Přejít na obsah

Nová F II combi


quikshare

Doporučené příspěvky

Mě se ten kombajn na té ofiko fotce líbí, jsem ale zvědavej jestli i u kombíka bude tak mlátit do očí nepoměr mezi šířkou a výškou. Mě se totiž líbí i krátká, ale při určitých úhlech pohledu si nemůžu pomoct, že by to auto mělo buď být širší a nebo nižší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ten kombajn na té ofiko fotce líbí, jsem ale zvědavej jestli i u kombíka bude tak mlátit do očí nepoměr mezi šířkou a výškou. Mě se totiž líbí i krátká, ale při určitých úhlech pohledu si nemůžu pomoct, že by to auto mělo buď být širší a nebo nižší.

Jj, je to typickej malej japonec, taky nemusím auta co jsou širší než vyšší :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to sem uplne nepatri ale napisu to sem. V dnesnim SveteMotoru je clanek o FII Combi a jeste je k casopisu pribaleny model FII v meritku 1:72

Neuměl bys ten článek naskenovat/nafotit?

Scaner nemam a foto max z telefonu(K750i) muzu to zkusit, ale hodim to sem az v noci, ted sem v praci.

Jinak v clanku pisou jen o tom ze premiera bude ve Frankfurtu a pak porovnavaji siluety stare a nove F combi, hadaji rozmery a velikost kufru. Zadni dvere nejsou stejne s hatchbackem a ze cena by mela byt 10700€. Zahajeni prodeje Leden 08.

Jinak nic

Editováno: , autor: majkl.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to sem uplne nepatri ale napisu to sem. V dnesnim SveteMotoru je clanek o FII Combi a jeste je k casopisu pribaleny model FII v meritku 1:72

Neuměl bys ten článek naskenovat/nafotit?

To se nesmí, bez souhlasu vydavatele :p Nic moc tam nepíšou, jen obecné bludy (jako celý SM teď) a porovnávají siluety F I a F II v combi, ale model potěší -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to sem uplne nepatri ale napisu to sem. V dnesnim SveteMotoru je clanek o FII Combi a jeste je k casopisu pribaleny model FII v meritku 1:72

Neuměl bys ten článek naskenovat/nafotit?

To se nesmí, bez souhlasu vydavatele :p Nic moc tam nepíšou, jen obecné bludy (jako celý SM teď) a porovnávají siluety F I a F II v combi, ale model potěší -_-

Asi tak, navic z toho telefonu je to necitelne a ty bludy potvrzuju, ale model za 20kc potesi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...