Přejít na obsah

Experti na cestách


Tesna

Doporučené příspěvky

Dneska v podvečer jsem blesknul jednoho šikulu, který minutu poté, co při předjíždění v koloně asi 20 aut ohrozil protijedoucího a mne, takhle stál ve frontě před závorami. A o pár kilometrů dál předjížděl naprosto v poho na 70-ce, zákazu předjíždění a dvě plné přes křižovatku, kde je 4 metrový nápis "ZDE NEPŘEDJÍĎĚT" (možná ho tam dali kvůli těm pár křížkům vedle cesty?), ale to už jsem měl fo'ták v kapse.

Mě takovýhle magoři těžce štvou, protože denně jezdím po trase, kde je křížek snad každých 300 metrů a když za den nepotkám alespoň jednou takového experta (bohužel ze 70% mají ve značce T nebo A), tak to je svátek.

Nemáte taky nějaké zajímavé úlovky tohodle typu z cest?

post-389-1184962244_thumb.jpg

post-389-1184962267_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nás cestou z práce dvakrát dost brutálně předjížděla nějaká dodávka, jeli jsme v koloně za traktorem, jen on nemohl vydržet, ale jak furt jezdilo něco proti, tak nás málem vorval a vytlačoval ze silnice, tak pak jsem se naštval, předjel ho, zastavil a vysvětlil mu to :aggressive: (jen slovně) ale seděl tam jak malej kluk :smich:

Jo měl 4T něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v podvečer jsem blesknul jednoho šikulu, který minutu poté, co při předjíždění v koloně asi 20 aut ohrozil protijedoucího a mne, takhle stál ve frontě před závorami. A o pár kilometrů dál předjížděl naprosto v poho na 70-ce, zákazu předjíždění a dvě plné přes křižovatku, kde je 4 metrový nápis "ZDE NEPŘEDJÍĎĚT" (možná ho tam dali kvůli těm pár křížkům vedle cesty?), ale to už jsem měl fo'ták v kapse.

Mě takovýhle magoři těžce štvou, protože denně jezdím po trase, kde je křížek snad každých 300 metrů a když za den nepotkám alespoň jednou takového experta (bohužel ze 70% mají ve značce T nebo A), tak to je svátek.

Nemáte taky nějaké zajímavé úlovky tohodle typu z cest?

Abych se priznal, je to tak 8 let, toto jsem udelal, nacasoval si to a jak prejel vlak jsem se rozjel a strihl to pred 1. v kolone, nenestesti asi 2. auto v protismeru bylo s majacky, takze to bylo drahe a od te doby jsem vylecen... :feve: :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v podvečer jsem blesknul jednoho šikulu, který minutu poté, co při předjíždění v koloně asi 20 aut ohrozil protijedoucího a mne, takhle stál ve frontě před závorami. A o pár kilometrů dál předjížděl naprosto v poho na 70-ce, zákazu předjíždění a dvě plné přes křižovatku, kde je 4 metrový nápis "ZDE NEPŘEDJÍĎĚT" (možná ho tam dali kvůli těm pár křížkům vedle cesty?), ale to už jsem měl fo'ták v kapse.

Mě takovýhle magoři těžce štvou, protože denně jezdím po trase, kde je křížek snad každých 300 metrů a když za den nepotkám alespoň jednou takového experta (bohužel ze 70% mají ve značce T nebo A), tak to je svátek.

Nemáte taky nějaké zajímavé úlovky tohodle typu z cest?

No on asi panáček neví, kolik se tam na těch několika přejezdech před vsetínem stalo nehod a řekl bych, že on je na dobré ceste k chocholouškovi, ale ten už není mezi námi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v podvečer jsem blesknul jednoho šikulu, který minutu poté, co při předjíždění v koloně asi 20 aut ohrozil protijedoucího a mne, takhle stál ve frontě před závorami. A o pár kilometrů dál předjížděl naprosto v poho na 70-ce, zákazu předjíždění a dvě plné přes křižovatku, kde je 4 metrový nápis "ZDE NEPŘEDJÍĎĚT" (možná ho tam dali kvůli těm pár křížkům vedle cesty?), ale to už jsem měl fo'ták v kapse.

