Přejít na obsah

MIMOŇSKÉ VÁLKY XII.


Doporučené příspěvky

V ty dobe je HipHop Kemp takze nee.

jn,nektery akce se proste jak naschval musej prekryvat,ale mimoň tentokrat na 70% ..HH kemp pak u kamose skuknu z fotek a videii ;)

a pokad by se nekomu stalo ,ze bych ho poznal a treba pozdravil''Dobrý den'' :t ,tak budu asi stejne strapatej jako na fotce v profilu...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne...jezdil jsem od druhých válek,na jaře jsem nebyl a myslím že přeplněný letiště a 80%magorů mít nemusím...ještě že nemám zbroják a není povolený střílet.... lol

RE: To si jeste rozmyslim jestli te vemu ;) ..no ale aspon usetrim na vstupu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne...jezdil jsem od druhých válek,na jaře jsem nebyl a myslím že přeplněný letiště a 80%magorů mít nemusím...ještě že nemám zbroják a není povolený střílet.... lol

Teď už je to v pohodě, teď to tam hlídají s painbolkama a v noci se nesmí jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne...jezdil jsem od druhých válek,na jaře jsem nebyl a myslím že přeplněný letiště a 80%magorů mít nemusím...ještě že nemám zbroják a není povolený střílet.... lol

Teď už je to v pohodě, teď to tam hlídají s painbolkama a v noci se nesmí jezdit.

RE: j celkem se snazej ale stejne se to neda uhlidat....ja tam pres noc asi nebudu, uz kuli tomuhle...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...