Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Nevím co je větší sračka jestli to jídlo nebo to video :D Ale jídlo tam mívaj dobrý .. na rychlé zahnání hladu dobrý :D

A ta holka na tom videu .. pěkná zlodějka. Docela mě po ksichtu připomíná i slečnu učitelku, kterou jsem znal :D ale té 25 nebylo.

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde mladík okolo kláštera a na dveřích vidí nápis:

SEX S JEPTIŠKAMI – za 2000 Kč

Zaraduje se a zazvoní. Otevře mu mladá půvabná jeptiška, zinkasuje peníze a zamrká na něj:

„Půjdete na konec chodby, otevřete dveře vpravo a tam na mě počkejte…“

Natěšený mladík proběhne chodbou, otevře dveře a vypadne rovnou na ulici. Dveře se automaticky uzamknou a na nich visí cedulka s nápisem:

Dnes s vámi vyjebala sestra Marie. Přejeme hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

„Prosím.“

„Ahoj miláčku, jsi v posilovně? „ptá se žena.

„Ano jsem, co potřebuješ “ odpoví muž otráveným hlasem.

Tak to je fajn. Já jsem ti jen chtěla říct, že ten kožich jak stál 150 tisíc, tak ho zlevnili na 80. Že si ho můžu koupit?“ škemrá žena.

„Ale jo.“

„Ty jsi hodný. A víš, jak jsme chtěli jet na ty Seychely a zdálo se nám to za půl milionu drahé? Tak oni to zlevnili jen na 400 tisíc.

Co říkáš?, nemám to vzít?“

“ Dobře, ale jen s plnou penzí,“ zamumlá muž.

„Jo to já zařídím. A když máš takovou dobrou náladu,tak stojím zrovna před autosalonem Mercedesu a víš jak jsme se dívali na to S-klasse za 3 miliony,

tak si představ, že oni ho zlevnili na dva miliony. Nemám ho zrovna zaplatit?“

„Ale jo, ale jen stříbrnou metalízu,“ řekne muž docela otráveně.

„Jo,oni to zrovna ve stříbrné mají. Tak to je super, ty jsi dnes tak zlatý!

Tak čau,“ zaševelí sladkým hláskem žena a položí mobil.

Muž v posilovně také a se zvednutým telefonem nad hlavou zakřičí:

„Chlapi, nevíte čí je to mobil?“ [Z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inzerát na bazos.cz

Dobrý den,chci prodat moje octinku 1.9tdi 66kw základ(je tam mnohem víc)po fejsliftu,je to r.v.2001,okna na elektriku,počítač atd.. prostě neni to žádná sociálka výbava.Motor základ 66kw,upravy:turbo je tam větší,stříky z 81kw,větší cůler,čipík,kat venku,egr zavařenej(brácha važil,takže to neprdne)podle našich propočtů s vencou z komárna ze slovenska to má mít 235 koní,počítal mi to v chatu na fejsu a on tomu rozumí.jede to jak cip,tuknu o plyn a narve to do sedačky jako svina máma s tátou se v tom bojí jezdit(no jsou zvyklý na žigula)pojel jsem s tim samýho mergla a qvéčko,s bráchou sme jí snížily,orig podvozek z našý garáže,řezali sme pružyni,kola sedmnáctky gumi noví ale 200km a popravíš je výkonem.nový brzdy,rozvodi vše beru v kelině ne žádnou čínskou mrtku ale starline takže super.zavaření kliki v zadu(taky brácha važil)a mnoho dalších uprav,jezdím na shell diesel nebo naftu prej je to jedno v tomhle autě.piště pro více infič,prodávám z důvodu že jsem si uštouch dítě a musim koupit kočárek,jinak bych si jí nechal a venca by mi z toho dostal 420 koný řikal.na spryntech sem dával všechni auta nikdo nečapačky na to.. prasat co maj bejga měl s tim co dělat ale stejně sem ho pojel(polem)piště o více info,cena malá aby bylo jenom na kočárek já to dýtě nechtěl.volejt ne sms nebudu jak lofas celej den psát sms nejsem pýčus

post-64260-0-04286300-1360141855_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...