Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

:p

To víš hlásit se to musí....

ten vnitřek chce komplet vystrojit a pořádně vyčistit...pak to bude... :palec2:

A nebo přečalounit na tmavo :D stačí nechat Dastiho vyvalet v kaluzi s bahnem a pustit ho dovnitr jeste s nejakym kamaradem :D

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

papírovejma ubrouskama??? Podle toho jak byl Dasty špinavej, tak museli pucovat psem :D :D

sme nechtěli bejt nejvíc zas..... ne Dastí se válel jinde, ale věděl kam se utřít :)

Najmis: vnitřek pujde na kompletní čištění, jen bohužel nevim kdy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla tam spousta pěkných upravených kárek, spousta RS look vozítek, ale kolik tam bylo pravých nefalšovaných FRS? :prc:

jednááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :palec2: a víš že jsem myslel vedle tebe jak stála ta červená fabča s look RS...tak přijdu dozadu a tam HTP na štítku...ale já myslel že to tam má na provokaci a je to taky RS ;) a ono nee...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :palec2: a víš že jsem myslel vedle tebe jak stála ta červená fabča s look RS...tak přijdu dozadu a tam HTP na štítku...ale já myslel že to tam má na provokaci a je to taky RS ;) a ono nee...

Já si taky dlouho myslel, že je to RS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele nevím já s mejma kilometrama bych byl s opravdovým RS dost neekonomcký a neekologický :D .... a stejně preferuju benzín. Nafta podle mě nepatří do takovýdle aut. Je to rychlý, ale na sportovní svezení to má malý rozsah otáček.

Mě rozesmál ten dotaz od JouJou na ty kilometry jestli je to opravdu tak :D .. no jo Cvrček má portivých 14 700 :D

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no se směješ ale víš co lidi s autama dokážou :p mých poctivých 167 tis je pravý opak.. a taky jak známo nechá se to kdykoli stáhnout..tuhle sem byl v novým autobazaru co mám nedaleko domu jen tak na čumandu a byly tam dvě octavie obě stříbrné, obě nafty, jedna sedan, druhá combi a obě nachlup stejný počet km což znamená co? stáhnutý kilometry..ale tak provokativně vedle sebe obě auta a stejný km..no debilita ;) ale jako tvůj cvrček teda hezký no:) ..je vidět že můžeš jezdit třeba služebákem nebo tak..to je pak hned moc znát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...