Přejít na obsah

Zitra MIMON!!


baurak

Doporučené příspěvky

JA TAM JEDU ZA PUL HODINY :D

cislo na me mate kdyztak mi brnknete

Tak právě jsem slyšel v TV, že tam někdo ožralej někoho zabil. Dav mu za to na místě zdemoloval auto.

tady o tom neco je http://www.novinky.cz/krimi/ridic-na-tunig...1419_9m60e.html

byl jsi rychlejší, chtěl jsem to sem zrovna dát

Nemate nekdo nekde fotky....aspon jak vypada to auto..??urcite to nekdo fotil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ na Mimoň se asi nikdy nedostanu nejen že workuju,ale když se tam dějí tyhle věci, tak jako sorry to je jen a jen vo držku a případnejch škodách na autě, stačí když mi to nějakej hňup vomlátí na prakecu než aby mi ještě někdo nalitej do auta najel ...... jako klidně bych byl pro kdyby na takových srazech byla konumace alko uplně zakázaná .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ na Mimoň se asi nikdy nedostanu nejen že workuju,ale když se tam dějí tyhle věci, tak jako sorry to je jen a jen vo držku a případnejch škodách na autě, stačí když mi to nějakej hňup vomlátí na prakecu než aby mi ještě někdo nalitej do auta najel ...... jako klidně bych byl pro kdyby na takových srazech byla konumace alko uplně zakázaná .......

Jj prense...a na mimoni to neni poprve.... jinak taky vic info http://zpravy.idnes.cz/opily-mladik-prejel...90348_krimi_jan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...v současné době čeká v policejní cele na obvinění z ublížení na zdraví s následkem smrti a z ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí až dva roky vězení.

Proste mlady, vylizany strevo v plecce pro vrakace! Ja bych mu dal 2 roky vezeni za smrt nekoho taty treba! ZMRD ZASRANEJ!!! Uff :aggressive: :aggressive: :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...v současné době čeká v policejní cele na obvinění z ublížení na zdraví s následkem smrti a z ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí až dva roky vězení.

Proste mlady, vylizany strevo v plecce pro vrakace! Ja bych mu dal 2 roky vezeni za smrt nekoho taty treba! ZMRD ZASRANEJ!!! Uff :aggressive: :aggressive: :aggressive:

Toz mlady vylizany strevo...to su mozna aj ja...ale jen to mlady..:-P...... a kdyz se to tak veme..tak kdybych tam byl..mohl zajet me.. nebo vas.... je to sulin...2 roky za "vrazdu" je malo ...a este kdyz byl ozrali..... dal bych mu nejmin 10 let natvrdo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...v současné době čeká v policejní cele na obvinění z ublížení na zdraví s následkem smrti a z ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí až dva roky vězení.

Proste mlady, vylizany strevo v plecce pro vrakace! Ja bych mu dal 2 roky vezeni za smrt nekoho taty treba! ZMRD ZASRANEJ!!! Uff :aggressive: :aggressive: :aggressive:

Toz mlady vylizany strevo...to su mozna aj ja...ale jen to mlady..:-P...... a kdyz se to tak veme..tak kdybych tam byl..mohl zajet me.. nebo vas.... je to sulin...2 roky za "vrazdu" je malo ...a este kdyz byl ozrali..... dal bych mu nejmin 10 let natvrdo...

:palec2: Taky bych mu dal flastr jak svine !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sme sli kolem toho oznaceni, co bylo videt v tv a z prdele rikam, tady nekdo lezel, a vecer ve zpravach tohle, skoda, ze ho dav nestih zlyncovat, tomu autu uz to moc neuskodilo. Ale ten zakaz jizdy funguje, jen se vzdycky musi najit nakej kokot, aby Nova mela o cem zvanit. Reportaz z Hiphop kempu ovsem stala za to vic, zlatej tuning.

