Přejít na obsah

Kde jste byli letos na dovolené?


rolbař

Doporučené příspěvky

a to ja se vzdycky vyvalim na chajde : http://img227.imageshack.us/img227/7714/par1zz4.jpg , rozdam rodine ukoly (jako sekat travu, rezat drevo atd..) hodim do potoka basu lahvacu , do udirny nejake masicko a na gril nejake raznici , sem tam svlazim nozicky v potoku a mejte me s celyma vedrama v primorskych oblastech radi :D proste kdyz jsem parkrat byl v Egypte,Tunisu,Chorvatsku atd.. tak uz ty vedra fakt nedavam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bol tento rok v Taliansku. Pohyboval som sa v okolí Raveny. Pláže sú celkom dobré. Čo sa týka šoférovania, tak tam som pochopil frázu: "Jazdí ako Talian!" To sú fakt magori, vôbec nepoznajú smerovky a oranžovú na semafore (niekedy ani červenú) :angry: . O ich jazdení svedčí i fakt, že 9 z 10 áut je otlčené. Trochu mi tam išli na nervy tie ich mýta resp. telepasy na dialniciach - neskutočné zápchy. Bez klimatizácie by som sa tam v aute rozpustil, ale ináč v pohode. Raz ma tam stopli Carabinieri a myslím, že boli z toho viac nešťastný ako ja. Len skontrolovali doklady, hlavne zelenú kartu a zapriali "alivederci". Čo sa týka nafty, tak je tam o niečo drahšia ako u nás (rozumej v SR), ale zase je to z obsluhou. To som bol prvý krát na takej dlhšej trase a musím priznať, že 12 hod. za volantom ma kus unavilo, ale celkovo má z dovolenky dobrý pocit. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bol tento rok v Taliansku. Pohyboval som sa v okolí Raveny. Pláže sú celkom dobré. Čo sa týka šoférovania, tak tam som pochopil frázu: "Jazdí ako Talian!" To sú fakt magori, vôbec nepoznajú smerovky a oranžovú na semafore (niekedy ani červenú) :angry: . O ich jazdení svedčí i fakt, že 9 z 10 áut je otlčené. Trochu mi tam išli na nervy tie ich mýta resp. telepasy na dialniciach - neskutočné zápchy. Bez klimatizácie by som sa tam v aute rozpustil, ale ináč v pohode. Raz ma tam stopli Carabinieri a myslím, že boli z toho viac nešťastný ako ja. Len skontrolovali doklady, hlavne zelenú kartu a zapriali "alivederci". Čo sa týka nafty, tak je tam o niečo drahšia ako u nás (rozumej v SR), ale zase je to z obsluhou. To som bol prvý krát na takej dlhšej trase a musím priznať, že 12 hod. za volantom ma kus unavilo, ale celkovo má z dovolenky dobrý pocit. :palec2:

Jen bych doplnil pro presnost :D :D

http://slovnik.seznam.cz/?q=arivederci〈=it_cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem si říkal taky.jednou to zkusit.Stál jsem tam docela dlouho,než jsem se rozmysel.Pak jsem si sedl a vedle byli mladí kluci-češi,tak jsem se jich začal vyptávat-i na to kde a jak se blije a řekli,že na to nebude čas a fatk-nestíháš nic.slezl jsem z toho a nebylo mi nic,jen chvíli moták.Pak jsem ukecal ženu a šel tam znova.To už jsem si to užíval a jen ji hlásil,co přijde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl třebas zde-Mirabilandia IT(Jinak Cesenatico)

sis měl nechat brejle abys z toho něco měls :D

naše rodinka si zajela narychlo do Chorvatska k Poreči a maximální spokojenost

nejde ani o to kde člověk je ale hlavně na pohodu ;)

