Přejít na obsah

Meluzína v autě


SPEED

Doporučené příspěvky

Poraďte mi prosím.

Mam Octavii 1,8T r.v.2000(po faceliftu).

Byl jsem na výměně čelního skla.Po výměně mi začala od 90 km/h v mistech u spolujezdce pronikat do auta meluzína.Do auta nezatéká.Nechal jsem to na slusnem desti a nikde nic.Takze si myslim,ze sklo bylo dobre nalepeno.

Byl jsem reklamovat( delal mi to autorizovany servis SKODA),ale nic nenasli.

Vse odmontovali-u steracu a rekli mi,ze od skla to neni!!!

Ze pry bychom museli jednotlive spary prelepovat a jet se projet a zjistit,kudy to jde(to porad dokola).

Ale s originalnim oknem byl klid.

Slysel jsem zvuk uvnitr,tak okolo 180km/h a to bych bral pri te rychlosti.

Ale ted mi to zacne uz v 90km/h a pri 130km/h uz to pekne píská.

Nemate nekdo zkusenost???

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam stejnej problem a rad bych ho vyresil. Zda se mne neprimereny hluk v aute od te rychlosti taky tak 90 kmH Jako kdyby fuci. Dela mi to i trochu od dveri jak jsou zrcatka. Uz jsem vymenil vbitrni tesneni na dverich i to co je nalepene kolem strechy Trochu pomohlo ale ne moc. Ale fuceni od okna to stejny. Mel jsem taky menene okno ve firme auto roger ale reklamovat jsem to nesel. Nezateka ale fuci. Zkusil jsem dokonce bocni listy na okne zatahnout silikonem ( svisle listy cerne. )nepomohlo.Myslim si ze to jde od spodu od steracu.ze spodu od skla. Chtelo by to zkusit sundat ten plast tak jak kdyzt se meni vzduchovy filtr a zatahnou to silokonem ( pruhlednym ) .. Uz ale nevim co s hlukem , Jakako li rada by pomohla. Dik cau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsi měnil okno na autě tak to sklo nemusí být všude domáčklé na lepidle. Když na to budeš lít vodu tak to nepoznáš. Může být mezera kdekoliv a projeví se to až budeš stát při dešti trouchu nakřivo. Jediná pomoc je jít to reklamovat. V servise to okno musí opět vyříznout a pak na tom lepidle uvidí kde to netěsnilo. Vím to z vlastní zkušenosti, protože dělám v autoskle. A párkrát se nám to už stalo. To okno se musí nejlépe po nalepení stáhnout popruhem aby se domáčklo k lepidlu. Od té doby se nám to nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Poraďte mi prosím.

Mam Octavii 1,8T r.v.2000(po faceliftu).

Byl jsem na výměně čelního skla.Po výměně mi začala od 90 km/h v mistech u spolujezdce pronikat do auta meluzína.Do auta nezatéká.Nechal jsem to na slusnem desti a nikde nic.Takze si myslim,ze sklo bylo dobre nalepeno.

Byl jsem reklamovat( delal mi to autorizovany servis SKODA),ale nic nenasli.

Vse odmontovali-u steracu a rekli mi,ze od skla to neni!!!

Ze pry bychom museli jednotlive spary prelepovat a jet se projet a zjistit,kudy to jde(to porad dokola).

Ale s originalnim oknem byl klid.

Slysel jsem zvuk uvnitr,tak okolo 180km/h a to bych bral pri te rychlosti.

Ale ted mi to zacne uz v 90km/h a pri 130km/h uz to pekne píská.

Nemate nekdo zkusenost???

Diky.

Zkus se kouknout u stěraču na tom podlouhlym plastu nad haupnou jsou takové dvě kulaté jakoby záslepky. Když jsem sháněl octu, tak sem byl projet jednu, který ta záslepka u spolujezdce chyběla a při 90km rychlosti to začlo dělat hroznou meluzínu...po zadělání (záslepkou z jiný octy :-D) ten otravnej zvuk okamžitě zmizel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...