Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

Jako první padlo slovo Praha, i Dakie by to měl blíž na čerňák i Mates, takže je to jasný ;)

místo by bylo a což takhle termín 17.11. den boje za škodovku a Fábie (svobodu a demokracii)

prozatím si to znamenám do kalendáře, nic jinýho nemám lol;) pokud bude místo Praha - Černý Most.... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tedy 18.11. :)

Jsem pro!!!! Ty nás možná poznáš:-)))) Dost sme obcházeli Bobíka na Autoshow:-)))

Jinak jsou zvááááni úúúplně všichni kteří chtěj přijed, čím víc tim líp. Taky tu nejsem zas tak dlouho, takže ráda poznám ostatní :-)))

Editováno: , autor: Janina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18.11. mám taky volno.... :p:p a na černáku by to bylo O.K. jinak já to mám cca150km!!Tak tady nebrečte s nějakýma 80 nebo 40km... :aggressive:lol

jenže tebe sem nikdo nezval :kuk::smich:;) no a teď si k tomu připočti cestu do Turnova, protože Káťa bude chtít určitě jet na nákupy :p jo, 18.11. taky můůůžu ;) a čas? kolem 2? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18.11. mám taky volno.... :p:p a na černáku by to bylo O.K. jinak já to mám cca150km!!Tak tady nebrečte s nějakýma 80 nebo 40km... :aggressive:lol

jenže tebe sem nikdo nezval :kuk::smich:;) no a teď si k tomu připočti cestu do Turnova, protože Káťa bude chtít určitě jet na nákupy :p jo, 18.11. taky můůůžu ;) a čas? kolem 2? ;)

navrhuji 15:0018.11. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18.11. mám taky volno.... :p:p a na černáku by to bylo O.K. jinak já to mám cca150km!!Tak tady nebrečte s nějakýma 80 nebo 40km... :aggressive:lol

jenže tebe sem nikdo nezval :kuk::smich:;) no a teď si k tomu připočti cestu do Turnova, protože Káťa bude chtít určitě jet na nákupy :p jo, 18.11. taky můůůžu ;) a čas? kolem 2? ;)

kol4

Hmm..tak o pár Km víc no....no nějak jí ty nákupy ted neberou a když něco v krámě řeknu že se mi to nelíbí nebo že je to drahý tak hned prská at jsem sticha ...atd... :feve:

se teda budu muset optat Janiny jestli mužu přijet..... lollol

;):)

Jinak čas je O.K. spíš záleží na počasí... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18.11. mám taky volno.... :p:p a na černáku by to bylo O.K. jinak já to mám cca150km!!Tak tady nebrečte s nějakýma 80 nebo 40km... :aggressive:lol

jenže tebe sem nikdo nezval :kuk::smich:;) no a teď si k tomu připočti cestu do Turnova, protože Káťa bude chtít určitě jet na nákupy :p jo, 18.11. taky můůůžu ;) a čas? kolem 2? ;)

navrhuji 15:0018.11. :)

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No super, jen tak dál? :-))) Mě by se taky nejvíc zamlouval čerňák, ale jsme z Prahy, takže je to vcelku jedno.

No hele jedno to asi není. Já jsem ze 4ky, a že by se mi případně chtělo jet přes Barranďák na Zličín.... :feve:

Možná bych taky přijel a v tom případě mi Tvé důvody, ve srovnání s moji cestou, přijdou malicherné :smich:

Ne Mello, neber to nijak zle, je to sranda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...