měsíční příjem???


century

Doporučené příspěvky

pro mě osobně je to 30 tis... když je člověk sám... sice to nemám, ale chybí mi do toho jen trocha, tak jsem spokojen. Navíc mě práce baví a nemusim kvůli tomu bouchat přesčasy ve fabrice... Ovšem kdybych měl manželku na mateřský tak 30 je doooost mááálo!!!!

No tak to teda pánové nechápu, co máte za profese, nebo v čem podnikáte. A taky nechápu jestli mluvíte v hrubém, nebo čistém. Kdybych Vám ukázal svůj příjem, tak by jste se asi pěkně podivily. Navíc jsme 3 členná rodina....

To jako bereš hodně moc a nebo hodně málo?

K těm manažerům v ČEZU......Je pohoda být manažerem ve státním podniku, který má monopol... To by zvládnul skoro každý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ukaž ,at víme o čem mluvíš

no tak ukazovat asi nebudu, ale 30000 čistého by bylo krásné. Tady u nás by jste určitě nenašli moc lidí, kteří mají víc než těch 30000 v čistém. Lepší ale je se vyjadřovat v hrubém

Tak ukaž, nedělej tajnosti :)

Téma zní: Jaký je podle Vás adekvátní příjem, ne: jaký máte příjem? :)

Jinak s adekvátním příjmem nevím, protože se stoupajícími příjmy mohou růst taky Vaše nároky a mohli by jsme jít tak do nekončna.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tim prokousal od zacatku, zajimavy cteni, ja myslim, ze za 25 cistyho se da zivit manzelka na matersky, pronajem bytu a jedno maly dite, ale je to tak tak. Tim zivit myslim, ze dite ma vse, co potrebuje a pro dospely to neni zivoreni. Ja osobne podnikam, programuju weby + sprava siti atp. + k tomu rok e-shop s nahradnima dilama na Skoda. Je mi 25, pracuju 7 let, z toho podnikam asi 3,5 roku. Zezacatku strasnej strach, ale kdyz jsem ve 2004 videl, ze memu zamestnavateli tahnu celou firmu a 80% zisku jde jemu, proste jsem to zkusil a dneska jsem za to rad. Jinak nevim, kolik vydelavam, protoze se mi prolinaji firemni a soukrome vydaje, navic kvuli danim umele snizuju prijem. Mam pritelkyni, byt v pronajmu, do roka bysme radi do svyho a ja verim, ze dily, ktery v ty dobe uz snad bude delat nakej zamestnanec, si vydelaji na sebe + budou platit hypoteku a ja budu zase delat jen to svy, protoze se fakt honim a delam jak pes. Na druhou stranu vim, ze nezivorime a mame se dobre. Jinak tem, co jsou sami a utrati 40 mesicne a ostatnim se divi, jak s 15ti vyjdou se zenou a deckem, doporucuju, at si pisou kazdou korunu, ono kdyz se na to na konci mesice podivaji, uvidi, ze 40% jsou vyhozeny penize, sam jsem to tak delal. I kdyby to melo byt jen pro info, je to pak zajimavy cteni. Znam rodinu, co ma 20 mesicne, zivi pronajem v centru Plzne a tri deti, no a kdyby nebyli oba kuraci :), myslim, ze jsou na tom docela dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se překouknul...magistr stojí 50 ročně kol9

co studuješ? Mám stejnou cenu... Což mi připomíná, že už týden nosím v kapse složenku :feve:

Vysoká školo finanční a správní....no já mám 30.6 splatnost také, ale vejplata ještě nepřišla :feve: ...ale oni počkaj:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě takovej dotázek. Bral si někdo hypotéku? Když si vemu třeba 2 000 000 kolik třeba za 15 let zaplatím navíc. Včetně poplatků za smlouvy, splácení atd.??? Díky

na 2 250 000 to bylo tušim 900 000 navíc

No tak teď budu sprostej. To sou kurvy nenažraný! Už je mi lépe lol

Na tohle ti jde odpovědět jen jedno jediné: Nikdy tě nikdo nenutí nic podepisovat a přistupovat na podmínky banky. Si ty peníze našetři ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...