Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

jsem si nějak nevšimnul,není členkou :feve:

Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se. Konečně jsem si našla členství, podmínky atd. :D O registraci uvažuji, doufám že prozatím nebude nikomu vadit, že na sraz přijedem jako nečleni... :rolleyes::worthy

NEBLÁZNI na tohle ale není potřeba členství...nééé,hi,je to sraz členů fóra...ale pořád jsem pro přesunutí termínu a je nás tu vííííc!!!!

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si nějak nevšimnul,není členkou :feve:

Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se. Konečně jsem si našla členství, podmínky atd. :D O registraci uvažuji, doufám že prozatím nebude nikomu vadit, že na sraz přijedem jako nečleni... :rolleyes::worthy

NEBLÁZNI na tohle ale není potřeba členství...nééé,hi,je to sraz členů fóra...ale pořád jsem pro přesunutí termínu a je nás tu vííííc!!!!

A na kdy byste to chtěli změnit? Já se obávám, že pokaždý někdo nebude moct... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na kdy byste to chtěli změnit? Já se obávám, že pokaždý někdo nebude moct... :(

Přesně tak, nikdy nebudou moct všichni, co by chtěli jet. Taky te nemusí bejt naposledy ;)

Nechal bych termín, páč dost lidí řeklo ano.... kruté.... já vím

jj, už sme na tom dohodnutý, tak proč to měnit :feve: taky doufám, že to nebude poslední srááázek :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na kdy byste to chtěli změnit? Já se obávám, že pokaždý někdo nebude moct... :(

Přesně tak, nikdy nebudou moct všichni, co by chtěli jet. Taky te nemusí bejt naposledy ;)

Nechal bych termín, páč dost lidí řeklo ano.... kruté.... já vím

jj, už sme na tom dohodnutý, tak proč to měnit :feve: taky doufám, že to nebude poslední srááázek :palec2:

Taky si myslim, že to nebude poslední. Když se sejde dobrá parta lidí, tak to pak půjde samo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na kdy byste to chtěli změnit? Já se obávám, že pokaždý někdo nebude moct... :(

Přesně tak, nikdy nebudou moct všichni, co by chtěli jet. Taky te nemusí bejt naposledy ;)

Nechal bych termín, páč dost lidí řeklo ano.... kruté.... já vím

no tak mě jako nebíte hned né :p dobrá si vemu snad volno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na kdy byste to chtěli změnit? Já se obávám, že pokaždý někdo nebude moct... :(

Přesně tak, nikdy nebudou moct všichni, co by chtěli jet. Taky te nemusí bejt naposledy ;)

Nechal bych termín, páč dost lidí řeklo ano.... kruté.... já vím

no tak mě jako nebíte hned né :p dobrá si vemu snad volno...

volno, volno, volno... lol:palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...