Mě takovýhle magoři těžce štvou, protože denně jezdím po trase, kde je křížek snad každých 300 metrů a když za den nepotkám alespoň jednou takového experta (bohužel ze 70% mají ve značce T nebo A), tak to je svátek.

Nemáte taky nějaké zajímavé úlovky tohodle typu z cest?

No on asi panáček neví, kolik se tam na těch několika přejezdech před vsetínem stalo nehod a řekl bych, že on je na dobré ceste k chocholouškovi, ale ten už není mezi námi....

Když to bude k chocholouškovi, tak má štěští, může skončit i jinde a hůř...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v podvečer jsem blesknul jednoho šikulu, který minutu poté, co při předjíždění v koloně asi 20 aut ohrozil protijedoucího a mne, takhle stál ve frontě před závorami. A o pár kilometrů dál předjížděl naprosto v poho na 70-ce, zákazu předjíždění a dvě plné přes křižovatku, kde je 4 metrový nápis "ZDE NEPŘEDJÍĎĚT" (možná ho tam dali kvůli těm pár křížkům vedle cesty?), ale to už jsem měl fo'ták v kapse.

Mě takovýhle magoři těžce štvou, protože denně jezdím po trase, kde je křížek snad každých 300 metrů a když za den nepotkám alespoň jednou takového experta (bohužel ze 70% mají ve značce T nebo A), tak to je svátek.

Nemáte taky nějaké zajímavé úlovky tohodle typu z cest?

Cesta z Bystřičky do Vsetín,že.Znám až mooooc dobře. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesta z Bystřičky do Vsetín,že.Znám až mooooc dobře. :palec2:

Jo, jo .. přesně. A škoda, že jsem neblejsknul před 14 dny to vytuněné BMW, co bylo na začátku Valmezu v poli (opět značka A), poté, co nezvládl 1. zatáčku už za cedulí, která se naprosto v poho dá projet 100. Ale polepším, se už nosím fo'ťák všude s sebou :)

Před pár lety jsem ale jednoho takového šikulu vyškolil u přejezdu v Podlesí a stálo ho to určitě pár desítek tisíc. Celou cestu ze Vsetína mi seděl metr za zadkem maník s Toyotou MPV. Vždycky na ceduli jsem mu ujel a v dědině se znova cpal do kufru. Před Valmezem jsem dojeli kolonu 5 aut, jedoucí asi 70kou. A protože rovinka k přejezdu byla prázdná, dal jsem za 3, plný a zcela bez problému těch pět aut předjel. A Toyota za mnou. Bohužel to trošku podcenil, protože na pružné zrychlení výrazně ztrácel, na což doplatil. Ve chvíli, kdy jsem předjížděl zhruba posledního se do protivky ze zatáčky objevilo auto. Já jsem se bez problému zařadil, ale maník za mnou zazmatkoval a než se rozmyslel, zda předjet i to poslední auto nebo ne tak bylo pozdě a nezbylo mu než to naprat doprava. Místo tam měl, ale nedobrzdil to a zezadu to narval do nějaké dodávky. Pak už jsem ve zpětném zrcátku jen viděl brzdu za přejezdem, rozlítnuté dveře dodávky a vyskakujícího maníka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak ja mam zazitku z jizd po D 1cce mega a nic pozitivniho.

Par zajimavych exotu:

1. Bily Bawor, pred par mesici jedu v levem pruhu kolem nejake kolony, ze zadu se objevi bila petka ani nevim jak, musel jet jak prase, neblikal, ale rovnou rozsvitil xena, jelikoz se mne zatmivaji zrcatka, tak mne to muze byt fuk, ale proste neslo uhnout, tak jsem ho chvili trpel. Pak jsem uhnul a dovolil jsem si zase najet do leveho a bliknout, no a byla o zabavu postarano, chlapek uhnul do praveho, najel za mne a uz zase svitil, pak ho to prestalo bavit a zhasnul, ale jel furt za mnou tak 50 Km, jsem si myslel, ze jede az k nam domu :D (prazska znacka)

