Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

Tak co říkate na ten sníh? ráno jsem jel pro kamaráda a u nich neprotaženo, nic a sníh lítal přes střechu.... docela síla....

ráno dálnice na liberec na paceřáku zase neprůjezdná, turnov - jablonec 1,5 hodiny jízdy, normálně 20 min max

To je super, máme to i s dopravní situací v čechách :) Praha dobrý, když neberu kolony, ale ty jsou i bez sněhu... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co říkate na ten sníh? ráno jsem jel pro kamaráda a u nich neprotaženo, nic a sníh lítal přes střechu.... docela síla....

ráno dálnice na liberec na paceřáku zase neprůjezdná, turnov - jablonec 1,5 hodiny jízdy, normálně 20 min max

To je super, máme to i s dopravní situací v čechách :) Praha dobrý, když neberu kolony, ale ty jsou i bez sněhu... :-)

to víš, občas mě něco napadne lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcete se v zimě, když fouká vítr je tma a kosa válet pod autem v mokrejch sračkách. Mít boty plný vody, nasáklý ponožky.

Ano?

Tak si dejte lakovaný podběhy a budete je muset měnit jako já společně s zimníma gumama.

Mám vyměněný jen přední, ale kola zimní všechny.

Stašná jebaška, dělat to potmě po paměti (která stojí za hovno) a po hmatu (když nic necítíte protože máte modrý prsty)

paráda... grrrrrrrr......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

garáž mám a krásnou, jen je plná nábytku <_<

Nábytek do bazaru nebo si nabrus sekerku a u garáže se ohřeješ.... lol;)

No já mám byt a dole garážový stání tak z toho naštěstí skladiště udělat nejde :D ... udělám tam na autě skoro všechno je tam i v zime 15 stupnu ;) jen sousedi někdy nevěří když se tam vrtam hodiny v autě

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Haty taky už začíná poznávat, co je to sníh :(:feve:

Co? To je snih.... ;) ? si děláš srandu.

Jj už je to tak ... Nejsou to ty vaše závěje, tady to začína pomalu :-)))

asi vám s bicinkou ukážeme co to je sníh :plol

Jen si to tam nechce, když už mi něco budete chtít přivést tak prosím sluníčko a teplo :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...