post-167-1217883853_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele bando, za necelý měsíc jedu na školení do Itálie, navrhl jsem ženě aby jela taky. Docela chce, ale podmínka je, že veme sebou i našeho ročního prcka. Jak je to s papírama přes hranice? Musí být v pasu? Jedu do Fiuorenzola dArda(nebo jak se to píše), kousek od Piacenza a Parmy. Budu to Brát přes Švýcarsko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si pantofle stihnul ve Vídni sundat na poslední chvíli, už bych je asi nenašel,

zítra jedu směr itálie a děti do http://www.gardaland.it/en/home.php

třeba tady:

http://www.gardaland.it/en/attrazioni/blu_tornado/

Gardaland je super letos jsem byl v Martinsicuro (Palmová Riviéra) cestou tam Benátky a spaní ve Ferrara (jel jsem s dvouma prckama tak jsem jel na pohodu) a cestou zpátky Gardaland celý den je to tam bomba, je sice pravda, že je trošku dražší, ale nelituju ani Ečka co jsem tam nechal. 99Eur vstup (menšího pustili zdarma chtěl jsem za něj platit, ale přesvědčili mě, že je do 1m i když má o 5cm víc, tak šel zdarma. Po vlezení dovnitř jsem zjistil, že jsou všude neskutečný fronty, tak jsem šel koupit ještě po 8Eur za kus předbíhačky, to byla bomba jmenovalo se to Gardaland Expres nalepili jsme si na ruku pásek a dostali papírovou kartičku a chodili jsme přímo ke vchodu do atrakcí, nasraní Taliáni bučeli a mi jsme si to užívali a stihli jsme opravdu všechny atrakce na který jsme s prckama mohli. Bez předbíhačky za den nemožné stihnout. Takže 5,- parkoviště, 99,- vstup, 24,- předbíhačky, 15,- delfíni + nějaký jídlo uvnitř cca 20,- a dvě fotky z atrakcí za 12,-. Pak nocleh u Verony a ráno jsem chtěl jet domů, jenže tátovi se vysypalo auto u Villachu (původně měli jet s námi do Gardalandu, ale nakonec se rozmyslel, že jedou rovnou domů) takže jsme jeli do Villachu tam naložili mámu odvezli ji na Slovensko a pak domů. Tátovi kleklo u Peugeota 306 palivové čerpadlo (v sobotu v noci) přijel na benzínku, absolutně bez problémů vypnul motor a pak už nenastartoval, v neděli ráno ho odtáhli do servisu tam mu jen řekli, že to je asi čerpadlo, řekli že v neděli nedělaj a že to může být až kolem 800Eur a že mu to v pondělí zjistí a opraví. Tak v pondělí opravili, bylo to čerpadlo naštěstí jen za 230,-.

Gardaland si určitě zopakuju až kluci povyrostou a budou moct na všechno a zase s předbíhačkou :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme se právě vrátily z "dovolené" která měla být v chorvatsku trvat týden, skončila však kolem desáté a 15km před Vídní neskutečnou bombou do předního skla. Výsledkem jsou rozbitý skla na třech autech, hned za náma tam zastavily dvojí poláci s tím samým, ale né tak hrozným, co to bylo jsme nezjistily, viděli jsme jen jak něco letí přes cestu, rána a dvě díry v okně, ráno hodím foto.

Když se tak dívám na tu poslední fotku, tak je velký štěstí že jsou ty skla tak udělaný, jinak by to byl přímý zásah

post-1015-1218262775_thumb.jpg

post-1015-1218262783_thumb.jpg

post-1015-1218262788_thumb.jpg

post-1015-1218262793_thumb.jpg

Editováno: , autor: Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před námi nic, proti auto jelo, ale přiletělo to až když už bylo pryč. Co si mapatuju, tak jsem se díval na cestu a viděl jsem jen nějakou šmouhu zleva a pak už jsem jen otřepával střepy, hned jak jsme zastavily, tak stavěli dvojí poláci jestli to máme taky. My jsme se otáčeli a vraceli se domů, jeden polák se rozhodl pokračovat a druhý zřejmě měnil někde ve Vídni. Měli namířeno do Itálie. TEď už se okno mění a odpoledne bude druhý pokus o odjezd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...