2. Obdobna situace, ale s jinym autem, nejake stara plecka, podle zlutych mlhovek asi Renault, zase levy a rovnou rozsvitil svetla. Ovsem prubeh byl jiny, nechal jsem auto v levem a on furt svitil, svitil asi tak 20 min a furt ho to bavilo, ale ja jsem si rekl, ze tohodle si vychutnam. Pak uz to prestalo bavit i mne a ujel jsem mu. (to fakt nevim)

3. Dalsi pripad z nedavne minulosti, nejaky tuning ci co v Brne, ted je tam na konci Brna na Prahku uzavirka a za mnou male Polo, opet necekal a rozsvitil svetla, upozornuju, ze kdyz vidim auto co jede za mnou rychle, vzdy uhybam vpravo, levy pruh neni k tomu si neco dokazovat. Tak jsem mu uhnul aby mne mohl predjet ovsem chvili to trvalo, protoze vedle mne byla Xantia a fakt sem nechtel pridavat, protoze to tam je uzky, nevim podle ceho malovaly levy pruh, asi podle nejakeho fakt uzkeho auta... No nic, uhnu a debilek s malym Polem predjizdi, a pak najede prede mne a zacne dupat na brzdu, coz mne fakt nasralo, poprve jsem rozvitil dalakace umyslne a dostaval to plnymi dousky.... po minute jsem ho objel, dal tam 4 a ujel jsem mu. (Brno)

4. Pripad, ktery mne utvrdil v tom, ze dost lidi od tuningu jsou fakt gumy, tentyz den, jen o pak kilaku dale, jedu v levem, pravy plny nakladaku, uz z obrovske dalky blikaji xena a pak se samozrejmne rozsvitili, okamzite jsem uhnul jak to slo, po predchozim pripade jsem chtel mit pokoj. Ovsem nevsiml jsem si, ze chlapec se starou 156 najel vedle mne a hrozil mne, to ze jsem si ho nevsimal ho asi rozezlilo jeste vic a zase prede mne do praveho a na brzdy...tak jsme ze 160 skoncili na nejakych 50 postupnym skakanim... za nasledne asistence mych dalkovych svetel v jeho zrcatkach....jsem to nevydrzel... (Tady si to nepamatuju)

Poprve v zivote jsem litoval toho, ze jsem se nenechal ukecat od skoro-svagra a misto O II jsem si neporidil Patrola jako ma on. Asi by cislo na leasingove splatce bylo trochu vetsi nez mam ted, ale uz bych pri podobnych zazitcich opravdu nebrzdil, asi bych si mozna podrel ten nerezovy ram, ale to by bylo asi tak vsechno.

At zije tuning!

H.

Editováno: , autor: Hany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprve v zivote jsem litoval toho, ze jsem se nenechal ukecat od skoro-svagra a misto O II jsem si neporidil Patrola jako ma on. Asi by cislo na leasingove splatce bylo trochu vetsi nez mam ted, ale uz bych pri podobnych zazitcich opravdu nebrzdil, asi bych si mozna podrel ten nerezovy ram, ale to by bylo asi tak vsechno.

At zije tuning!

H.

čoveče, oni lidi ani nerespektují větší auta, když jedu T4 tak jich docela dost proti mě předjíždí a jsou to klasika osobáky, nevím co si myslí, ale mých 2,5 tuny se sedadlem nad jejich kapotou, nechápu to, kdyby k něčemu došlo, jen zvednu nohy a co oni, je jim to fuk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se nekomu nechtelo tahat prez kruhovej objezd za autoskolou,tak si rek,ze to vydrti druhou stranou .,...vyslo mu to nikdo tam nejel.Fotak jsem mel hned vedle sebe,ale bylo to neco co jsem v tu chvili absolutne necekal....j a auto Kia carens