Jinak valky dobry, libovek jako nikdy, aut a lidi taky, ferarek malo, korvet hodne, celkem klid az na tu jedinou udalost, odjezd vyresenej konecne bravurne, prijezd taky, pohoda, spokojenost.

Co se klubu tyka, videl jsem Octu myslim ze ve stejny barve jako ma Baui a Davon, za zadnim oknem velky logo klubu a zlaty kola, nevim, ci to je. Pak tam byl mozna Speedy20V (nejaka stribrna s napisem Speedy a brnenskou SPZ), jinaxem nevidel nikoho, bida :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna zrazila ucastnicka Miss Tunning pred tusim tromi rokmi v Trencine na tunningovom zraze.

Nic prijemne.

A babe tiez nezobrali vodicak lebo to nebola nehoda na ceste ale na letisku a to tam zrazila tusim osem ludi...

A je z toho video aj fotky aj vypovede aj poskodene auto aj vsetko.

A vysetrovanie zastalo na tom, ze vysetrovatel prizval znalca z oboru dopravy a pseudo "znalec" z oboru dopravy vyhlasil ze ma malo materialov na vztvorenie sudnoznaleckeho posudku....

Usporiadatelia ako prve aby prisli s hasicskym autom a vsetky stopy vykefovali a vystriirkali.

A chalan co dopadol najhorsie bol aj v kome a je invalid.

Odvtedy na zrazy nechodim. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna zrazila ucastnicka Miss Tunning pred tusim tromi rokmi v Trencine na tunningovom zraze.

Nic prijemne.

A babe tiez nezobrali vodicak lebo to nebola nehoda na ceste ale na letisku a to tam zrazila tusim osem ludi...

A je z toho video aj fotky aj vypovede aj poskodene auto aj vsetko.

A vysetrovanie zastalo na tom, ze vysetrovatel prizval znalca z oboru dopravy a pseudo "znalec" z oboru dopravy vyhlasil ze ma malo materialov na vztvorenie sudnoznaleckeho posudku....

Usporiadatelia ako prve aby prisli s hasicskym autom a vsetky stopy vykefovali a vystriirkali.

A chalan co dopadol najhorsie bol aj v kome a je invalid.

Odvtedy na zrazy nechodim. :wacko:

No ja proto jezdim jen na male akcicky kde nejsou tisice lidi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna zrazila ucastnicka Miss Tunning pred tusim tromi rokmi v Trencine na tunningovom zraze.

Nic prijemne.

A babe tiez nezobrali vodicak lebo to nebola nehoda na ceste ale na letisku a to tam zrazila tusim osem ludi...

A je z toho video aj fotky aj vypovede aj poskodene auto aj vsetko.

A vysetrovanie zastalo na tom, ze vysetrovatel prizval znalca z oboru dopravy a pseudo "znalec" z oboru dopravy vyhlasil ze ma malo materialov na vztvorenie sudnoznaleckeho posudku....

Usporiadatelia ako prve aby prisli s hasicskym autom a vsetky stopy vykefovali a vystriirkali.

A chalan co dopadol najhorsie bol aj v kome a je invalid.

Odvtedy na zrazy nechodim. :wacko:

No ja proto jezdim jen na male akcicky kde nejsou tisice lidi ;)

No a já raději sedim doma na prdeli. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA TAM JEDU ZA PUL HODINY :D

cislo na me mate kdyztak mi brnknete

Tak právě jsem slyšel v TV, že tam někdo ožralej někoho zabil. Dav mu za to na místě zdemoloval auto.

tady o tom neco je http://www.novinky.cz/krimi/ridic-na-tunig...1419_9m60e.html

byl jsi rychlejší, chtěl jsem to sem zrovna dát

Nemate nekdo nekde fotky....aspon jak vypada to auto..??urcite to nekdo fotil...

Hej na tý třetí fotce ten co mává jsem já s kámošema. lol

Jinak sraz byl dobrej a i organizačně dobře zvládnutej, ale tomuhle se zabránit nedá.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...