Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

po dnešní "bojové" poradě s Mates XIV odjezd z Mladé Boleslavi v 13:15 až 13:30 od SHELLky a na tempomatích 110 příjezd na Čerňák v 14:00

Kdo pojedete přes MB, tak se přidejte :):palec2:

já jedu do bolky ale až nějak po 13 hod., tam něco pobudu a dorazim pak do práglu, tak tam snad ještě někdo budete :)

na net už se asi jen tak nedostanu, tak kdyžtak budu žhavit mob :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dnešní "bojové" poradě s Mates XIV odjezd z Mladé Boleslavi v 13:15 až 13:30 od SHELLky a na tempomatích 110 příjezd na Čerňák v 14:00

Kdo pojedete přes MB, tak se přidejte :):palec2:

Bojová porada byla dobrá. Kdybych vzal sedivou káru to by taky jiste prijelo více lidi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikrat se ti postesti svezt se 3x1,2 :D no zítra bude přes den příprava cvrčka na výlet abych neprijel zasranej jako posledně a pak už hura směr Praha

Asi bych to stou přípravou nepřeháněl, já svého miláčka asi nechám v garáži a zvolím náhradní řešení

:(

Tak alespoň obrázek mé předělané muziky, vše nové (přední i zadní repro včetně centru), také podlahy s bednou a plata

post-5-1207467715_thumb.jpg

post-5-1207467726_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý vole, tak to je masakrální :o

Když bude chcát (jako teď) tak by jsme se mohli jet schovat ke kinu do garáží ;)

Můj souhlas, chtělo by to ňákou velkou garáž. Zatim teda počasí na ho.no :angry: . Případná další alternace úkrytu - garáže v Ikea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych to stou přípravou nepřeháněl, já svého miláčka asi nechám v garáži a zvolím náhradní řešení

:(

Tak alespoň obrázek mé předělané muziky, vše nové (přední i zadní repro včetně centru), také podlahy s bednou a plata

a učastník tuzing capu lol lol

jinak pěkné ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...