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dálnici super funguje, když se někdo camrá v levým pruhu, tak prostě jet jak hruda a on každej rychle uhne, když vidí, jak se na něj rychle něco valí. Málokdo neuhne. Když se na někoho nalepíte pozvolna, tak to má kupa lidí na háku a neuhne, ale jak ho takhle postrašíte, tak uhne natošup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tomhle dávám 100%za pravdu. Já si vždycky jedu svoje a brzdím až za zadkem (bezpečně!!). A když nemá šanci uhnout, tak mu jízdou pár metrů za kufrem prostě dávám najevo, že má uhnout a já hned startuju, takže mu stačí na uhnutí třeba 100metrová mezera mezi kamiony. Před pár týdny jsem jeli až z Ženevy a kolega brzdil už 200 metrů předem. Takže nám málokdo uhnul, ale o to víc lidí se nas...lo mezi nás a "brzdu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tomhle dávám 100%za pravdu. Já si vždycky jedu svoje a brzdím až za zadkem (bezpečně!!). A když nemá šanci uhnout, tak mu jízdou pár metrů za kufrem prostě dávám najevo, že má uhnout a já hned startuju, takže mu stačí na uhnutí třeba 100metrová mezera mezi kamiony. Před pár týdny jsem jeli až z Ženevy a kolega brzdil už 200 metrů předem. Takže nám málokdo uhnul, ale o to víc lidí se nas...lo mezi nás a "brzdu".

jj, strach funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovejch dementu jezdi u nas na silnicich dost.. :( Jako pokud nekde jedou a nekde to rozparou a neco si udelaj a nikomu jinymu se nic nestane,tak prosim,dobre mu tak volovi,ale zase otravujou slusny lidi s peci,kterou pak potrebujou..

Na druhou stranu clovek nechape,jak nekdo takhle muze vubec predjizdet u toho prejezdu jak je na fotkach..A jak pise mischicka..Co s nima s debilama..Pekne predjet,zastavit a vysvetlit...Pak sou vetsinou jak maly kluci...KOKOTI!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám nedávný postřeh: cesta Příbram - Votice, č. 18

blondýnka ve Fordu Focus, na normální silnici 130 (kamiony, nekamiony :help:

až se nalepila za mě a jela mi 1m za kufrem, až mi to nebylo příjemné.

Tak jsu na ní zablikal 2x varovnýma světlama a nic.

Pak jsme ju ťuknul na brzdu, tak to už se bála a jel a2,5 metru, pak nás jako pirát

předjela (3 auta jedoucí 100 km*hod-1).

Ale před Voticema shluk aut a blondýnka ubrečená na silnici, neb lízla

strom při děsivém předjíždění. Frčela několik desítek m příkopem lol

Autí na výměnu bočních dvěří, světlometu, škoda dost veliká. Z motoru se čudilo

(nechápu proč?) a ona hystericky vykřikovala, že má auto půjčené a

že jí přítel zabije lol

Ale to už přijížděla Policie a záchranka, protože byla v dobrém šoku.

No doufám, že se jí v té blonďaté kravské palici rozsvítilo a její přítel jí doma

dal pořádnou baňu.

Zážitek č. 2: Jedu Tábor - ČB a nedávno se tam opravovoval povrch. Silničáři to pouštěli kyvadlově,

ale i tak to byly kolony z obou stran cca 2-3 km. Nějaký mladý kluk (machýrek lol se svou přítelkyní

se rozhodli, že celou tu kolonu předjedou. No a někdo zavolal Policii, protože se z obou stran za 4 minuty

přiřítila 2 policejní auta a borce sevřeli na mostku. Oba nakonec byli připoutaní k zábradlí a Policie z dopravky

