Přejít na obsah

Nekvalitní benzín


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

Měl bych dotázek,kolika lidem se tohleto stalo a jak to řešili.Něco jsem se dočet,autoexpert č.7 a něco z povolaných ůst slyšel.V oblasti severních čech a okolí se prý vyskytujou pumpy,kde něměčtí dovozci vozí benzín a od nás,aby nejeli po prázdnu, vozí řepku.V německu ji stočí,ale cisternu nepročistí a ten zbytek ,co nevyteče ,smíchají zase s benzínem a vezou ho zase k nám.A té řepky je tam natolik dost,že to pěkně zalepí pístní kroužky,atd.Ve vnitř motoru to vypadá tak,jakoby tam někdo nalil nějakou fermež,pryskyřici.Motor po smrti.Něco podobného se mi tu stalo a auto tankovalo v čechách.Tak jak jste vyřešili opravu motoru?

Editováno: , autor: DIAGNOSTIK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím co jsem já o tom četl, tak jedině na záruku to řeší....pokud to jde. Jinak je to otázka. Pokud to způsobilo nekvalitní palivo a lze to prokázat, je možné to řešit přes havarijku. Pojišťovna si to pak s viníkem dořeší sama. No motor je KO a nikdo se nezná k odpovědnosti. Doporučuji: netankovat nový benzín, vzít vzorek a nechat to otestovat přímo na přítomnost řepky a pak se uvidí. Pokud je tam řepka a máš havarijku je to dle mého mínění pojistná událost. No a když je řepka a není havarijka tak je chudák v pasti. Jedině trestní oznámení na neznámou osobu, která do nádrže nalila řepkový olej. Určitě bych nešel na tu benzínku kde mi to prodali(jen je nechte pěkně, ať to rovnou řeší s policisty). Jenom bych policajtům dal info, že naposledy jsem tankoval tam a tam, a že zřejmě mi tam někdo musel ten řepkový olej nalít potom. No a sledoval bych cvrkot a doufal, že to někdo bude mít chuť řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotázek,kolika lidem se tohleto stalo a jak to řešili.Něco jsem se dočet,autoexpert č.7 a něco z povolaných ůst slyšel.V oblasti severních čech a okolí se prý vyskytujou pumpy,kde něměčtí dovozci vozí benzín a od nás,aby nejeli po prázdnu, vozí řepku.V německu ji stočí,ale cisternu nepročistí a ten zbytek ,co nevyteče ,smíchají zase s benzínem a vezou ho zase k nám.A té řepky je tam natolik dost,že to pěkně zalepí pístní kroužky,atd.Ve vnitř motoru to vypadá tak,jakoby tam někdo nalil nějakou fermež,pryskyřici.Motor po smrti.Něco podobného se mi tu stalo a auto tankovalo v čechách.Tak jak jste vyřešili opravu motoru?

Už jsem o tom slyšel, říkal mi to známý technik ze škodovky (zřejmě to máte ze stejného zdroje). On mi tvrdil, že nejvíc trpí vstřikovače, které se zalepí a musí měnit. U nás na moravě prý můžeme být v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...