Přejít na obsah

Chodíte na houby?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

;)

Taky se těším až porostou houby a vyrazím jich nazbírat káru :t

hej, dyť rostou už teď jak vzteklý. Jsem čučel jak blázen, když jsem viděl maníka přinést plnej koš. A to byl koš jak na trávu králíkům.

No tak to budu muset jít zkouknout, ale ještě jsem u nás neviděl nikoho, že by nosil... uvidíme. zaběhnu tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se těším až porostou houby a vyrazím jich nazbírat káru :t

hej, dyť rostou už teď jak vzteklý. Jsem čučel jak blázen, když jsem viděl maníka přinést plnej koš. A to byl koš jak na trávu králíkům.

rostou rostou...vcera nebylo co delat tak sme se byli jen tak projit v lese..a par kousku se nam podarilo najit..

Vypadaji docela jako prozrane,ale nakonec se to dalo :)

post-4984-1183373280_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, přestaňte sem dávat fota z loňska, pro chuť to chce něco letošního, jako důkaz, že rostou a jsou echt super :happy:

jste mi nahnali chuť, že si snad udělám smaženici ze sušenejch :smich:

ty voe tak to jsem jeste nemel!! :p ...pak hod recept a jakou prilohu sis k tomu dal !! -_-:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos nějak nebyl čas a navíc ta pravá sezóna pro slepce jako já teprve začne ;) , ale už se těším. Člověk si vyčistí hlavu, projde se a když se zadaří tak potom i nacpe.

Krásný kouscý.... Ty první tři u sebe jen nádhera. Mam rád, když najdu několik hřibáků u sebe :)

To bylo loni o dovolené na procházce kolem Sázavy. O hřiby vůbec nešlo, ale na ploše tak 15x15 metrů jich bylo asi 30 a nechte je tam, že? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto 2005

:prc:

pekny taliře ;) .......no a kdyz sbiras(te)..co takhle houbove rizecky??? ;):t

No nejlepsi houby co existuji jsou mochomurky ruzovky, tzv. masak, proste, kdyz se obali ako rizek, vyborny, kazdy rok se toho prezereme, vzdycky se zajede na babete do lesa, nekdy se zadari, ze s tim neni pak co delat, ale nekdy se nenajde ani hovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...