to s nimi sepisovali. Kolik to bylo asi bodů???? lol

machýrek i ta opice byla taky pakná paka. Rychlost a přítomnost Policie jsu ocenil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas se najdou na silnici fakt pěkný gumy.3 měsíce zpátky jsem ve Štěrboholích najížděl na Jižní spojku směr Černý most.Před nájezdem jsem stál na červené a přede mnou nějakej mladej kluk s octulí.Jakmile padla zelená,tak jsme vyrazili,hned za nájezdem jsem se zařadil do levýho a trochu jsem to přišlápl,protože jsem pospíchal.A co myslíte že udělala ta guma přede mnou,blb si asi myslel že chci závodit a bez blinkru,už když jsem měl předek vedle jeho zadku,začal najíždět do levýho,tak jsem začal troubit a když jsem ho míjel,ukazoval na mě prostředníček.Samozřejmě se pak nalepil hned za mě a začal svítit jako o život.Takovejm čurákům rozvítím levou nohou brzdy,no a vždycky maj najednou plný ruce práce.Nakonec mě frajírek předjel odbočovacím pruhem a určitě si mysll,jakej je král.Naštěstí jsem klidná povaha a nemám zapotřebí se z takovýma kokotama honit v městském provozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekteri si bohuzel nasledky ruznych situaci uvedomi az v tu chvili ,jak se neco prihodi.Do te doby ,ja jsem pan silnice je jen a jen moje,,,,

Vcera si tak jedu z prace,pohodicka obec kolem 60tky.V tom se za mnou priritil nejaky ''tuner'' ve 120tce,uz zdaeka jsem videl jak se mu dari ''mihat''mezi autama jedoucima za mnou,az sem se divil ze mu to tak v obci jede ,jak rika Petr,nalepil se na me az mi to bylo neprijemne.CHtel me predjizdet snad vsude,plna cara,zatacka bylo mu to jedno,ale nemel dostatek mista kvuli protijedoucim autum.Pri vjizdeni na vedlejsi''hlavni'' na nas cekala po asi 60m tabule konec obce,nechal jsem octu na dvojecku tocit tu 50ku.Borecek uz mel na rtech usmev,tak jsem se na nej taky usmal do zrcatka a zacal jsem pridavat.....zmizel.J,,nekterym to v obci frci,, chtej ulkazat jak jim to(ne)jede a neuvedomuji si ,ze prave timhle nejvic zivot svuj a jinych ridicu ci ucastniku provozu ohrozuji nejvic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lepení na zadek jsem dost alergickej, naštěstí zatím vždy pomohlo lehké ťuknutí do brzdy. Co mě vadí víc je styl jízdy po dálnícíh. Chápu že někdo rád jezdí rychle, ale aby na mě blikal když předjíždím ve 150 km/h kolonu kamionů to je moc. Už jsem párkrát udělal to, že jsem přibrzdil na povolený limit 130 Km/h a ten za mnou ať se třeba posere. Je to sice čuňárna, ale za ten pohled do zrcátka jak se za mnou vzteká to stojí. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lepení na zadek jsem dost alergickej, naštěstí zatím vždy pomohlo lehké ťuknutí do brzdy. Co mě vadí víc je styl jízdy po dálnícíh. Chápu že někdo rád jezdí rychle, ale aby na mě blikal když předjíždím ve 150 km/h kolonu kamionů to je moc. Už jsem párkrát udělal to, že jsem přibrzdil na povolený limit 130 Km/h a ten za mnou ať se třeba posere. Je to sice čuňárna, ale za ten pohled do zrcátka jak se za mnou vzteká to stojí. lol

Ono je to hlavně o myšlení toho za tebou, jak tě vyhodnotí. Když vidí, ž ese jedná o rychlé auto, tak doráží a snaží se tě vyprovokovat, protože prostě ví, že ti to jede mnohem víc, než jedeš. Už jsem to tu někde psal, jan na mě blbec najížděl a dokonce do mě i několikrát milinko ťuknul a jelikož to se mnou ani nehlo, tak se chystal do mě ťuknout víc, ale to už jsem ho nenechal, podžadil jsem na čtyřku a se zapištěním a vytočením do 7000 jsem byl hned pryč. Bylo to na R10 při rychlosti +-140km/h Nebylo to samo Octavií, ale ten šmejd, co do mě ťukal, tak Oktu měl :((

