Přejít na obsah

Nová F II combi


quikshare

Doporučené příspěvky

Nerozumím proč když se někdo snaží nacpat reklamu do každého svého příspěvku a je na to slušnou formou upozorněn tak se vymlouvá na to, že je nováček. Kdyby se takto choval každý, kdo něco prodává tak to tu nebude nikdo číst.

JaKr použil pro mě až příliš slušnou formu na to, co tady zatím předvádíte a pokud máte aspoň trošku "selského" rozumu tak nechápu jak můžete Olinův odkaz použít jako přirovnání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravuji, nový kombík v silničním provozu je také na www.martinek-auto.cz doufám, že tady je to správně.

Vzhledem k tomu, že tu jsou i jiné odkazy na foto, tak předpokládám, že tady se to smí, ostatně pravidla fora to nezakazují. Jen si tu někdo zřejmě utahoval.

Na druhou stranu se tomu šikulovi ten okdaz povedlo smazat. Skoro bych ho měl nahlásit majiteli stránek, protože to se nedělá!

tak nahlásit to pane můžete :palec2: , jinak, to že jsem Vám smáznul odkaz jsem Vám psal hned v dalším příspěvku a byl jsem to já, opětovně jste si ho tam dopsal dnes v 9.35, poté jsem ho znovu smáznul, reklamu na firmu si opravdu dělejte jinde. A pro ostatní - důvodem je, což si můžete ověřit, neustálá inzerce p. Martínka na svou firmu, podívejte se do členova profilu a všech jeho příspěvků, ve všech je odkaz na jeho firmu a služby.

JaKr - ty maš ale nervy - po tom co jsem prolistovat jine tema kde si to řešil tak tě fakt obdivuji :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak jak to tak tady všude čtu, tak obdivuji JaKra, jaký má ještě stále diplomatický nadhled. Osobně si myslím, že Martínek je magor (není myšleno jako nadávka, ale duševní porucha) a velikej ukřivdínek. Nechápu, co se tu pořád oháníš Olinem (Liborem Oličem) si myslíš, že jsi jedinej kdo ho zná nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravuji, nový kombík v silničním provozu je také na www.martinek-auto.cz doufám, že tady je to správně.

Vzhledem k tomu, že tu jsou i jiné odkazy na foto, tak předpokládám, že tady se to smí, ostatně pravidla fora to nezakazují. Jen si tu někdo zřejmě utahoval.

Na druhou stranu se tomu šikulovi ten okdaz povedlo smazat. Skoro bych ho měl nahlásit majiteli stránek, protože to se nedělá!

Maminka Ti neříkala, že žalovat se nemá? To se taky nedělá lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to tam v plném rozlíšení odkaz: "cenzura zakázala" Fabia II Combi v provozu

Pane Martínku,

osobně jsem ještě neměl tu čest Vás poznat, tak si na Vás dělám názor jen podle příspěvků na fóru, kterých zatím bylo 17, 13 o více či méně skryté reklmamě a pár posledních o svobodě, cenzuře, utiskování.

Já vás, a myslím, že ani nikdo jiný tady, aspoň co je mi známo, utiskovat nehodlá, ale určitě jste si všiml, že je na fóru reklama v podobě banerů a odkazů, placených. Pokud chcete bezplatnou formu reklamy, využijte sekci bazar, tam vám myslím nikdo z adminů ani moderátorů neřekne ani popel.

A pokud chcete ukázat členům fóra fotky nové Fabie combi v provozu, neváhejte, založte v Novinkách téma, připojte fotky a je to vyřešeno, hm?

V případě, že potřebujete ještě nějakou radu, neváhejte a kontaktujte mě, nerad bych aby někdo z nováčků měl pocit, že je tady někomu ukřivděno nebo ublíženo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš jak, on si pak vzpomene na Listinu základních práv a svobod, už teď dělá bůh ví jak ublíženého...

to mi připomnělo dnešní reportáž ve zprávách.. při anktetě jestli cyklisti požívají při výletech alkohol, tak jeden řekl: "No co by ne, máme demokracii".. lol

Mám pocit, že soudruzi Havel a spol,. tenkrát někde udělali chybu.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi připomnělo dnešní reportáž ve zprávách.. při anktetě jestli cyklisti požívají při výletech alkohol, tak jeden řekl: "No co by ne, máme demokracii".. lol

Mám pocit, že soudruzi Havel a spol,. tenkrát někde udělali chybu.. :)

:palec2: , přesně, není to o tom dělat si co chci, ale o tom chovat se podle pravidel a zodpovědně k ostatním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové přečtěte si ravidla fora a pak pindejte!

Na druhou stranu, jsem ochoten respektovat i nepsaná pravidla, pokud jsem na ně solidní formou upozorněn a vím o tom!!!

Všude se vždy dohodnu a nevidím důvod proč bych se neměl domluvit zde.

Opravdu, ale nejsem schopen respektovat a brát v úvahu něco o čem nevím!

Příznivcům tohoto fora dávám pro příští týden tj. od 27. 8.2007 do do 2.9.2007 slevu 5%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové přečtěte si ravidla fora a pak pindejte!

Na druhou stranu, jsem ochoten respektovat i nepsaná pravidla, pokud jsem na ně solidní formou upozorněn a vím o tom!!!

Všude se vždy dohodnu a nevidím důvod proč bych se neměl domluvit zde.

Opravdu, ale nejsem schopen respektovat a brát v úvahu něco o čem nevím!

Příznivcům tohoto fora dávám pro příští týden tj. od 27. 8.2007 do do 2.9.2007 slevu 5%.

díky ale nejsem fanoušek tuzingu.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové přečtěte si ravidla fora a pak pindejte!

Na druhou stranu, jsem ochoten respektovat i nepsaná pravidla, pokud jsem na ně solidní formou upozorněn a vím o tom!!!

Všude se vždy dohodnu a nevidím důvod proč bych se neměl domluvit zde.

Opravdu, ale nejsem schopen respektovat a brát v úvahu něco o čem nevím!

Příznivcům tohoto fora dávám pro příští týden tj. od 27. 8.2007 do do 2.9.2007 slevu 5%.

Vážený pane, v pravidlech máte psáno, že se máte řídit upozorněním od adminů a moderátorů, jí jako moderátor i pan Mishicka jako moderátor jsme Vás upozornili (takže není pravda, ře by jste něco nevěděl) dle čl. 4 pravidel na Vaše nevhodné chování při vkládání reklamy na Vás do každé odpovědi nebo příspěvku, který jste vložil (viz přehled Vašich příspěvků, které si může každý veřejně přečíst a posoudit), byl jste upozorněn na způsob, jakým svou reklamu můžete prezentova a to v sekci, která je tu vytvořena - Bazar (včetně stálých nabídek), nechápu proč opětovně cpete svou slevovou akci do tohoto tématu,

takže jste věděl, opětovně jste porušil upozornění, a pokud chcete pokračovat tónem "pindejte", tak si Vás dovolím upozornit, že se neznáme, husy jsme spolu nepásli, tak se mírněte ve výrazech,

koneckonců si vlastně vytváříte svým chováním náhled na sebe, ale to je Vám zřejmě jedno.

Uděluji varování za opakované porušování i přes přímé upozornění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...