Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

Tak tady u nás je také krásně nasněženo... už jsem byl dnes na lyžích, v Rejdicích. Bylo tam tak 40 - 50cm sněhu.... nádhera

hovnajs?? tak to musím v tejdnu spakovat lyže, oprášit asi tunu prachu a valím na svahy!! tý jo si mi udělal radost :)

lol

bylo to super, tak max. 40 lidí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady u nás je také krásně nasněženo... už jsem byl dnes na lyžích, v Rejdicích. Bylo tam tak 40 - 50cm sněhu.... nádhera

hovnajs?? tak to musím v tejdnu spakovat lyže, oprášit asi tunu prachu a valím na svahy!! tý jo si mi udělal radost :)

lol

bylo to super, tak max. 40 lidí....

tak to je super, sice asi mokrej byl ne? ale i tak ty jo to v tejdnu možná vyrazím, toho musím využít !! lol a nebo weekend. by sme mohli udělat i srazik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekecejte, že sme s mácou jediní co mají ještě letní lol (máca ani zimní nemá, páč na sněhu už nejezdí)

sme akorát tu bílou mrdku vomet z auta a byl project a bylo to v pohodě (jen rozježděný srajdy na hnědym)

Njn, asi teda taky už přezuju i když se mě nechce :aggressive:

pane kolego já na sněhu jezdim,ale ne fabčou lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady u nás je také krásně nasněženo... už jsem byl dnes na lyžích, v Rejdicích. Bylo tam tak 40 - 50cm sněhu.... nádhera

hovnajs?? tak to musím v tejdnu spakovat lyže, oprášit asi tunu prachu a valím na svahy!! tý jo si mi udělal radost :)

lol

bylo to super, tak max. 40 lidí....

tak to je super, sice asi mokrej byl ne? ale i tak ty jo to v tejdnu možná vyrazím, toho musím využít !! lol a nebo weekend. by sme mohli udělat i srazik

jo šlo to a klidně ten srazík také

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rozhodně ne ;)

jj pamatuju :palec2:

bomba točit fábku v 100km rychlosti přes ručku lol:palec2:

koukal jsem neska že i jiní dneska točili fabku ale asi ne přes ručku ale přes boudu..a nejen fabky :feve: je to řežba!!

jj trochu sněhu,to víš letní pneu+vysoká rychlosta je to hned :feve:

spousta si neuvědomuje že je tady už zima......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rozhodně ne ;)

jj pamatuju :palec2:

bomba točit fábku v 100km rychlosti přes ručku lol:palec2:

koukal jsem neska že i jiní dneska točili fabku ale asi ne přes ručku ale přes boudu..a nejen fabky :feve: je to řežba!!

jj trochu sněhu,to víš letní pneu+vysoká rychlosta je to hned :feve:

spousta si neuvědomuje že je tady už zima......

přesně, není co dodat..a že těhlectěch blbců je na silnicích moc a moc..a nejhorší pak je, když ty jedeš na jistotu, a ten co jede jak prase tě smete s sebou!! :crutch::wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady u nás zase již dost sněží, tak doufám, že toho 18.11. v Praze budete mít pěkně.. Koukejte to nějak zařídit :):palec2:

no jo ty jo, železnej je vejš, než sem já...ale když jedu do tvého bydliště, tak zastávka v lestkově v cukrárně je stoprocentní lol

a to mi hned zlepší náladu i z toho sněhu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady u nás zase již dost sněží, tak doufám, že toho 18.11. v Praze budete mít pěkně.. Koukejte to nějak zařídit :):palec2:

no jo ty jo, železnej je vejš, než sem já...ale když jedu do tvého bydliště, tak zastávka v lestkově v cukrárně je stoprocentní lol

a to mi hned zlepší náladu i z toho sněhu :palec2:

odkud jsi? s tím Lestkovem naprosto souhlasím... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady u nás zase již dost sněží, tak doufám, že toho 18.11. v Praze budete mít pěkně.. Koukejte to nějak zařídit :):palec2:

no jo ty jo, železnej je vejš, než sem já...ale když jedu do tvého bydliště, tak zastávka v lestkově v cukrárně je stoprocentní lol

a to mi hned zlepší náladu i z toho sněhu :palec2:

odkud jsi? s tím Lestkovem naprosto souhlasím... :palec2:

Rovensko pod Tr. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady u nás zase již dost sněží, tak doufám, že toho 18.11. v Praze budete mít pěkně.. Koukejte to nějak zařídit :):palec2:

no jo ty jo, železnej je vejš, než sem já...ale když jedu do tvého bydliště, tak zastávka v lestkově v cukrárně je stoprocentní lol

a to mi hned zlepší náladu i z toho sněhu :palec2:

odkud jsi? s tím Lestkovem naprosto souhlasím... :palec2:

Rovensko pod Tr. ;)

tam se ještě krásně zelená tráva, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...