Nejde se na těch silnicích hodně idiotů, akle abych se nějak neospravedlňoval, tak občas nějakou blbost taky provedu, ale mám jasný zásady (stopka, plná čára, červená, závory nebo přejezd a omezování ostatních v předjíždění )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lepení na zadek jsem dost alergickej, naštěstí zatím vždy pomohlo lehké ťuknutí do brzdy. Co mě vadí víc je styl jízdy po dálnícíh. Chápu že někdo rád jezdí rychle, ale aby na mě blikal když předjíždím ve 150 km/h kolonu kamionů to je moc. Už jsem párkrát udělal to, že jsem přibrzdil na povolený limit 130 Km/h a ten za mnou ať se třeba posere. Je to sice čuňárna, ale za ten pohled do zrcátka jak se za mnou vzteká to stojí. lol

no když mu tam najedeš a on musí brzdit třeba ze 200, tak se nediv, že na tebe bliká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lepení na zadek jsem dost alergickej, naštěstí zatím vždy pomohlo lehké ťuknutí do brzdy. Co mě vadí víc je styl jízdy po dálnícíh. Chápu že někdo rád jezdí rychle, ale aby na mě blikal když předjíždím ve 150 km/h kolonu kamionů to je moc. Už jsem párkrát udělal to, že jsem přibrzdil na povolený limit 130 Km/h a ten za mnou ať se třeba posere. Je to sice čuňárna, ale za ten pohled do zrcátka jak se za mnou vzteká to stojí. lol

no když mu tam najedeš a on musí brzdit třeba ze 200, tak se nediv, že na tebe bliká.

Sorry ale nejsem hovado, do levýho pruhu vjíždim pokud vidim v zrcátlku že nikoho neomezim, neohrozim, nejsem z těch co skáčou myškou před čumák, ale znáš to ,někdy jede za sebou i několik kamionů a předjetí chvilku trvá a když pak přiletí zezadu nějakej kretén 200Km/h a ještě si vynucuje blikáním přednost na to jsem alergickej. Kam máš asi tak uhnout? To nevydrží pár vteřin něž předjedeš kamiony? Zmrdům co si z dálnice dělaj závodní dráhu bych rovnou bral řidičáky. Pak se člověk jen poslouchá kolik bouraček je třeba na D1 a že největší parkoviště v republice je zas obsazený.

Je fakt že poslední dobou mám občas i strach jet po D 1 abych se vrátil domů zdravej a celej.

Editováno: , autor: beeson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lepení na zadek jsem dost alergickej, naštěstí zatím vždy pomohlo lehké ťuknutí do brzdy. Co mě vadí víc je styl jízdy po dálnícíh. Chápu že někdo rád jezdí rychle, ale aby na mě blikal když předjíždím ve 150 km/h kolonu kamionů to je moc. Už jsem párkrát udělal to, že jsem přibrzdil na povolený limit 130 Km/h a ten za mnou ať se třeba posere. Je to sice čuňárna, ale za ten pohled do zrcátka jak se za mnou vzteká to stojí. lol

Ono je to hlavně o myšlení toho za tebou, jak tě vyhodnotí. Když vidí, ž ese jedná o rychlé auto, tak doráží a snaží se tě vyprovokovat, protože prostě ví, že ti to jede mnohem víc, než jedeš. Už jsem to tu někde psal, jan na mě blbec najížděl a dokonce do mě i několikrát milinko ťuknul a jelikož to se mnou ani nehlo, tak se chystal do mě ťuknout víc, ale to už jsem ho nenechal, podžadil jsem na čtyřku a se zapištěním a vytočením do 7000 jsem byl hned pryč. Bylo to na R10 při rychlosti +-140km/h Nebylo to samo Octavií, ale ten šmejd, co do mě ťukal, tak Oktu měl :((

Nejde se na těch silnicích hodně idiotů, akle abych se nějak neospravedlňoval, tak občas nějakou blbost taky provedu, ale mám jasný zásady (stopka, plná čára, červená, závory nebo přejezd a omezování ostatních v předjíždění )

