Přejít na obsah

Fabia RS Line


Martyp

Doporučené příspěvky

Cus lidi..Tak vcera jsem se byl podivat v Argentinsky v bazarech a narazil jsem tam na Fabii,ktera mela na zadku nalepenej napis RS Line..Nejdriv sem si rikal,ze je to pitchovina,ale pak jsem na to koukal bliz a jsem z toho jelen.. :o

Je stribrna,vyrobena udajne 2005,najeto skoro 9000..To uz samo o sobe je divny..Dotazena z Belgie..:o

No nic,vypada nasledovne.Ma RS naraznik,a dle myho je strikanej,pac ma v barve i takovy ty "maly zasterky" pred prdnima kolama,coz v seii nejsou,jestli se nepletu.Vevnitr je Triramenej volant,jak novej,kozena radicka i rucka.Radicka ma Cernou lakovanou plaketku,vypada jak z Octule.Sedacky jsou cerny RS s perforivanou alcantarou.Mel je tusim svyho casu i Schlumpf.Je tam bilej strop,nema xenony (svetla jsou na 2 roky stary auto zazloutly jak krava) 16" kola origo skoda,davaly se tusim na ty Sport line,nebo jak se to jmenovalo.Vzadu faceliftovy lampy.Motor je v tom 1,9TDI 74kW.

No pripada mi to jako dobrej slepenec...

Je mozny ze se to delalo,nebo ne?Me se to nejak nezda..Tak delala se nebo ne? ;)

Fotky dovalim kdyztak zitra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS Line sa naozaj robila, bol to taký kvázi akčný model pre Benelux... Bola to výzorovo RSa, ale mala slabšie motory, robila sa aj s benzínom 1.4 74kw.

Edit: P2M - kolesá sú to 16" Poli, príplatkové pre Fabiu, kód výbavy PJ3.

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačilo 5 minut a fotky jsou...

Autobazar Davo - aktual. nabídka a filtr na Škoda a je třetí odshora.

No a nic takovýho nebylo, je to TDi oplastovaný na RS, kola Vega myslim a to tacho... :prc:

edit: tyhle 3 fotky mluví za vše...ubohý

JJ ja vim,ze je tam na webu,ale mel jsem hovno cas a mam je i v mobilu,tak jsem je chtel soupnout dneska..Je to presne ona... :palec2: Ja tam na to cumel jak z jara..a rikal si "co to je"? No zlo...

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS Line sa naozaj robila, bol to taký kvázi akčný model pre Benelux... Bola to výzorovo RSa, ale mala slabšie motory, robila sa aj s benzínom 1.4 74kw.

Edit: P2M - kolesá sú to 16" Poli, príplatkové pre Fabiu, kód výbavy PJ3.

Jako vždy, info na jedničku, díky :):palec2:

Spíš by mě ale zajímal ten Sport, co se vozil např do Řecka - 1.4 16v 115HP snad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...