Přejít na obsah

Vanocni besidka


vittorio

Kdy byste ji chteli radsi?  

59 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Jo jo vsichni jste borci a mate to v packach... 150km prece neni Dane takova vzdalenost, ne? :palec2:

Na otocku to je az prilis!

Těžko Ti pomoct, tak buď nejezdi nebo nevím, to si musí každej přebrat sám...

Zatim jsem pomoc nezadal, az bych potreboval, zalozim TEMA! fuck

Nehraj Zagorku, tak tam přespi, tedy pokud můžeš. Nikdo neříká, že to má v packách a tak, protože to je nejblíže k rozbytí si huby. Jen si fakt myslím, že těch 150 není moc. Ber to s nadhledem ;)

To bych ti musel vysvetlit osobne, nejde to tady vse napsat jake jsou me duvody neprespat :(;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo vsichni jste borci a mate to v packach... 150km prece neni Dane takova vzdalenost, ne? :palec2:

Na otocku to je az prilis!

Těžko Ti pomoct, tak buď nejezdi nebo nevím, to si musí každej přebrat sám...

Zatim jsem pomoc nezadal, az bych potreboval, zalozim TEMA! fuck

Jo jo vsichni jste borci a mate to v packach... 150km prece neni Dane takova vzdalenost, ne? :palec2:

Na otocku to je az prilis!

Těžko Ti pomoct, tak buď nejezdi nebo nevím, to si musí každej přebrat sám...

Zatim jsem pomoc nezadal, az bych potreboval, zalozim TEMA! fuck

Nehraj Zagorku, tak tam přespi, tedy pokud můžeš. Nikdo neříká, že to má v packách a tak, protože to je nejblíže k rozbytí si huby. Jen si fakt myslím, že těch 150 není moc. Ber to s nadhledem ;)

To bych ti musel vysvetlit osobne, nejde to tady vse napsat jake jsou me duvody neprespat :(;)

Založ si co chceš, ale osobně si myslím, že osobní důvody jednoho člověka by neměly ovlivnit besídku pro dvacet, třicet dalších a nemyslím to nijak zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to hledani mista jako je tohle uz se mi absolvovat nechce, mam tady uz dobry vztahy s panem co mu patri restaurace, firma cerum nam posilamvyhodny nabidky kdyz je volno, a komunikace parada. hotel utulnej, cistej a hlavne celej pro nas, takze si nikdo nemuze stezovat na en bordel vyjma slecny na recepci, ale nic se ke me nedostalo :)

sehnat hezkej penion, dal od mesta, kde bude i misto pro parking a vecerni pousteni hudby nikomu nebude vadit se taky neda lehce.

A HLAVNE ABY VEM CHUTNALO, COZ JE V TALAKU JEDEN Z HLAVNICH TAHAKU (dokonce se mi to rymuje :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim jsem pomoc nezadal, az bych potreboval, zalozim TEMA! fuck

Nehraj Zagorku, tak tam přespi, tedy pokud můžeš. Nikdo neříká, že to má v packách a tak, protože to je nejblíže k rozbytí si huby. Jen si fakt myslím, že těch 150 není moc. Ber to s nadhledem ;)

To bych ti musel vysvetlit osobne, nejde to tady vse napsat jake jsou me duvody neprespat :(;)

OK, neřešme to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a místo bylo i napokojích, protože třeba Bauí chrápal u někoho na zemi nebo se pletu? :smich: takže jeho pokoj byl volnej :D

No tak jako co by taky chtěl za 500, nééé? lol

Cha cha já když si na to zpomenu.. tak se směju... lol takže já pojedu zda to půjde kdykoliv.. je to tam super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a místo bylo i napokojích, protože třeba Bauí chrápal u někoho na zemi nebo se pletu? :smich: takže jeho pokoj byl volnej :D

hehe, s tím spaním je to a bylo vždy v pohodě :) ja jsem prijela neohlášeně, vyspala sem se do doby než baurak přišel s dimoušem, že má zamčený pokoj lol ale na zemi jsme ho nenechali spinkat, to zas ne, nabídli jsme mu výborný rozkládací křeslo lol besídku snad pojedu, na termínu nezáleží ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zahlasoval pro prosinec, mozna by nebyl spatnej ani ten listopad. Nebo dve akce? Tezko vybirat, moc na vyber dal bych jenom jednu nabidku. :plol Kdyz vanocni tak preci nebude v rijnu. Na rijen to chce jinej duvod. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmysl 2 besidky

nechceš spát dvakrát na zemi vid ;)lol

no kdyby slo o tohle tak at jsou klidne 4 ty besidky ale jinak je to nesmysl ;)

kua drat co mate furt s tema 2 besidkama :aggressive: sem jasne napsal, ze besidka jenom jedna VANOCNI :p zminil sem jenom druhou akci s OTAZNIKEM. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...