Tak to máš teda pevný nervy,do mě kdyby takhle drcnul,tak bych ho zastavil a seřezal do bezvědomí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lepení na zadek jsem dost alergickej, naštěstí zatím vždy pomohlo lehké ťuknutí do brzdy. Co mě vadí víc je styl jízdy po dálnícíh. Chápu že někdo rád jezdí rychle, ale aby na mě blikal když předjíždím ve 150 km/h kolonu kamionů to je moc. Už jsem párkrát udělal to, že jsem přibrzdil na povolený limit 130 Km/h a ten za mnou ať se třeba posere. Je to sice čuňárna, ale za ten pohled do zrcátka jak se za mnou vzteká to stojí. lol

Ono je to hlavně o myšlení toho za tebou, jak tě vyhodnotí. Když vidí, ž ese jedná o rychlé auto, tak doráží a snaží se tě vyprovokovat, protože prostě ví, že ti to jede mnohem víc, než jedeš. Už jsem to tu někde psal, jan na mě blbec najížděl a dokonce do mě i několikrát milinko ťuknul a jelikož to se mnou ani nehlo, tak se chystal do mě ťuknout víc, ale to už jsem ho nenechal, podžadil jsem na čtyřku a se zapištěním a vytočením do 7000 jsem byl hned pryč. Bylo to na R10 při rychlosti +-140km/h Nebylo to samo Octavií, ale ten šmejd, co do mě ťukal, tak Oktu měl :((

Nejde se na těch silnicích hodně idiotů, akle abych se nějak neospravedlňoval, tak občas nějakou blbost taky provedu, ale mám jasný zásady (stopka, plná čára, červená, závory nebo přejezd a omezování ostatních v předjíždění )

Tak to máš teda pevný nervy,do mě kdyby takhle drcnul,tak bych ho zastavil a seřezal do bezvědomí

Pánové, souhlas, ale kdyby takhle do mě drknul, tak šlápnu regulérně na brzdu lol

A mám pak nové auto :palec2::) Nicméně parchanta bych zlískal co by se do něj vešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě lidi za volantem vůbec nepřemýšlí, pro zajímavost jedna ze situací, kterých jsem byl svědkem za poslední týden.

Minulý týden v pátek jsem se vracel z Rakouska, přes Passau (D) a hraniční přechod Strážný. Krátce po překročení hranice (silnice č.4) jsem dojel kamion (jel tak 80-90km/h) a za ním jela Toyota Corolla, řídila ženská. Normálně bych je oba při nejbližší příležitosti předjel, ženská v Corolle se k tomu neměla i když šance byla, ale protože jsem si dost akutně potřeboval odskočit, tak jsem na to kašlal, a spíš jsem si vyhlížel nějaký flek k bezpečnému zastavení. A teď - jedeme na takové dlouhé rovince, a protože silnice mírně stoupá, kamión trochu zpomalil (asi na 70-80km/h). Divil jsem se, že ho ta ženská nepředjede, protože proti nic nejelo, a pak to přišlo. Když už rovinka končila a blížila se zatáčka (naštěstí levotočivá), ženská vyhodila blinkr, a velice laxním způsobem začala ten kamión předjíždět. Podle mě tam měla pětku a z těch cca. 70km/h to do toho kopce vůbec neakcelerovalo. Zatáčka už byla těsně před námi, a já jsem si říkal, že to nedopadne dobře a jestli tam proti něco vyjede, tak je ta ženská v p*deli, protože ta silnice nebyla dostatečně široká aby se tam případně vešli všichni tři vedle sebe. Takže v očekávání toho nejhoršího, jsem začal brzdit a vytvářet si tak velký rozestup, aby mě při případné srážce ty auta taky nesmetly. A pak se stalo přesně to, co jsem čekal. Když byla ta ženská v půlce kamiónu (a vjížděla do té zatáčky), tak v protisměru vyjela A6. Naštěstí to ten chlap v A6 moc nevalil, takže když zadupnul brzdu, tak to stačil ubrzdit a ženská to taky zadupla a vrátila se za kamión. Když pak na tu ženskou svítil, troubil a ťukal si na čelo, tak jsem se mu vůbec nedivil. Být ta zatáčka pravotočivá, tak byli v sobě, protože by neměl šanci jí včas vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...